strona główna     strona główna
wyszukiwarka zaawansowana szukaj
Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Zakopanem Bogusław Klocek
Lokal mieszkalny pow. użyt. 39,49 m2
(nieruchomości - działki)

LICYTACJA ZAKOŃCZONA

Podstawowe informacje:
Data: 2016-11-22
Godzina: 14:00:00
Przedmiot sprzedaży: Lokal mieszkalny pow. użyt. 39,49 m2
Cena wywoławcza: 266 298,00
Forma sprzedaży: I licytacja
KM: 270/15
Opis:

 

 

OBWIESZCZENIE

 

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Zakopanem Bogusław Klocek Kancelaria Komornicza w Zakopanem zawiadamia na podstawie art. 953 kpc w związku z art. 955 kpc, że w dniu

 

22 listopada 2016 r. o godz. 14:00

 

w sali nr 307 Sądu Rejonowego w Zakopanem odbędzie się

 

PIERWSZA  LICYTACJA NIERUCHOMOŚCI

 

stanowiącej lokal mieszkalny nr A-4, położony w budynku przy ul. Bulwary Słowackiego nr 25 w Zakopanem, pow. tatrzański, woj. małopolskie. Lokal usytuowany na parterze (I kondygnacja) o powierzchni użytkowej 39,49 m2. Składa się z sypialni, pokoju dziennego z aneksem kuchennym i jadalnią, przedpokoju i łazienki, do lokalu przynależy balkon. Stan techniczny lokalu ogólny dobry, standard typowy przeciętny hotelowy, brak przynależności. Budynek mieszkalny wielorodzinny wybudowany w 2010 r. obiekt piętrowy z poddaszem dwukondygnacyjnym oraz podpiwniczeniem z garażami podziemnymi, architektura typowa góralska. Teren ogrodzony, zagospodarowany, z elementami małej architektury, parkingami i podjazdami, alejkami spacerowymi, uzbrojenie pełne. Lokal wynajmowany na czas nieokreślony jako apartament pod wynajem. Komunikacja: autobusowa i bus z ul. Droga na Bystre w odl. ok. 80 m. Dojazd: bezpośredni z ul. Bulwary Słowackiego o nawierzchni asfaltowej (droga gminna wewnętrzna, ślepa, jednojezdniowa). Dostępność usług i handlu dobra, w odl. ok. 50 m liczne punkty handlowo-usługowe wzdłuż ul. Droga na Wierch. Atrakcyjność lokalizacyjna: zadawalająca dla celów mieszkalnych - ślepa ulica o małym natężeniu ruchu, strefa ruchu pieszego, dogodny dostęp do usług i handlu, brak uciążliwej zabudowy w najbliższym sąsiedztwie. Zagospodarowanie: kompleks działek nr 444 i nr 447, ogrodzony, na których posadowiony jest budynek mieszkalny wielorodzinny w kształcie litery U. Ogrodzenie w części frontowej przy ulicy - murowane obłożone kamieniem ozdobnym z wypełnieniem stalowymi panelowymi elementami kutymi, w pozostałej części siatka stalowa, brama wjazdowa stalowa kuta, dwuskrzydłowa - otwierana elektrycznie. Podjazdy, parkingi i wewnętrzny układ komunikacyjny z kostki brukowej, działka z licznymi nasadzeniami zieleni ozdobnej, trawnikami, alejkami spacerowymi, oświetleniem ozdobnym. Nieruchomość jest objęta księgą wieczystą nr NS1Z/00047507/3.

 

Nieruchomość należy do dłużników:

(…).

Nieruchomość oszacowana jest na kwotę: 355 064,00 zł brutto.

Cena wywoławcza w powyższej licytacji wynosi: 3/4 wartości oszacowania, tj. kwotę: 266 298,00 zł. Rękojmia: 35 506,40 zł.

                                               

Przystępujący do licytacji zobowiązany jest złożyć rękojmię w wysokości 10% ceny oszacowania nieruchomości najpóźniej w dniu poprzedzającym przetarg w kancelarii komornika bądź na rachunek bankowy komornika, lub w postaci książeczki oszczędnościowej banków upoważnionych według prawa bankowego do jej wystawienia zaopatrzonej w upoważnienie właściciela do wypłaty całego wkładu stosownie do prawomocnego postanowienia sądu o utracie rękojmi. Po rozpoczęciu licytacji wadium nic będzie przyjmowane. Nieruchomości można oglądać w ciągu dwóch tygodni przed licytacją po wcześniejszym uzgodnieniu terminu z komornikiem. Elaborat szacunkowy tej nieruchomości znajduje się do wglądu w kancelarii komornika. Akta postępowania egzekucyjnego na dwa tygodnie przed licytacją zostaną przesłane do Sądu Rejonowego w Zakopanem do Wydziału 1 Cywilnego; jednakże w kancelarii komornika pozostanie do wglądu odpis elaboratu. Prawa osób trzecich nie będą przeszkodą do przeprowadzenia licytacji i przysądzenia własności na rzecz nabywcy bez zastrzeżeń, jeżeli osoby te przed rozpoczęciem licytacji nie złożą dowodu, iż wniosły powództwo o zwolnienie spod egzekucji tej nieruchomości lub innych przedmiotów razem z nią zajętych i uzyskały w tym zakresie orzeczenie wstrzymujące egzekucję. Użytkowanie, służebności i prawa dożywotnika, jeżeli nie są ujawnione w księdze wieczystej i nie zostaną zgłoszone najpóźniej na trzy dni przed rozpoczęciem licytacji, nie będą uwzględnione w dalszym toku egzekucji i wygasną z chwilą uprawomocnienia się postanowienia o przysądzeniu własności.

 

 

 

Miejsce: licytacji / przetargu / rozstrzygnięcia oferty:
Ulica:
Miasto:
Województwo:
Położenie przedmiotu sprzedaży:
Ulica: Bulwar Słowackiego
Miasto: Zakopane
Województwo: małopolskie

samochody poleasingowesamochody poleasingowe
samochody poleasingowe
Praca   Polityka prywatności   Informacje prawne  Cookies

licytacje komornicze

  www.ikomornik.pl
Copyright © Dawro 2013. Wszelkie prawa zastrzeżone