strona główna     strona główna
wyszukiwarka zaawansowana szukaj
Komornik Sądowy przy SR w Gostyninie Ilona Mirowska
Nieruchomość położona w Skrzeszewy
(nieruchomości - działki)

LICYTACJA ZAKOŃCZONA

Podstawowe informacje:
Data: 2016-09-09
Godzina: 11:00:00
Przedmiot sprzedaży: Nieruchomość położona w Skrzeszewy
Cena wywoławcza: 224 666,67
Forma sprzedaży: II licytacja
KM: 160/15
Opis:

 

 

OGŁOSZENIE O LICYTACJI NIERUCHOMOŚCI

 

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Gostyninie Ilona Mirowska (tel. (24) 235 90 50) ogłasza, że dnia

 

9 września 2016 r. o godz. 11:00

 

w budynku Sądu Rejonowego w Gostyninie mającego siedzibę przy ul. 3 Maja 43 w sali nr 2, odbędzie się

 

DRUGA LICYTACJA

 

nieruchomości należącej do: (…), położonej: 09-541 Pacyna, Skrzeszewy, dla której Wydział Ksiąg Wieczystych Sądu Rejonowego w Gostyninie prowadzi księgę wieczystą nr KW 29856.

Suma oszacowania wynosi 337 000,00 zł, zaś cena wywołania jest równa 2/3 sumy oszacowania i wynosi 224 666,67 zł, rękojmia 33 700,00 zł.

Szacowana nieruchomość położona jest w miejscowości Skrzeszewy zlokalizowanej w gminie Pacyna, na terenie powiatu gostynińskiego. Wieś Skrzeszewy znajduje się w średniej odległości około: 17 km od centrum Gąbina, 28 km od centrum Gostynina oraz około 24 km od centrum miasta Kutna. Wyceniana nieruchomość – zlokalizowana jest w centralnej części wsi i przylega do drogi wojewódzkiej nr 583. W bezpośrednim sąsiedztwie działki znajdują się nieruchomości rolne z zabudową zagrodową oraz niezabudowane nieruchomości użytkowane rolniczo.

Działka nr 319/2 - ma wydłużony kształt, powierzchnię 10 300 m2 (1,03 ha), posiada przyłącze elektryczne i wodne oraz szambo zlokalizowane na terenie działki. Na terenie działki znajduje się zabudowa: wolnostojący budynek gospodarczy oraz kompleks budynków w zwartej zabudowie. Na terenie działki znajduje się także pomostowa waga samochodowa. Zabudowana część działki w znacznej części utwardzona i ogrodzona, pozostała niezabudowana części działki użytkowana rolniczo.

Kompleks budynków w zwartej zabudowie - na które składają się: budynek sklepu z barem, budynek obsługi wagi oraz budynek mieszkalno-gospodarczy w trakcie realizacji. Obiekt posadowiony na fundamencie żelbetowym o ścianach murowanych, z dachami o konstrukcji drewnianej krytymi w części blachą płaską w części blachodachówką. Pomieszczenia w części budynku przeznaczonej na sklep i bar obecnie są użytkowane i mają podstawowy standard wykończenia. Część budynku z pomieszczeniami obsługi wagi o podstawowym standardzie wykończenia, część ścian surowa. Pozostała część budynku w stanie surowym zamkniętym. Powierzchnia użytkowa budynku wynosi 625,3 m2.

Budynek gospodarczy – wolnostojący, jednokondygnacyjny, bez podpiwniczenia, wykonany w technologii tradycyjnej z dachem dwuspadowym o konstrukcji drewnianej pokryty eternitem falistym. W budynku znajduje się jedno pomieszczenie. Oszacowana powierzchnia użytkowa budynku wynosi 107,7 m2.

Dla terenu na którym znajduje się przedmiotowa działka brak jest obecnie obowiązującego miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego. W studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego przedmiotowa działka zlokalizowana jest w części na obszarze zabudowanym przeznaczonym do zagospodarowania w miejscowych planach zagospodarowania przestrzennego wg dominującej lub wyłącznej funkcji mieszkaniowej związanej z gospodarstwem rolnym, w części w obszarze rolniczej przestrzeni produkcyjnej z ograniczeniami dla zabudowy nierolniczej, w części w strefie ciągu ekologicznego.

Lokalizacja zabudowy mieszkalno-gospodarczej (obecnie w realizacji) na przedmiotowej działce została ustalona na podstawie decyzji o warunkach zabudowy.

Licytant przystępujący do przetargu zobowiązany jest złożyć rękojmię w wysokości 1/10 sumy oszacowania w gotówce. Rękojmię można uiścić także na konto komornika:

PKO BP SA II O Centrum w Płocku 58 1020 3974 0000 5702 0057 9847

najpóźniej w dniu poprzedzającym przetarg.

Zgodnie z przepisem art. 976 §1 kpc w przetargu nie mogą uczestniczyć osoby, które mogą nabyć nieruchomość tylko za zezwoleniem organu państwowego, a zezwolenia tego nie przedstawiły oraz inne osoby wymienione w tym artykule.

 

Miejsce: licytacji / przetargu / rozstrzygnięcia oferty:
Ulica:
Miasto:
Województwo:
Położenie przedmiotu sprzedaży:
Ulica:
Miasto: Skrzeszewy
Województwo: mazowieckie

samochody poleasingowesamochody poleasingowe
samochody poleasingowe
Praca   Polityka prywatności   Informacje prawne  Cookies

licytacje komornicze

  www.ikomornik.pl
Copyright © Dawro 2013. Wszelkie prawa zastrzeżone