strona główna     strona główna
wyszukiwarka zaawansowana szukaj
Komornik Sądowy przy SR w Gostyninie Ilona Mirowska
Nieruchomość w Gostyninie, zabudowana
(nieruchomości - działki)

LICYTACJA ZAKOŃCZONA

Podstawowe informacje:
Data: 2016-11-04
Godzina: 11:00:00
Przedmiot sprzedaży: Nieruchomość w Gostyninie, zabudowana
Cena wywoławcza: 294 000,00
Forma sprzedaży: I licytacja
KM:
Opis:

 

 

OGŁOSZENIE O LICYTACJI NIERUCHOMOŚCI

 

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Gostyninie Ilona Mirowska (tel. (24) 235 90 50) ogłasza, że dnia

 

4 listopada 2016 r. o godz. 11:00

 

w budynku Sądu Rejonowego w Gostyninie mającego siedzibę przy ul. 3-go Maja 43 w sali nr 2, odbędzie się

 

PIERWSZA LICYTACJA

 

nieruchomości należącej do: (…), położonej: 09-500 Gostynin, ul. Wyszyńskiego 5, dla której Wydział Ksiąg Wieczystych Sądu Rejonowego w Gostyninie prowadzi księgę wieczystą nr NKW PL1G/00019513/1.

Suma oszacowania wynosi 392 000,00 zł, zaś cena wywołania jest równa 3/4 sumy oszacowania i wynosi 294 000,00 zł, rękojmia 39 200,00 zł.

Przedmiotowa nieruchomość położona jest w miejscowości Gostynin przy ulicy Wyszyńskiego 5, na terenie powiatu gostynińskiego w województwie mazowieckim, w śródmiejskiej części miasta, gdzie dominuje zwarta zabudowa. W sąsiedztwie znajdują się nieruchomości zabudowane szeregowo, od frontu sąsiaduje z wolnostojącymi zabudowaniami mieszkalnymi, zaś od tyłu z budynkami wielorodzinnymi. Budynek ma dobry dostęp do nieruchomości usługowych, w pobliżu znajduje się także kościół katolicki, a w niedalekiej odległości siedziba władz miasta i gminy. Ze względu, że nieruchomość położona jest w śródmiejskiej części miasta bezpośrednio przy drodze narażona jest na sporo czynników wytwarzających nadmierny hałas. Działka o kształcie prostokątnym – szerokości 8,5 m i długości 25 m. Powierzchnia działki według ewidencji gruntów wynosi 0,0213 ha. Nieruchomość posiada bezpośredni dostęp do drogi publicznej z dwóch stron. Od strony frontowej bezpośrednio do ulicy Wyszyńskiego, zaś z tyłu do drogi wewnętrznej. Przedmiotowa nieruchomość posiada dostęp do energii elektrycznej (przyłącze do sieci NN), dostęp do wody (przyłącze do miejskiego wodociągu) oraz odprowadzenie ścieków (przyłącze do miejskiego kolektora). Działka jest zabudowana budynkiem w zabudowie szeregowej o powierzchni zabudowy 86,00 m2. Na terenie działki znajduje się murowany budynek mieszkalny, w stanie surowym. Budynek jest otynkowany, dach budynku jest wielospadowy o konstrukcji drewnianej pokryty blachodachówką w dobrym stanie technicznym. Nieruchomość jest nieogrodzona. Teren działki płaski od frontu utwardzony kostką betonową, zaś z tyłu znajduje się wjazd do garażu, oraz drugie wejście do budynku. Przydomowy ogródek w chwili obecnej porośnięty jest roślinnością trawiastą.

Przeznaczenie w studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego miasta Gostynina, przyjętym Uchwałą Rady Miejskiej Nr 241/XLVI/2006 z dnia 28 września 2006, w studium tym nieruchomość gruntowa zabudowana posiada przeznaczenie symbol planu UMW − obszar zabudowy usługowej i mieszkaniowej wielorodzinnej o funkcji centrum.

 

Licytant przystępujący do przetargu zobowiązany jest złożyć rękojmię w wysokości 1/10 sumy oszacowania w gotówce. Rękojmię można uiścić także na konto komornika:

PKO BP SA II O Centrum w Płocku 58 1020 3974 0000 5702 0057 9847

najpóźniej w dniu poprzedzającym przetarg.

Zgodnie z przepisem art. 976 §1 kpc w przetargu nie mogą uczestniczyć osoby, które mogą nabyć nieruchomość tylko za zezwoleniem organu państwowego, a zezwolenia tego nie przedstawiły oraz inne osoby wymienione w tym artykule.

 

Miejsce: licytacji / przetargu / rozstrzygnięcia oferty:
Ulica:
Miasto:
Województwo:
Położenie przedmiotu sprzedaży:
Ulica: Wyszyńskiego
Miasto: Gostynin
Województwo: mazowieckie

samochody poleasingowesamochody poleasingowe
samochody poleasingowe
Praca   Polityka prywatności   Informacje prawne  Cookies

licytacje komornicze

  www.ikomornik.pl
Copyright © Dawro 2013. Wszelkie prawa zastrzeżone