strona główna     strona główna
wyszukiwarka zaawansowana szukaj
Komornik Sądowy przy SR w Oświęcimiu Waldemar Gajkowski Kancelaria Komornicza w Oświęcimiu
Nieruchomość gruntowa zabudowana –udział 1/2
(nieruchomości - działki)

LICYTACJA ZAKOŃCZONA

Podstawowe informacje:
Data: 2016-05-16
Godzina: 14:00:00
Przedmiot sprzedaży: Nieruchomość gruntowa zabudowana –udział 1/2
Cena wywoławcza: 495 457,50
Forma sprzedaży: I licytacja
KM: 5352/10
Opis:

 

 

OBWIESZCZENIE

 

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Oświęcimiu Waldemar Gajkowski Kancelaria Komornicza w Oświęcimiu zawiadamia na podstawie art. 953 kpc w związku z art. 955 kpc, że w dniu

 

16 maja 2016 r. o godz. 14.00

 

w Wydziale I Cywilnym Sądu Rejonowego w Oświęcimiu, ul. Rynek Główny 14, 32-600 Oświęcim, sala 208 odbędzie się:

 

PIERWSZA LICYTACJA

 

udziału 1/2 w nieruchomości położonej w miejscowości Łęki, Piastowska 65, stanowiącej własność dłużnika: (…),

posiadającej założoną księgę wieczystą w Zamiejscowym Wydziale Ksiąg Wieczystych w Kętach Sądu Rejonowego w Oświęcimiu nr KR2E/00015340/4, KR2E/00015341/1, oznaczonej jako: nr KR2E/00015340/4, KR2E/00015341/1, oznaczonej jako: Nieruchomość gruntowa zabudowana opisanej jako - nieruchomość gruntowa zabudowana położona w miejscowości Łęki przy ul. Piastowskiej, gmina Kęty. Działka nr 68/2 o powierzchni 8a 67m2 objęta KW nr KR2E/00015341/1 oraz działka nr 68/1 o powierzchni 9a 09 m2 objęta KW nr KR2E/00015340/4, zabudowane budynkiem mieszkalno-usługowym w kształcie litery U, w bezpośrednim sąsiedztwie ul. Piastowskiej nr 65. Budynek I kondygnacyjny, częściowo podpiwniczony, murowany tradycyjnie, ocieplony o łącznej powierzchni użytkowej 604,94 m2. Działki o foremnym prostokątnym kształcie, płaskie. Uzbrojenie - wodociąg, prąd, gaz, kanalizacja, energia, telekomunikacja. Podjazdy utwardzone gryzem, ogrodzenie stalowe panelowe na cokole betonowym, nasadzenia roślinności ozdobnej. Budynek mieszkalny z częścią handlowo-usługową z tarasem, częściowo podpiwniczony, parterowy, z poddaszem użytkowym w części mieszkalnej, w zabudowie bliźniaczej. Budynek ocieplony, otynkowany tynkiem cienkowarstwowym na siatce, pokrycie dachowe - dachówka na łaceniu, obróbki blacharskie z blachy ocynkowanej, rynny i rury spustowe - pcv. Ściany murowane z cegły dziurawki, otynkowane, malowane emulsyjnie, w sanitariatach płytki ceramiczne na ścianach. Sufity - otynkowane, malowane emulsyjnie, częściowo podwieszane. Stolarka okienna i drzwiowa - okienna - drewniana , nowego typu, drzwiowa drewniana pełna i z przeszkleniami, drzwi wejściowe antywłamaniowe. Podłogi i posadzki w części mieszkalnej - płytki ceramiczne, panele PCV, w podpiwniczeniu wylewki betonowe, w części handlowej - płytki ceramiczne. Budynek handlowo-usługowy w zabudowie bliźniaczej w kształcie litery L, niepodpiwniczony, parterowy o powierzchni użytkowej 410,04 m2. Budynek ocieplony, otynkowany tynkiem cienkowarstwowym na siatce, pokrycie dachowe - dachówka na łaceniu, obróbki blacharskie z blachy ocynkowanej, rynny i rury spustowe - pcv. Ściany murowane z bloczków, obłożone płytami karton-gipsowymi, otynkowane, malowane emulsyjnie i akrylowo, w sanitariatach i na zapleczu płytki ceramiczne na ścianach. Sufity - tynkowane, malowane emulsyjnie, częściowo podwieszane. Stolarka okienna i drzwiowa - okienna - drewniana , nowego typu, drzwiowa drewniana pełna i z przeszkleniami, witryny w części frontowej aluminiowe z przeszkleniami, w części północnej budynku zlokalizowane są 2 bramy garażowe. Obróbki blacharskie z blachy ocynkowanej. Rynny i rury spustowe - pcv. działki tworzą zwarty kompleks funkcjonalno-użytkowy o łącznej powierzchni 17a 76 m2, budynek mieszkalny z częścią handlowo-usługową posadowiony na działce nr 68/2, budynek handlowo-usługowy posadowiony na działce nr 68/1 oraz częściowo na działce 68/2 w około 50 m2 powierzchni.

Przedmiotowe nieruchomości stanowią zwarty kompleks i podlegają łącznej sprzedaży  

Nieruchomość - udział 1/2 oszacowany jest na kwotę: 660 610,00 zł.

Cena wywołania w powyższej licytacji wynosi: 495 457,50 zł (3/4 ceny oszacowania). Wysokość rękojmi wynosi: 66 061,00 zł (10% ceny oszacowania nieruchomości).

Przystępujący do licytacji zobowiązany jest złożyć rękojmię w podanej wysokości:

- na rachunek bankowy komornika najpóźniej do dnia poprzedzającego licytację, tj. do dnia (13.05.2016), przy czym decyduje data faktycznego wpływu rękojmi na rachunek bankowy komornika (data uznania rachunku bankowego komornika);

- w gotówce w kasie kancelarii do dnia licytacji – tj. do dnia (15.05.2016) do godziny (13:00).

 

Nieruchomość tę można oglądać codziennie od dnia wywieszenia niniejszego obwieszczenia, zaś elaborat szacunkowy tej nieruchomości znajduje się do wglądu w biurze komornika.

Prawa osób trzecich nie będą przeszkodą do przeprowadzenia licytacji i przysądzenia na własność na rzecz nabywcy bez zastrzeżeń, jeśli osoby te przed rozpoczęciem licytacji nie złożą dowodu, że wniosły powództwo o zwolnienie spod egzekucji tej nieruchomości lub innych przedmiotów razem z nią zajętych.

Użytkowanie służebności i praw użytkownika, jeśli nie są ujawnione w księdze wieczystej i nie zostaną zgłoszone najpóźniej na trzy dni przed rozpoczęciem licytacji nie będą uwzględniane w dalszym toku egzekucji i wygasną z chwilą uprawomocnienia się postanowienia o przysądzaniu własności.

 

Dodatkowe informacje pod nr tel. (33) 845 14 83

 

 

Miejsce: licytacji / przetargu / rozstrzygnięcia oferty:
Ulica:
Miasto:
Województwo:
Położenie przedmiotu sprzedaży:
Ulica: Piastowska
Miasto: Łęki
Województwo: małopolskie

samochody poleasingowesamochody poleasingowe
samochody poleasingowe
Praca   Polityka prywatności   Informacje prawne  Cookies

licytacje komornicze

  www.ikomornik.pl
Copyright © Dawro 2013. Wszelkie prawa zastrzeżone