strona główna     strona główna
wyszukiwarka zaawansowana szukaj
Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Zakopanem Bogusław Klocek
Lokal mieszkalny pow. użyt. 60,20 m2
(nieruchomości - działki)

LICYTACJA ZAKOŃCZONA

Podstawowe informacje:
Data: 2016-11-15
Godzina: 10:00:00
Przedmiot sprzedaży: Lokal mieszkalny pow. użyt. 60,20 m2
Cena wywoławcza: 125 748,67
Forma sprzedaży: II licytacja
KM: 57/14
Opis:

 

 

OBWIESZCZENIE

 

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Zakopanem Bogusław Klocek Kancelaria Komornicza w Zakopanem zawiadamia na podstawie art. 953 kpc w związku z art. 955 kpc, że w dniu

 

15 listopada 2016 r. o godz. 10:00

 

w sali nr 310 Sądu Rejonowego w Zakopanem odbędzie się

 

DRUGA  LICYTACJA UDZIAŁU 2/3 części NIERUCHOMOŚCI

 

stanowiącej spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu mieszkalnego nr 1 położony w budynku nr 21 przy ul. Kościelnej w Zakopanem, powiat tatrzański, woj. małopolskie, usytuowany na I kondygnacji (niski parter) o powierzchni użytkowej 60,20 m2, składający się z 3 pokoi, jasnej kuchni, przedpokoju, łazienki. Stan techniczny lokalu do remontu generalnego i modernizacji, standard niski, lokal zdewastowany, brak przynależności. Budynek z lat 80 XX wieku, po remoncie modernizacyjnym, ocieplony, otynkowany, wymieniona stolarka, obiekt podpiwniczony, 6-kondygnacyjny, bez windy. Nieruchomość jest objęta księgą wieczystą nr NS1Z/00057402/0.

 

Spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu należy do dłużników:

 

(…)

 

Udział 2/3 części nieruchomości oszacowany jest na kwotę: 188 623,00 brutto.

Cena wywoławcza w powyższej licytacji wynosi: 2/3 wartości oszacowania, tj. kwotę: 125 748,67 zł.

 

Przystępujący do licytacji zobowiązany jest złożyć rękojmię w wysokości 10% ceny oszacowania nieruchomości tj. kwotę: 18 862,30 zł, najpóźniej w dniu poprzedzającym przetarg w kancelarii komornika bądź na rachunek bankowy komornika, lub w postaci książeczki oszczędnościowej banków upoważnionych według prawa bankowego do jej wystawienia zaopatrzonej w upoważnienie właściciela do wypłaty całego wkładu stosownie do prawomocnego postanowienia sądu o utracie rękojmi. Po rozpoczęciu licytacji wadium nic będzie przyjmowane. Nieruchomości można oglądać w ciągu dwóch tygodni przed licytacją po wcześniejszym uzgodnieniu terminu z komornikiem. Elaborat szacunkowy tej nieruchomości znajduje się do wglądu w kancelarii komornika. Akta postępowania egzekucyjnego na dwa tygodnie przed licytacją zostaną przesłane do Sądu Rejonowego w Zakopanem do Wydziału 1 Cywilnego; jednakże w kancelarii komornika pozostanie do wglądu odpis elaboratu. Prawa osób trzecich nie będą przeszkodą do przeprowadzenia licytacji i przysądzenia własności na rzecz nabywcy bez zastrzeżeń, jeżeli osoby te przed rozpoczęciem licytacji nie złożą dowodu, iż wniosły powództwo o zwolnienie spod egzekucji tej nieruchomości lub innych przedmiotów razem z nią zajętych i uzyskały w tym zakresie orzeczenie wstrzymujące egzekucję. Użytkowanie, służebności i prawa dożywotnika, jeżeli nie są ujawnione w księdze wieczystej i nie zostaną zgłoszone najpóźniej na trzy dni przed rozpoczęciem licytacji, nie będą uwzględnione w dalszym toku egzekucji i wygasną z chwilą uprawomocnienia się postanowienia o przysądzeniu własności.

 

 

Miejsce: licytacji / przetargu / rozstrzygnięcia oferty:
Ulica:
Miasto:
Województwo:
Położenie przedmiotu sprzedaży:
Ulica: Kościelna
Miasto: Zakopane
Województwo: małopolskie

samochody poleasingowesamochody poleasingowe
samochody poleasingowe
Praca   Polityka prywatności   Informacje prawne  Cookies

licytacje komornicze

  www.ikomornik.pl
Copyright © Dawro 2013. Wszelkie prawa zastrzeżone