strona główna
wyszukiwarka zaawansowana szukaj

 

 

 

 

Dom Aukcyjny Mariola Nosko

ul. Wodzisławska 8,52-017 Wrocław
NIP 952-112-80-61
Regon 932831930

Zarejestrowana w ewidencji działalności gospodarczej prowadzonej przez Prezydenta Wrocławia pod nr 162467

Bank Zachodni WBK S.A. V./O. Wrocław,50-950 Wrocław, pl. Kościuszki 7/8
Nr rachunku: 42 1090 1522 0000 0001 0032 8440

e-mail:biuro@dawro.pl

tel. +48 71 340 08 55, +48 71 340 08 54
tel. +48 71 341 65 06, +48 609 70 70 88, +48 784 078 340

tel. +48 71 371 86 20
fax. +48 71 340 08 51

KLIKNIJ TUTAJ ABY ZOBACZYĆ MAPĘ DOJAZDU

 

 

 

Michał Markiewicz
Dyrektor Handlowy dz. Aukcji Internetowych

e-mail: m.markiewicz@dawro.pl
tel. 71 345 07 32
fax 71 340 08 51
tel. kom.693 80 40 60

 

 
Krzysztof Kubler
Dyrektor Handlowy

e-mail: k.kubler@dawro.pl
tel. 71 345 07 29
fax 71 340 08 51
tel. kom. 697 30 40 10

Magdalena Kumor

e-mail: m.kumor@dawro.pl
tel. 71 345 07 28
fax 71 340 08 51
tel. kom. 662 110 466

Odpowiedzialna za kontakt z Klientami z województw:
- małopolskiego
- podlaskiego

Sylwia Bryska

e-mail: s.bryska@dawro.pl
tel. 71 345 07 12
tel. kom. 882 120 951
fax 71 340 08 51

Odpowiedzialna za kontakt z Klientami z województw:
- zachodniopomorskiego
- pomorskiego

Paweł Borowski

e-mail: p.borowski@dawro.pl
tel. 71 345 07 38
fax 71 340 08 51
tel. kom. 607 39 92 56

Odpowiedzialny za kontakt z Klientami z województw:
- opolskiego
- śląskiego

Paweł Jakubowski

e-mail: p.jakubowski@dawro.pl
tel. 71 345 07 33
fax 71 340 08 51
tel. kom. 601 49 49 88

Odpowiedzialny za kontakt z Klientami z województw:
- warmińsko-mazurskiego
- mazowieckiego
Tadeusz Gurak

e-mail: t.gurak@dawro.pl
tel. 71 37 18 620
tel. 71 345 07 27
fax 71 340 08 51
tel. kom. 601 55 44 07

Odpowiedzialny za kontakt z Klientami z województw:
- dolnośląskiego
- podkarpackiego

Edyta Ożga

e-mail: e.ozga@dawro.pl
tel. 71 345 07 30
tel. kom. 882 122 772
fax 71 340 08 51

Odpowiedzialna za kontakt z Klientami z województw:
- łódzkiego
- kujawsko-pomorskiego

Monika Prus

e-mail: m.prus@dawro.pl
tel. 71 345 07 10
tel. kom. 882 120 949
fax 71 340 08 51

Odpowiedzialna za kontakt z Klientami z województw:
- lubuskiego
- wielkopolskiego

Agata Garstecka

e-mail: a.garstecka@dawro.pl
tel. 71 345 07 09
fax 71 340 08 51

Odpowiedzialna za kontakt z Klientami z województw:
- lubelskiego
- świętokrzyskiego

 

Polityka prywatności   Informacje prawne  Cookies Copyright © Dawro 2013. Wszelkie prawa zastrzeżone