strona główna     strona główna
wyszukiwarka zaawansowana szukaj
Fabryka Maszyn "FAMAZ" B. Kłopot Sp.J w upadłości likwidacyjnej
Sprzedaż ruchomości i urządzeń
(inne - inne)

LICYTACJA ZAKOŃCZONA

Podstawowe informacje:
Data: 2016-10-27
Godzina: 11:00:00
Przedmiot sprzedaży: Sprzedaż ruchomości i urządzeń
Cena wywoławcza: 41 109,00
Forma sprzedaży: inne
KM:
Opis:

 

 

SYNDYK MASY UPADŁOŚCI

FABRYKI MASZYN „FAMAZ” B. KŁOPOT SP. J. W UPADŁOŚCI LIKWIDACYJNEJ ZS. W ZAWIDOWIE

 

OGŁASZA O SPRZEDAŻY RUCHOMOŚCI PRZEDSIĘBIORSTWA UPADŁEJ SPÓŁKI

 

1. Przedmiotem sprzedaży w dwuczęściowym postępowaniu aukcyjnym są alternatywnie:

 

1.1. w pierwszej części postępowania aukcyjnego - całość technologii produkcji krążników i zestawów krążników oraz maszyny narzędziowni, razem o szacunkowej wartości wynoszącej 631 755,19 złotych, za minimalną cenę sprzedaży wynoszącą 387 770,00 złotych (słownie: trzysta osiemdziesiąt siedem tysięcy siedemset siedemdziesiąt złotych) plus podatek VAT do ceny ruchomości, których sprzedaż podlega opodatkowaniu tym podatkiem.

 

1.2. W drugiej części postępowania aukcyjnego, która będzie przeprowadzana w przypadku nierozstrzygnięcia pierwszej części postępowania aukcyjnego – odrębnie poszczególne składniki technologii produkcji krążników i zestawów krążników oraz maszyny narzędziowni, tj.:

 

a) maszyny i urządzenia technologii oraz maszyny narzędziowni wymienione w wykazie będącym załącznikiem nr 1 do warunków aukcji – za minimalną cenę sprzedaży wynoszącą 215 677,00 złotych plus 23% podatku VAT – dotyczy jednostkowych składników,

b) oprzyrządowanie wymienione w wykazie będącym załącznikiem nr 2 do warunków aukcji – za minimalną cenę sprzedaży wynoszącą 41 109,00 złotych plus 23% podatku VAT,

c) produkcja w toku wymieniona w wykazie będącym załącznikiem nr 3 do warunków aukcji – za minimalną cenę sprzedaży wynoszącą 46 784,00 złotych plus 23% podatku VAT,

d) dokumentacja technologiczna wymieniona w wykazie będącym załącznikiem nr 4 do warunków aukcji – za minimalną cenę sprzedaży wynoszącą 84 200,00 złotych plus 23% podatku VAT.

 

2. Postępowanie aukcyjne przeprowadzone będzie w trybie, w terminie i zgodnie z warunkami określonym w Warunkach aukcji na sprzedaż technologii produkcji krążników oraz sprzedaż maszyn narzędziowni, z którymi zainteresowani udziałem w aukcji powinni zapoznać się w sekretariacie przedsiębiorstwa upadłej spółki w Zawidowie (59-970) przy ul. Wierzbowej 6, w godz. od 9:00 do 14:00 w dni robocze.

3. Termin składania pisemnych ofert do aukcji upływa w dniu 26 października 2016 r. o godzinie 15:00, a rozstrzygnięcie postępowania aukcyjnego nastąpi w dniu 27 października o godz. 11:00.

4. Syndyk zastrzega sobie w każdym czasie i bez podania przyczyny prawo odwołania lub unieważnienia aukcji w całości lub w części.

5. Dodatkowe informacje w sprawie aukcji i zapoznania się z ruchomościami aukcji można uzyskać pod numerami telefonów: 75 77 88 326, 511 688 140 lub pod adresem e-mail: famaz@famaz.pl. Z Warunkami aukcji (…) można zapoznać się także na stronie: www.famaz.pl

 

Miejsce: licytacji / przetargu / rozstrzygnięcia oferty:
Ulica:
Miasto:
Województwo:
Położenie przedmiotu sprzedaży:
Ulica:
Miasto: Zawidów
Województwo: dolnośląskie

samochody poleasingowesamochody poleasingowe
samochody poleasingowe
Praca   Polityka prywatności   Informacje prawne  Cookies

licytacje komornicze

  www.ikomornik.pl
Copyright © Dawro 2013. Wszelkie prawa zastrzeżone