strona główna     strona główna
wyszukiwarka zaawansowana szukaj
Komornik Sądowy przy SR w Oświęcimiu Waldemar Gajkowski Kancelaria Komornicza w Oświęcimiu
Lokal mieszkalny
(nieruchomości - lokale mieszkalne)

LICYTACJA ZAKOŃCZONA

Podstawowe informacje:
Data: 2015-07-22
Godzina: 13:30:00
Przedmiot sprzedaży: Lokal mieszkalny
Cena wywoławcza: 48 533,33
Forma sprzedaży: II licytacja
KM: 22/10
Opis:

 

 

OBWIESZCZENIE

 

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Oświęcimiu Waldemar Gajkowski Kancelaria Komornicza w Oświęcimiu zawiadamia na  podstawie art. 953 kpc w związku z art. 983 kpc, że w dniu 

 

22 lipca 2015 r. o godz. 13:30

 

w Wydziale I Cywilnym Sądu Rejonowego w Oświęcimiu, ul. Rynek Główny 14, 32-600 Oświęcim, sala 205 odbędzie się:

 

DRUGA LICYTACJA

 

udziału 1/2 w nieruchomości położonej w miejscowości Jawiszowice, Paderewskiego 11/4, stanowiącej własność dłużnika: (…), posiadającej założoną księgę wieczystą w  Wydziale Ksiąg Wieczystych Sądu Rejonowego w Oświęcimiu nr KR1E/00042705/2, oznaczonej jako: lokal stanowiący odrębną nieruchomość. Lokal mieszkalny o łącznej powierzchni 59,90 m2, w którego skład wchodzą: 3 pokoje, kuchnia, łazienka, WC, przedpokój, piwnica o pow. 2,60 m2 oraz udział związany z własnością lokalu 639/13875.

Lokal usytuowany na 1 piętrze bloku 4-piętrowego, nieocieplonego, bez widny, z wielkiej płyty. Standard mieszkania ponadprzeciętny, do lokalu przynależna piwnica. Ściany i sufity: tynki malowane farbami emulsyjnymi, boazeria, tapeta, płytki PCV, kasetony na suficie. Podłogi: wykładziny, panele podłogowe, terakota. Okna PCV w kolorze białym. Ogrzewanie centralne MPEC, instalacje wodna, kanalizacyjna, elektryczna, techniczna, gazowa, domofon. opisanej jako lokal mieszkalny o łącznej powierzchni 59,90 m2, w którego skład wchodzą: 3 pokoje, kuchnia, łazienka, WC, przedpokój, piwnica o pow.2,60 m2  oraz udział związany z własnością lokalu 639/13875. Lokal usytuowany na 1 piętrze bloku 4-piętrowego, nieocieplonego, bez widny, z wielkiej płyty. Standard mieszkania ponadprzeciętny, do lokalu przynależna piwnica. Ściany i sufity: tynki malowane farbami emulsyjnymi, boazeria, tapeta, płytki PCV, kasetony na suficie. Podłogi: wykładziny, panele podłogowe, terakota. Okna PCV w kolorze białym. Ogrzewanie centralne MPEC, instalacje wodna, kanalizacyjna, elektryczna, techniczna, gazowa, domofon.

 

Nieruchomość oszacowana jest na kwotę: 72 800,00 zł.

Cena wywołania w powyższej licytacji wynosi: 48 533,33 zł (2/3 ceny oszacowania).

Wysokość rękojmi wynosi: 7 280,00 zł (10% ceny oszacowania nieruchomości).

Przystępujący do licytacji zobowiązany jest złożyć rękojmię w podanej wysokości:

- na rachunek bankowy komornika najpóźniej do dnia poprzedzającego licytację, tj. do dnia 21.07.2015 r., przy czym decyduje data faktycznego wpływu rękojmi na rachunek bankowy komornika (data uznania rachunku bankowego komornika),

- w gotówce w kasie kancelarii do dnia licytacji – tj. do dnia 22.07.2015 r. do godziny 12:00.

 

Nieruchomość tę można oglądać codziennie od dnia wywieszenia niniejszego obwieszczenia, zaś elaborat szacunkowy tej nieruchomości znajduje się do wglądu w biurze komornika.

Prawa osób trzecich nie będą przeszkodą do przeprowadzenia licytacji i przysądzenia na własność na rzecz nabywcy bez zastrzeżeń, jeśli osoby te przed rozpoczęciem licytacji nie złożą dowodu, że wniosły powództwo o zwolnienie spod egzekucji tej nieruchomości lub innych przedmiotów razem z nią zajętych.

Użytkowanie służebności i praw użytkownika, jeśli nie są ujawnione w księdze wieczystej i nie zostaną zgłoszone najpóźniej na trzy dni przed rozpoczęciem licytacji nie będą uwzględniane w dalszym toku egzekucji i wygasną z chwilą uprawomocnienia się postanowienia o przysądzaniu własności.

Dodatkowe informacje pod nr tel. (33) 845 14 83

 

 

Miejsce: licytacji / przetargu / rozstrzygnięcia oferty:
Ulica:
Miasto:
Województwo:
Położenie przedmiotu sprzedaży:
Ulica: Paderewskiego
Miasto: Jawiszowice
Województwo: małopolskie

samochody poleasingowesamochody poleasingowe
samochody poleasingowe
Praca   Polityka prywatności   Informacje prawne  Cookies

licytacje komornicze

  www.ikomornik.pl
Copyright © Dawro 2013. Wszelkie prawa zastrzeżone