strona główna     strona główna
wyszukiwarka zaawansowana szukaj
Komornik Sądowy przy SR Poznań-Nowe Miasto i Wilda Mirosław Fiałkowski
Nieruchomość gruntowa zabudowana
(nieruchomości - lokale mieszkalne)

LICYTACJA ZAKOŃCZONA

Podstawowe informacje:
Data: 2016-06-10
Godzina: 10:00:00
Przedmiot sprzedaży: Nieruchomość gruntowa zabudowana
Cena wywoławcza: 244 733,33
Forma sprzedaży: II licytacja
KM: 1996/12 I INNE
Opis:

 

 

OBWIESZCZENMIE O LICYTACJI NIERUCHOMOŚCI

 

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym Nowe-Miasto i Wilda w Poznaniu Mirosław Fiałkowski na podstawie art. 953 kpc podaje do publicznej wiadomości, że w dniu

 

10 czerwca 2016 r. o godz. 10:00

 

w sali nr 200  Sądu Rejonowego Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu mającego siedzibę w Poznaniu przy al. Marcinkowskiego 32, odbędzie się:

 

DRUGA LICYTACJA

 

nieruchomości gruntowej zabudowanej, położonej w Luboniu przy ul. Wojska Polskiego 79, dla której Sąd Rejonowy Poznań-Stare Miasto prowadzi księgę wieczystą PO2P/00010193/3, a stanowiącej własność dłużnika  (…).

 

Działka zabudowana nr 94/7 o powierzchni 822 m2, położona jest w pierwszej linii zabudowy ul. Wojska Polskiego, w części frontowej działki znajduje się budynek mieszkalny jednorodzinny w zabudowie wolnostojącej (o pow. użytkowej 39,39 m2), natomiast tuż za nim znajduje się budynek gospodarczy (o pow. zabudowy 48,00 m2). W części południowo-wschodniej działki znajduje się garaż oraz budynek gospodarczy nietrwale związane z gruntem. Teren niezabudowany w całości zagospodarowany m.in. nasadzeniami ozdobnymi w postaci drzewek i krzewów oraz pielęgnowaną trawą. W centralnej części działki usytuowana została studnia głębinowa. Uzbrojenie stanowią następujące sieci: energetyczna, wodociągowa, kanalizacyjna (zbiornik bezodpływowy, w drodze), gazowa. Na działce nr 94/7 mieści się budynek mieszkalny jednorodzinny murowany, wykonany w technologii tradycyjnej, w zabudowie wolnostojącej. Obiekt parterowy z poddaszem nieużytkowym (niepodpiwniczony). Do budynku możliwy jest dostęp z części tylnej budynku. Budynek przykryty został dachem dwuspadowym krytym dachówką ceramiczną. Pomieszczenia budynku, wykończone w podstawowym standardzie.

Na przedmiotowej działce za budynkiem mieszkalnym znajduje się budynek gospodarczy. Obiekt częściowo dwukondygnacyjny, niepodpiwniczony. Przykryty jest dachem jednospadowym, pokrytym papą. Stan techniczny:  standard budynku należy określić jako podstawowy. Budynek wyposażony jest w instalację elektryczną. 

Przedmiot licytacji oszacowano na kwotę 367 100,00 zł

Cena wywołania wynosi 244 733,33 zł i stanowi 2/3 ceny oszacowania.

Licytant przystępujący do przetargu powinien złożyć rękojmię w wysokości jednej dziesiątej sumy oszacowania, tj. 36 710,00 . Rękojmia powinna być złożona w formie przelewu na rachunek bankowy komornika najpóźniej do dnia poprzedzającego licytację do godz. 15:30  albo książeczce oszczędnościowej banków uprawnionych według prawa bankowego, zaopatrzonej w upoważnienie właściciela książeczki do wypłaty całego wkładu stosownie do prawomocnego postanowienia sądu o utracie rękojmi.

Rękojmię należy uiścić na konto komornika

 

Konto komornika PKO BP S.A. I O. POZNAŃ 22 1020 4027 0000 1602 0290 3532.

 

Komornik Sądowy

Mirosław Fiałkowski

 

 

Miejsce: licytacji / przetargu / rozstrzygnięcia oferty:
Ulica:
Miasto:
Województwo:
Położenie przedmiotu sprzedaży:
Ulica: Wojska Polskiego
Miasto: Luboń
Województwo: wielkopolskie

samochody poleasingowesamochody poleasingowe
samochody poleasingowe
Praca   Polityka prywatności   Informacje prawne  Cookies

licytacje komornicze

  www.ikomornik.pl
Copyright © Dawro 2013. Wszelkie prawa zastrzeżone