strona główna     strona główna
wyszukiwarka zaawansowana szukaj
Komornik Sądowy przy SR w Środzie Śląskiej Andrzej Pokora
Działka o pow. 842 m2
(nieruchomości - działki)

LICYTACJA ZAKOŃCZONA

Podstawowe informacje:
Data: 2016-09-30
Godzina: 09:00:00
Przedmiot sprzedaży: Działka o pow. 842 m2
Cena wywoławcza: 19 430,00
Forma sprzedaży: II licytacja
KM: 817/15
Opis:

 

 

OBWIESZCZENIE O DRUGIEJ LICYTACJI NIERUCHOMOŚCI

 

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Środzie Śląskiej Andrzej Pokora na podstawie art. 953 KPC podaje do publicznej wiadomości, że dnia

 

30 września 2016 r. o godzinie 9:00

 

w budynku Sądu Rejonowego w Środzie Śląskiej mającego siedzibę przy ul. Św. Andrzeja 3 w sali nr 5, odbędzie się

 

DRUGA LICYTACJA

 

nieruchomości gruntowej (działka numer 94/22) położonej w miejscowości Mrozów przy ul. Sokolej, dla której Sąd Rejonowy w Środzie Śląskiej, IV Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wieczystą o numerze WR1S/00035815/7, stanowiącej własność dłużniczki (…) w udziale w wysokości 4/14.

 

Nieruchomość gruntowa stanowi drogę, położona jest w strefie peryferyjnej miejscowości Mrozów. Droga ma nawierzchnię gruntową. Teren uzbrojony jest w sieć wodociągową, kanalizacyjną  oraz energetyczną. Sąsiaduje z gruntami zabudowanymi domami jednorodzinnymi oraz gruntami niezabudowanymi. Nieruchomość w ewidencji gruntów składa się z jednej działki o powierzchni 842 m2. Dla terenu, na którym znajduje się nieruchomość studium zagospodarowania przestrzennego przewiduje przeznaczenie pod  zabudowę mieszkaniową jednorodzinną.

 

Suma oszacowania całej nieruchomości wynosi 99 915,00 zł. Suma oszacowania udziału dłużniczki w wysokości 4/14 będącego przedmiotem licytacji wynosi 29 000,00 zł. Cena wywołania jest równa 2/3 sumy oszacowania i wynosi 19 430,00 zł. Licytant przystępujący do przetargu powinien złożyć rękojmię w wysokości 1/10 sumy oszacowania, to jest 2 900,00 zł. Rękojmię należy wpłacić najpóźniej w dniu poprzedzającym licytację. Rękojmia może być złożona również w książeczce oszczędnościowej zaopatrzonej w upoważnienie właściciela książeczki do wypłaty całego wkładu stosownie do prawomocnego postanowienia sądu o utracie rękojmi. W przypadku przelewu na konto, za termin złożenia rękojmi uważa się  moment wpływu środków na  konto bankowe komornika.  Nieruchomość można oglądać w ciągu dwóch tygodni przed licytacją po wcześniejszym uzgodnieniu terminu z komornikiem. Operat szacunkowy nieruchomości znajduje się do wglądu w siedzibie kancelarii komornika.

 

Szczegółowe informacje pod nr tel. (71) 396 67 29

 

Miejsce: licytacji / przetargu / rozstrzygnięcia oferty:
Ulica:
Miasto:
Województwo:
Położenie przedmiotu sprzedaży:
Ulica: Sokola
Miasto: Mrozów
Województwo: dolnośląskie

samochody poleasingowesamochody poleasingowe
samochody poleasingowe
Praca   Polityka prywatności   Informacje prawne  Cookies

licytacje komornicze

  www.ikomornik.pl
Copyright © Dawro 2013. Wszelkie prawa zastrzeżone