strona główna     strona główna
wyszukiwarka zaawansowana szukaj
Komornik Sądowy przy SR w Opatowie Bartłomiej Szyszka Kancelaria Komornicza w Opatowie
Lokal mieszkalny
(nieruchomości - lokale mieszkalne)

LICYTACJA ZAKOŃCZONA

Podstawowe informacje:
Data: 2015-07-13
Godzina: 09:00:00
Przedmiot sprzedaży: Lokal mieszkalny
Cena wywoławcza: 42 150,00
Forma sprzedaży: I licytacja
KM: 953/11
Opis:

 

 

OBWIESZCZENIE

 

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Opatowie Bartłomiej Szyszka Kancelaria Komornicza w Opatowie zawiadamia na podstawie art. 953 kpc w związku z art. 955 kpc, że w dniu

 

13 lipca 2015 r. o godz. 9:00

 

w sali nr III Sądu Rejonowego w Opatowie odbędzie się:

 

PIERWSZA LICYTACJA

 

nieruchomości w postaci lokal mieszkalny nr 1 usytuowany na parterze jednopiętrowego, 2-klatkowego budynku mieszkalnego, wielorodzinnego w m. Śmiłów 7 A, gm. Ożarów, która posiada założoną księgę wieczystą w Wydziale Ksiąg Wieczystych Sądu Rejonowego w Sandomierzu o numerze KI1S/00059360/2. Jest to budynek mieszkalny, wielorodzinny, wolnostojący, murowany ze stropodachem krytym papą. Lokal mieszkalny nr 1 jest mieszkaniem narożnym i składa się z: 3 pokoi, kuchni, łazienki z wc i przedpokoju o łącznej pow. użyt. 56,30 m2. Do lokalu przynależy pomieszczenie piwniczne nr 1. Stan techniczny oraz standard urządzenia i utrzymania pomieszczeń – średni. Podłogi w pokojach z płytek PCV, w kuchni i przedpokoju wykładzina PCV, w łazience z wc posadzka i ściany wyłożone ceramiką, w kuchni część ścian wyłożone ceramiką, w przedpokoju sufit i ściany wyłożone boazerią. Stolarka okienna z PCV, drzwi drewniane zewnętrzne o podwyższonym standardzie, wewnętrzne typowe. Uzbrojenie: energia elektryczna, woda i kanalizacja sieciowa, ogrzewanie c.o. własne. Opisana nieruchomość stanowi współwłasność dłużników: (…).

 

Nieruchomość oszacowana jest na kwotę: 56 200,00 zł.

Cena wywoławcza w powyższej licytacji wynosi: 3/4 wartości oszacowania, tj. kwotę: 42 150,00 zł.

Przystępujący do licytacji zobowiązany jest złożyć rękojmię w wysokości 10% ceny oszacowania nieruchomości najpóźniej do momentu rozpoczęcia licytacji w gotówce lub w postaci książeczki oszczędnościowej Banków upoważnionych według prawa bankowego do jej wystawienia, zaopatrzonej w upoważnienie właściciela do wypłaty całego wkładu stosownie do prawomocnego postanowienia Sądu albo w inny wskazany przez komornika sposób. Nieruchomość można oglądać w ciągu dwóch tygodni przed licytacją po wcześniejszym uzgodnieniu terminu z komornikiem, elaborat szacunkowy tej nieruchomości znajduje się do wglądu w biurze komornika.

 

Miejsce: licytacji / przetargu / rozstrzygnięcia oferty:
Ulica:
Miasto:
Województwo:
Położenie przedmiotu sprzedaży:
Ulica:
Miasto: Śmiłów
Województwo: świętokrzyskie

samochody poleasingowesamochody poleasingowe
samochody poleasingowe
Praca   Polityka prywatności   Informacje prawne  Cookies

licytacje komornicze

  www.ikomornik.pl
Copyright © Dawro 2013. Wszelkie prawa zastrzeżone