strona główna     strona główna
wyszukiwarka zaawansowana szukaj
Komornik Sądowy przy SR w Gostyninie Ilona Mirowska
Zabudowane działki we wsi Kamieniec
(nieruchomości - działki)

LICYTACJA ZAKOŃCZONA

Podstawowe informacje:
Data: 2016-08-12
Godzina: 10:00:00
Przedmiot sprzedaży: Zabudowane działki we wsi Kamieniec
Cena wywoławcza: 193 350,00
Forma sprzedaży: I licytacja
KM:
Opis:

 

 

OGŁOSZENIE O LICYTACJI NIERUCHOMOŚCI

 

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Gostyninie Ilona Mirowska (tel. (24) 235 90 50) ogłasza, że dnia

 

12 sierpnia 2016 r. o godz. 10:00

 

w budynku Sądu Rejonowego w Gostyninie mającego siedzibę przy ul. 3 Maja 43 w sali nr 2, odbędzie się

 

PIERWSZA LICYTACJA NIERUCHOMOŚCI

 

należącej do: (…),

położonej: 09-550 Szczawin Kościelny, Kamieniec,

dla której Wydział Ksiąg Wieczystych Sądu Rejonowego w Gostyninie prowadzi księgę wieczystą nr NKW PL1G/00013802/2.

 

Suma oszacowania wynosi 257 800,00 zł, zaś cena wywołania jest równa 3/4 sumy oszacowania i wynosi 193 350,00 zł, rękojmia 25 780,00 zł.

 

Wyceniana nieruchomość usytuowana jest we wsi Kamieniec, zlokalizowanej w gminie Szczawin Kościelny na terenie powiatu gostynińskiego, w województwie mazowieckiem. Miejscowość Kamieniec to niewielka wieś położona w południowej części gminy, na jej obrzeżach, w średniej odległości około: 6 km od Żychlina, 11 km od miejscowości gminnej Szczwin Kościelny, 20 km od centrum Kutna oraz 25 km od centrum Gostynina. Wyceniana nieruchomość znajduje się bezpośrednio przy drodze wojewódzkiej, w jej sąsiedztwie dominują nieruchomości z zabudową mieszkalno-gospodarczą oraz niezabudowane działki użytkowane rolniczo.

Działka nr 73/2 o kształcie zbliżonym do prostokąta i powierzchni 6 900 m2, posiada dostęp do drogi utwardzonej nawierzchnią asfaltową oraz przyłącze wody z wodociągu gminnego, przyłącze energii elektrycznej oraz przyłącze do szamba ekologicznego zlokalizowanego na terenie działki. Na terenie działki znajduje się budynek mieszkalny jednorodzinny. Teren działki przy budynku o powierzchni około 2 100 m2 ogrodzony i zagospodarowany na przydomowy ogród porośnięty roślinnością trawiastą z drzewami i krzewami ozdobnymi oraz owocowymi. Pozostała, tylna część terenu działki stanowi grunt orny i jest użytkowana rolniczo.

Budynek mieszkalny dwukondygnacyjny (parter, piętro) z poddaszem obecnie nie użytkowym oraz garażem w bryle budynku. Obiekt wykonany w technologii konstrukcji murowanej, z dachem dwuspadowym krytym blachodachówką. Powierzchnia zabudowy budynku wynosi 128,35 m2. Budynek wyposażony w instalację wodno-kanalizacyjną, centralnego ogrzewania i elektryczną. Obiekt w średnim stanie technicznym o zadowalającym standardzie wykończenia. Dla terenu na którym zlokalizowana jest przedmiotowa nieruchomość brak jest obowiązujących przepisów miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego. W studium uwarunkowań i kierunków rozwoju zagospodarowania przestrzennego, przedmiotowa nieruchomość zlokalizowana jest na terenach kompleksów gleb klasy II-III.

 

Licytant przystępujący do przetargu zobowiązany jest złożyć rękojmię w wysokości 1/10 sumy oszacowania w gotówce. Rękojmię można uiścić także na konto komornika:

PKO BP SA II O Centrum w Płocku 58 1020 3974 0000 5702 0057 9847

najpóźniej w dniu poprzedzającym przetarg.

 

Zgodnie z przepisem art. 976 §1 kpc w przetargu nie mogą uczestniczyć osoby, które mogą nabyć nieruchomość tylko za zezwoleniem organu państwowego, a zezwolenia tego nie przedstawiły oraz inne osoby wymienione w tym artykule.

 

Miejsce: licytacji / przetargu / rozstrzygnięcia oferty:
Ulica:
Miasto:
Województwo:
Położenie przedmiotu sprzedaży:
Ulica:
Miasto: Kamieniec
Województwo: mazowieckie

samochody poleasingowesamochody poleasingowe
samochody poleasingowe
Praca   Polityka prywatności   Informacje prawne  Cookies

licytacje komornicze

  www.ikomornik.pl
Copyright © Dawro 2013. Wszelkie prawa zastrzeżone