strona główna     strona główna
wyszukiwarka zaawansowana szukaj
Zastępca Komornika Sądowego przy Sądzie Rejonowym w Lwówku Śl. Bartłomiej Graba
Zabudowana nieruchomość o pow. 0,29 ha
(nieruchomości - działki)

LICYTACJA ZAKOŃCZONA

Podstawowe informacje:
Data: 2016-11-16
Godzina: 14:00:00
Przedmiot sprzedaży: Zabudowana nieruchomość o pow. 0,29 ha
Cena wywoławcza: 190 065,00
Forma sprzedaży: I licytacja
KM: 1468/13
Opis:

 

 

OBWIESZCZENIE

 

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Lwówku Śląskim Małgorzata Powalska-Graba zawiadamia na podstawie art. 953 kpc w związku z art. 955 kpc, że w dniu

 

16 listopada 2016 r. o godz. 14:00

 

w I Wydziale Cywilnym Sądu Rejonowego w Lwówku Śl. sala 304 odbędzie się:

 

PIERWSZA LICYTACJA

 

nieruchomości gruntowej zabudowanej budynkiem mieszkalnym jednorodzinnym, oznaczonej jako działka ewidencyjna nr 92/2, o powierzchni 0,29 ha, położonej w miejscowości Orłowice nr 67, gmina Mirsk, powiat lwówecki, woj. dolnośląskie. Nieruchomość jest położona bezpośrednio przy drodze publicznej prowadzącej w kierunku Świeradowa Zdroju. Budynek mieszkalny jednorodzinny posiada powierzchnię użytkową-190,4 m2, budynek jest po remoncie i modernizacji, murowany z kamienia i cegły, dach dwuspadowy pokryty blachodachówką, stolarka okienna i drzwiowa po wymianie, podłogi panele podłogowe, płytki ceramiczne, ogrzewanie c.o. stażowe, piec na paliwo stałe, wyposażony w instalacje: elektryczna, wodna, kanalizacyjna, teleinformatyczna. Na poziomie parteru mieszczą się: korytarz, pokój z aneksem kuchennym, spiżarnia, łazienka, kuchnia, cztery pomieszczenia gospodarcze. Na poziomie I piętra mieszczą się: korytarz, pięć pokoi, łazienka, wc. Strych ocieplony wełną mineralną. W budynku mieści się również część gospodarcza o Pu – 66,9 m2. Do budynku dobudowane zostało pomieszczenie na skład opału o Pu – 25,5 m2.

Nieruchomość gruntowa stanowi własność dłużnika.

Dla przedmiotowej nieruchomości Sąd Rejonowy IV Wydział Ksiąg Wieczystych z siedzibą w Lwówku Śl. prowadzi księgę wieczystą o nr JG1S/00006040/0.

 

Nieruchomość oszacowana jest na kwotę: 253 420,00 zł.

Cena wywoławcza w powyższej licytacji wynosi 3/4 wartości oszacowania, tj. kwotę: 190 065,00 zł.

 

Zgodnie z art. 962 § 1 przystępujący do przetargu obowiązany jest złożyć rękojmię w wysokości 1/10 części sumy oszacowania, tj. 25 342,00 zł najpóźniej w dniu poprzedzającym przetarg w gotówce w Kancelarii w godzinach pracy kancelarii lub na konto komornika: PKO BP S.A. 38 1020 2124 0000 8102 0058 3054 również najpóźniej w dniu poprzedzającym przetarg (liczy się moment zaksięgowania środków na rachunku bankowym kancelarii komornika). Potwierdzenie dokonania przelewu należy okazać Komornikowi przed licytacją.

Prawa osób trzecich nie będą przeszkodą do licytacji i przysądzenia własności na rzecz nabywcy bez zastrzeżeń, jeżeli osoby te przed rozpoczęciem przetargu nie złożą dowodu, iż wniosły powództwo o zwolnienie nieruchomości lub przedmiotów razem z nią zajętych od egzekucji i uzyskały w tym zakresie orzeczenie wstrzymujące egzekucję.

Użytkowanie, służebności i prawa dożywotnika, jeżeli nie są ujawnione w księdze wieczystej lub przez złożenie dokumentu do zbioru dokumentów i nie zostaną zgłoszone najpóźniej na trzy dni przed rozpoczęciem licytacji, nie będą uwzględnione w dalszym toku egzekucji i wygasną z chwilą uprawomocnienia się postanowienia o przysądzeniu własności.

Nieruchomość tę można oglądać codziennie na dwa tygodnie przed licytacją, zaś operat szacunkowy tej nieruchomości znajduje się do wglądu w biurze komornika.

Licytacja może się nie odbyć bez podania przyczyn.

 

Szczegółowych informacji udziela Komornik pod numerem tel. (75) 647 77 99

 

Miejsce: licytacji / przetargu / rozstrzygnięcia oferty:
Ulica:
Miasto:
Województwo:
Położenie przedmiotu sprzedaży:
Ulica:
Miasto: Orłowice
Województwo: dolnośląskie

samochody poleasingowesamochody poleasingowe
samochody poleasingowe
Praca   Polityka prywatności   Informacje prawne  Cookies

licytacje komornicze

  www.ikomornik.pl
Copyright © Dawro 2013. Wszelkie prawa zastrzeżone