strona główna     strona główna
wyszukiwarka zaawansowana szukaj
Zastępca Komornika Sądowego przy Sądzie Rejonowym w Lwówku Śl. Bartłomiej Graba
Działka wraz z zabudowaniami
(nieruchomości - działki)

LICYTACJA ZAKOŃCZONA

Podstawowe informacje:
Data: 2016-10-28
Godzina: 12:30:00
Przedmiot sprzedaży: Działka wraz z zabudowaniami
Cena wywoławcza: 186 750,00
Forma sprzedaży: I licytacja
KM: 251/15
Opis:

 

 

OBWIESZCZENIE

 

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Lwówku Śląskim Małgorzata Powalska-Graba zawiadamia na podstawie art. 953 kpc w związku z art. 955 kpc, że w dniu

 

28 października 2016 r. o godz. 12:30

 

w I Wydziale Cywilnym Sądu Rejonowego w Lwówku Śl. sala 304 odbędzie się:

 

PIERWSZA LICYTACJA

 

Udziału w wysokości 3/4 w prawie użytkowania wieczystym gruntu i budynku stanowiącego odrębną nieruchomość położonego w miejscowości Gryfów Śląski przy ul. Sikorskiego 17a, działka nr 153/1.

Prawo użytkowania wieczystego gruntu i budynku stanowiącego odrębną nieruchomość stanowi budynek mieszkalny, jednorodzinny, wolnostojący, trzykondygnacyjny, w całości podpiwniczony, ze strychem nieużytkowym, wzniesiony w 1989 r. w technologii tradycyjnej murowanej z pustaków i cegły. Układ funkcjonalny budynku obejmuje 5 pokoi, kuchnię, 2 łazienki z wc, dodatkowe oddzielne wc i komunikację o łącznej powierzchni użytkowej wynoszącej 135,90 m2. W poziomie parteru budynku znajduje się garaż jednostanowiskowy o powierzchni 23,20 m2. Budynek wyposażony jest w instalacje: elektryczną, wodną, kanalizacyjną, gazową, centralnego ogrzewania zasilaną gazowo i elektrycznie, w salonie także kominek murowany. Ogólny stan techniczny budynku mieszkalnego i standard wykończenia określono jako mierny.

Udział w wysokości 3/4 w prawie użytkowania wieczystego gruntu i budynku stanowiącego odrębną nieruchomość stanowi własność dłużnika.

Użytkownikiem wieczystym gruntu w udziale 3/4 stanowiącego własność Gminy Gryfów Śląski jest dłużnik do dnia 12.05.2065 r.

Dla przedmiotowego udziału Sąd Rejonowy IV Wydział Ksiąg Wieczystych z siedzibą w Lwówku Śl. prowadzi księgę wieczystą o nr JG1S/00024119/7.

 

Udział w wysokości 3/4 w prawie użytkowania wieczystego gruntu i budynku stanowiącego odrębną nieruchomość oszacowany jest na kwotę: 186 750,00 zł.

Cena wywoławcza w powyższej licytacji wynosi: 3/4 wartości oszacowania, tj. kwotę: 140 062,50 zł.

Zgodnie z art. 962 § 1 przystępujący do przetargu obowiązany jest złożyć rękojmię w wysokości 1/10 części sumy oszacowania, tj. 18 675,00 zł w gotówce w Kancelarii najpóźniej w dniu poprzedzającym przetarg w godzinach pracy kancelarii lub na konto komornika: PKO BP S.A. 38 1020 2124 0000 8102 0058 3054 najpóźniej w dniu poprzedzającym przetarg (liczy się moment zaksięgowania środków na rachunku bankowym kancelarii komornika). Potwierdzenie dokonania przelewu należy okazać Komornikowi przed licytacją.

Prawa osób trzecich nie będą przeszkodą do licytacji i przysądzenia własności na rzecz nabywcy bez zastrzeżeń, jeżeli osoby te przed rozpoczęciem przetargu nie złożą dowodu, iż wniosły powództwo o zwolnienie nieruchomości lub przedmiotów razem z nią zajętych od egzekucji i uzyskały w tym zakresie orzeczenie wstrzymujące egzekucję.

Użytkowanie, służebności i prawa dożywotnika, jeżeli nie są ujawnione w księdze wieczystej lub przez złożenie dokumentu do zbioru dokumentów i nie zostaną zgłoszone najpóźniej na trzy dni przed rozpoczęciem licytacji, nie będą uwzględnione w dalszym toku egzekucji i wygasną z chwilą uprawomocnienia się postanowienia o przysądzeniu własności.

Nieruchomość tę można oglądać codziennie na dwa tygodnie przed licytacją, zaś operat szacunkowy tej nieruchomości znajduje się do wglądu w biurze komornika.

Licytacja może się nie odbyć bez podania przyczyn.

 

Szczegółowych informacji udziela Komornik pod numerem tel. (75) 647 77 99

 

Miejsce: licytacji / przetargu / rozstrzygnięcia oferty:
Ulica:
Miasto:
Województwo:
Położenie przedmiotu sprzedaży:
Ulica: Sikorskiego
Miasto: Gryfów Śląski
Województwo: dolnośląskie

samochody poleasingowesamochody poleasingowe
samochody poleasingowe
Praca   Polityka prywatności   Informacje prawne  Cookies

licytacje komornicze

  www.ikomornik.pl
Copyright © Dawro 2013. Wszelkie prawa zastrzeżone