strona główna     strona główna
wyszukiwarka zaawansowana szukaj
Komornik Sądowy przy SR w Opolu Maria Bujak
Lokal mieszkalny
(nieruchomości - lokale mieszkalne)

LICYTACJA ZAKOŃCZONA

Podstawowe informacje:
Data: 2015-07-14
Godzina: 10:50:00
Przedmiot sprzedaży: Lokal mieszkalny
Cena wywoławcza: 33 475,00
Forma sprzedaży: I licytacja
KM: 1049/12
Opis:

 

 

OGŁOSZENIE O LICYTACJI NIERUCHOMOŚCI

 

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Opolu Maria Bujak (tel. (77) 423 01 60) ogłasza, że dnia

 

14 lipca 2015 r. o godz. 10:50

 

w budynku Sądu Rejonowego w Opolu mającego siedzibę przy ul. Ozimskiej 60a w sali nr 201, odbędzie się

 

PIERWSZA LICYTACJA

 

nieruchomości stanowiącej lokal mieszkalny nr 2, znajdujący się na I piętrze, wielorodzinnego budynku mieszkalnego położonego w Prószkowie przy ul. Zamkowej 11 i składa się z jednego pokoju, przedpokoju w którym wydzielono kuchnię, łazienki z w.c. o łącznej pow. użytkowej 22,50 m2. Na ścianach tynki i wymalowania. Posadzki mieszane: panele podłogowe oraz wykładzina z tworzywa sztucznego w łazience. Okna drewniane, drzwi wejściowe stalowe. Lokal wyposażony w instalację elektryczną (po wymianie), inst. wodno-kanalizacyjną c.o. z kotłowni wspólnej budynku. Budynek mieszkalny (klatka nr 11), wielorodzinny, 3-kondygnacyjny, 3-klatkowy, podpiwniczony, na każdej kondygnacji znajdują się 2 lokale mieszkalne. Lokalizacja nieruchomości korzystna, w centrum Prószkowa. W niedalekim sąsiedztwie znajdują się: przystanek autobusowy, sklepy, obiekty usługowe, tereny zielone. Dojazd do nieruchomości dogodny, a jej teren równy i płaski, bez ogrodzenia, zagospodarowany zielenią niską i drzewami;

należącej do: (…),

położonej: 46-060 Prószków K. Opola, Zamkowa 11/2, Prószków,

dla której Wydział Ksiąg Wieczystych Sądu Rejonowego w Opolu prowadzi księgę wieczystą nr KW [NKW: OP1O/00081960/3].

 

Suma oszacowania wynosi 47 300,00 zł, zaś cena wywołania jest równa 3/4 sumy oszacowania i wynosi 35 475,00 zł. Licytant przystępujący do przetargu zobowiązany jest złożyć rękojmię w wysokości 1/10 sumy oszacowania, tj. 4 730,00 zł. Rękojmię należy uiścić na konto komornika:

Raiffeisen Bank Polska SA O. w Opolu

74 1750 1194 0000 0000 0628 6844

najpóźniej w dniu poprzedzającym przetarg.

Rękojmia może być również złożona w książeczce oszczędnościowej banków uprawnionych według prawa bankowego zaopatrzonej w upoważnienie właściciela książeczki do wypłaty całego wkładu stosownie do prawomocnego postanowienia sądu o utracie rękojmi.

Zgodnie z przepisem art. 976 § 1 kpc w przetargu nie mogą uczestniczyć osoby, które mogą nabyć nieruchomość tylko za zezwoleniem organu państwowego, a zezwolenia tego nie przedstawiły oraz inne osoby wymienione w tym artykule. Kandydaci na nabywców licytacyjnych pozostający w związku małżeńskim i których stosunki majątkowe kształtowane są umową małżeńską, powinni na licytację stawić się wraz z notarialnym odpisem przedmiotowej umowy. Osoby pozostające w związku małżeńskim przystępujące do licytacji bez współmałżonka(ki) aby móc uczestniczyć w licytacji muszą przedstawić notarialne pełnomocnictwo do dokonywania czynności prawnej w imieniu nieobecnego.

 

Miejsce: licytacji / przetargu / rozstrzygnięcia oferty:
Ulica:
Miasto:
Województwo:
Położenie przedmiotu sprzedaży:
Ulica: Zamkowa
Miasto: Pruszków
Województwo: opolskie

samochody poleasingowesamochody poleasingowe
samochody poleasingowe
Praca   Polityka prywatności   Informacje prawne  Cookies

licytacje komornicze

  www.ikomornik.pl
Copyright © Dawro 2013. Wszelkie prawa zastrzeżone