strona główna     strona główna
wyszukiwarka zaawansowana szukaj
Komornik Sądowy przy SR w Oświęcimiu Tomasz Paszek
Zabudowana nieruchomość
(nieruchomości - działki)

LICYTACJA ZAKOŃCZONA

Podstawowe informacje:
Data: 2015-07-01
Godzina: 13:00:00
Przedmiot sprzedaży: Zabudowana nieruchomość
Cena wywoławcza: 399 750,00
Forma sprzedaży: I licytacja
KM: 2362/10
Opis:

 

 

 

OBWIESZCZEIE

 

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Oświęcimiu Tomasz Paszek Kancelaria Komornicza w Oświęcimiu zawiadamia na podstawie art. 953 kpc w związku z art. 955 kpc, że w dniu

 

1 lipca 2015 r. o godz. 13:00

 

w sali nr 206 Sądu Rejonowego w Oświęcimiu odbędzie się:

 

PIERWSZA LICYTACJA

 

1. Nieruchomości położonej w miejscowości Chełmek przy ul. Kilińskiego 1 i opisanej jako prawo użytkowania wieczystego; rola zbudowana budynkami, działka p. gr. 836/231, o pow. 37 a 29 m2. Działka gruntu w użytkowaniu wieczystym na 99 lat, do roku 2089, właściciel Skarb Państwa. Działka o kształcie regularnym – kwadrat – dojazd korzystny, bezpośredni z drogi asfaltowej. Teren zagospodarowany, ogrodzony, oświetlony. Przed posesją parking, plac manewrowy. Uzbrojenie kompletne: sieć wodociągowa, energetyczna, kanalizacji sanitarnej i deszczowej, c.o. zdalaczynne, teletechniczna. W miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego teren objęty symbolem P - tereny o dominującej funkcji produkcyjno-magazynowej i składowej. Na działce posadowione budynki stanowiące odrębną nieruchomość:

- budynek hali o nr. 44 – wiata parterowa, ze ścianami osłonowymi z pustaków PGS, kryty blachą trapezową, konstrukcja nośna stalowa, częściowo niezadaszona. Wydzielona część warsztatowa.

Stan techniczny – ściany zawilgocone, dach przecieka, stolarka okienna nieszczelna, brak wykończenia – ściany nieotynkowane, brak posadzek, częściowo wylewka. Hala nr 44 o kubaturze 2400 m3;

- budynek hali o nr. 45A – hala jednokondygnacyjna o kubaturze 940 m3. Jej obszar wynosi 37 a 29 m2 i jest zabudowana.

Nieruchomość posiada założoną księgę wieczystą w Sądzie Rejonowym w Oświęcimiu Wydziale V Ksiąg Wieczystych o KW KR1E/00038185/9.

Właścicielem tej nieruchomości jest Skarb Państwa – w użytkowaniu wieczystym z odrębną własnością budynków: (…) – do całości.

 

2. Nieruchomości położonej w miejscowości Chełmek przy ul. Kilińskiego 1 i opisanej jako prawo użytkowania wieczystego; działka p. gr. 836/232, o pow. 35 a 16 m2. Działka gruntu w użytkowaniu wieczystym na 99 lat, do roku 2089, właściciel Skarb Państwa. Działka o kształcie regularnym – kwadrat – dojazd korzystny, bezpośredni z drogi asfaltowej. W miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego teren objęty symbolem P – tereny o dominującej funkcji produkcyjno-magazynowej i składowej. Na działce posadowiony budynek magazynowy (zgodnie z wpisem w księdze wieczystej) stanowiący odrębną nieruchomość. Obecnie na działce pozostała tylko płyta betonowa, brak budynku, a jedynie rozpoczęta budowa ścian z pustaków na granicy z dz. nr 836/231. Jej obszar wynosi 35 a 16 m2.

Nieruchomość posiada założoną księgę wieczystą w Sądzie Rejonowym w Oświęcimiu Wydziale V Ksiąg Wieczystych o KW KR1E/00052584/0.

Właścicielem tej nieruchomości jest Skarb Państwa – w użytkowaniu wieczystym z odrębną własnością budynków: (…) – do całości.

Nieruchomości te licytowane są łącznie.

 

Łączna kwota oszacowania wynosi: 533 000,00 zł.

Cena wywoławcza w powyższej licytacji wynosi 3/4 wartości oszacowania, tj. kwotę 399 750,00 zł.

 

Przystępujący do licytacji zobowiązany jest złożyć rękojmię w wysokości 10% ceny oszacowania nieruchomości, tj. kwotę 53 300,00 zł najpóźniej do dnia poprzedzającego dzień licytacji (decyduje data wpływu ww. kwoty na konto komornika).

Nieruchomość można oglądać w ciągu dwóch tygodni przed licytacją po wcześniejszym uzgodnieniu terminu z komornikiem, elaborat szacunkowy tej nieruchomości znajduje się do wglądu w biurze komornika.

 

 

Miejsce: licytacji / przetargu / rozstrzygnięcia oferty:
Ulica:
Miasto:
Województwo:
Położenie przedmiotu sprzedaży:
Ulica: Kilińskiego
Miasto: Chełmek
Województwo: małopolskie

samochody poleasingowesamochody poleasingowe
samochody poleasingowe
Praca   Polityka prywatności   Informacje prawne  Cookies

licytacje komornicze

  www.ikomornik.pl
Copyright © Dawro 2013. Wszelkie prawa zastrzeżone