strona główna     strona główna
wyszukiwarka zaawansowana szukaj
Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym Bartłomiej Szyszka w Opatowie
Zabudowana nieruchomość
(nieruchomości - działki)

LICYTACJA ZAKOŃCZONA

Podstawowe informacje:
Data: 2015-07-13
Godzina: 09:30:00
Przedmiot sprzedaży: Zabudowana nieruchomość
Cena wywoławcza: 57 600,00
Forma sprzedaży: II licytacja
KM: 565/13
Opis:

 

 

OBWIESZCZENIE

 

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Opatowie Bartłomiej Szyszka Kancelaria Komornicza w Opatowie zawiadamia na podstawie art. 953 kpc w związku z art. 983 kpc, że w dniu

 

13 lipca 2015 r. o godz. 9:30

 

w Sądzie Rejonowym w Opatowie odbędzie się:

 

DRUGA LICYTACJA

 

nieruchomości położonej w m. Truskolasy nr 17, gmina Sadowie, która posiada założoną księgę wieczystą w Wydziale Ksiąg Wieczystych Sądu Rejonowego w Opatowie o numerze KI1T/00036476/2 w sąsiedztwie działek zabudowanych. Składa się z: działki gruntowej nr ewid. 248/1 o pow. 0,12 ha stanowiącej: grunty orne R II o pow. 0,0102 ha, użytki rolne zab. B-R II o pow. 0,1098 w kształcie prostokąta, węższym bokiem przylega do drogi o nawierzchni asfaltowej.

Zabudowa ww. działki to:

  • budynek mieszkalny jednorodzinny, jest to budynek wolnostojący, parterowy z dachem drewnianym dwuspadowym kryty eternitem. Ściany murowane z kamienia, z zewnątrz wyłożony białą cegłą. W budynku znajduje się: przedpokój, 2 pokoje, kuchnia i łazienka z wc. W przedpokoju ściany wyłożone panelami, w łazience z wc posadzki i częściowo ściany wyłożone ceramiką. W kuchni ściany w części wyłożone boazerią. W pokojach podłogi z desek, w kuchni wykładzina PCV. Stolarka okienna i drzwiowa typowa drewniana. Uzbrojenie: energia elektryczna, woda w własnego ujęcia, kanalizacja z własnym szambem, ogrzewanie z kominka i z kuchni. Powierzchnia zabudowy – 65,00 m2. Powierzchnia użytkowa – 55,30, m2. Ponadto na działce znajdują się dwie wiaty w tym jedna z 3-ma ścianami murowanymi z kamienia, druga drewniana w części ze ścianami z kamienia pokryte dachami drewnianymi krytymi eternitem. Posadzki wyłożone ceramiką. Powierzchnia zabudowy to 30 m2 x 2 = 60,00 m2.

Przedmiotowa nieruchomość stanowi własność dłużnika: (…).

 

Nieruchomość oszacowana jest na kwotę: 86 400,00 zł.

Cena wywoławcza w powyższej licytacji wynosi 2/3 wartości oszacowania, tj. kwotę: 57 600,00 zł.

Przystępujący do licytacji zobowiązany jest złożyć rękojmię w wysokości 10% ceny oszacowania nieruchomości najpóźniej w dniu poprzedzającym przetarg w gotówce lub w postaci książeczki oszczędnościowej Banków upoważnionych według prawa bankowego do jej wystawienia, zaopatrzonej w upoważnienie właściciela do wypłaty całego wkładu stosownie do prawomocnego postanowienia Sądu albo w inny wskazany przez komornika sposób.

 

Miejsce: licytacji / przetargu / rozstrzygnięcia oferty:
Ulica:
Miasto:
Województwo:
Położenie przedmiotu sprzedaży:
Ulica:
Miasto: Truskolasy
Województwo: świętokrzyskie

samochody poleasingowesamochody poleasingowe
samochody poleasingowe
Praca   Polityka prywatności   Informacje prawne  Cookies

licytacje komornicze

  www.ikomornik.pl
Copyright © Dawro 2013. Wszelkie prawa zastrzeżone