strona główna     strona główna
wyszukiwarka zaawansowana szukaj
Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Zakopanem Bogusław Klocek
Lokal mieszkalny pow. użyt. 40,68 m2
(nieruchomości - działki)

LICYTACJA ZAKOŃCZONA

Podstawowe informacje:
Data: 2016-10-27
Godzina: 10:30:00
Przedmiot sprzedaży: Lokal mieszkalny pow. użyt. 40,68 m2
Cena wywoławcza: 302 571,00
Forma sprzedaży: I licytacja
KM: 135/15
Opis:

 

 

OBWIESZCZENIE

 

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Zakopanem Bogusław Klocek Kancelaria Komornicza w Zakopanem zawiadamia na podstawie art. 953 kpc w związku z art. 955 kpc, że w dniu

 

27 października 2016 r. o godz. 10:30

 

w sali nr 228 Sądu Rejonowego w Zakopanem odbędzie się

 

PIERWSZA LICYTACJA UDZIAŁU NIERUCHOMOŚCI

 

stanowiącej lokal mieszkalny nr 6A położony w budynku nr 7B przy ul. Kaszelewskiego w Zakopanem, powiat tatrzański, woj. małopolskie, usytuowany na poddaszu użytkowym (IV kondygnacja) budynku wielorodzinnego. Lokal składa się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni, garderoby, przedpokoju i łazienki. Powierzchnia użytkowa lokalu wynosi 40,68 m2. Do lokalu przynależy piwnica o pow. 10,7 m2 oraz miejsce postojowe przed budynkiem (do wyłącznego korzystania przez każdoczesnego właściciela mieszkania). Z własnością lokalu związany jest również udział 51/1129 w nieruchomości wspólnej, którą stanowi grunt oraz części budynku i urządzenia, które nie służą wyłącznie do użytku właścicieli lokali. Lokal w dobrym stanie technicznym, standard podwyższony. Budynek jest w dobrym stanie technicznym. W najbliższym sąsiedztwie zabudowa mieszkalna, pensjonatowa, tereny rekreacyjne, dolna stacja PKL na Gubałówkę. Teren osiedla jest ogrodzony. Nieruchomość jest objęta księgą wieczystą nr NS1Z/00050627/4.

 

Nieruchomość należy do:

(…)

Nieruchomość oszacowana jest na kwotę: 403 428,00 zł brutto.

Cena wywoławcza w powyższej licytacji wynosi: 3/4 wartości oszacowania, tj. kwotę: 302 571,00 zł.

 

Przystępujący do licytacji zobowiązany jest złożyć rękojmię w wysokości 10% ceny oszacowania nieruchomości tj. kwotę: 40 342,80, najpóźniej w dniu poprzedzającym przetarg w kancelarii komornika bądź na rachunek bankowy komornika, lub w postaci książeczki oszczędnościowej banków upoważnionych według prawa bankowego do jej wystawienia zaopatrzonej w upoważnienie właściciela do wypłaty całego wkładu stosownie do prawomocnego postanowienia sądu o utracie rękojmi. Po rozpoczęciu licytacji wadium nic będzie przyjmowane. Nieruchomości można oglądać w ciągu dwóch tygodni przed licytacją po wcześniejszym uzgodnieniu terminu z komornikiem. Elaborat szacunkowy tej nieruchomości znajduje się do wglądu w kancelarii komornika. Akta postępowania egzekucyjnego na dwa tygodnie przed licytacją zostaną przesłane do Sądu Rejonowego w Zakopanem do Wydziału 1 Cywilnego; jednakże w kancelarii komornika pozostanie do wglądu odpis elaboratu. Prawa osób trzecich nie będą przeszkodą do przeprowadzenia licytacji i przysądzenia własności na rzecz nabywcy bez zastrzeżeń, jeżeli osoby te przed rozpoczęciem licytacji nie złożą dowodu, iż wniosły powództwo o zwolnienie spod egzekucji tej nieruchomości lub innych przedmiotów razem z nią zajętych i uzyskały w tym zakresie orzeczenie wstrzymujące egzekucję. Użytkowanie, służebności i prawa dożywotnika, jeżeli nie są ujawnione w księdze wieczystej i nie zostaną zgłoszone najpóźniej na trzy dni przed rozpoczęciem licytacji, nie będą uwzględnione w dalszym toku egzekucji i wygasną z chwilą uprawomocnienia się postanowienia o przysądzeniu własności.

 

Miejsce: licytacji / przetargu / rozstrzygnięcia oferty:
Ulica:
Miasto:
Województwo:
Położenie przedmiotu sprzedaży:
Ulica: Kalszewskiego
Miasto: Zakopane
Województwo: małopolskie

samochody poleasingowesamochody poleasingowe
samochody poleasingowe
Praca   Polityka prywatności   Informacje prawne  Cookies

licytacje komornicze

  www.ikomornik.pl
Copyright © Dawro 2013. Wszelkie prawa zastrzeżone