strona główna     strona główna
wyszukiwarka zaawansowana szukaj
Komornik Sądowy przy SR w Oświęcimiu Waldemar Gajkowski Kancelaria Komornicza w Oświęcimiu
Zabudowana nieruchomość
(nieruchomości - działki)

LICYTACJA ZAKOŃCZONA

Podstawowe informacje:
Data: 2015-10-07
Godzina: 13:45:00
Przedmiot sprzedaży: Zabudowana nieruchomość
Cena wywoławcza: 224 533,33
Forma sprzedaży: II licytacja
KM: 412/12
Opis:

 

 

OBWIESZCZENIE

 

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Oświęcimiu Waldemar Gajkowski Kancelaria Komornicza w Oświęcimiu zawiadamia na podstawie art. 953 kpc w związku z art. 983 kpc, że w dniu

 

7 października 2015 r. o godz. 13:45

 

w Wydziale I Cywilnym Sądu Rejonowego w Oświęcimiu, ul. Rynek Główny 14, 32-600 Oświęcim, sala 205, odbędzie się:

 

DRUGA LICYTACJA

 

nieruchomości położonej w miejscowości Osiek, Starowiejska 321, stanowiącej własność dłużnika: (…), posiadającej założoną księgę wieczystą w Zamiejscowym Wydziale Ksiąg Wieczystych w Kętach Sądu Rejonowego w Oświęcimiu nr KR2E/00033145/9, oznaczonej jako: nieruchomość gruntowa, opisanej jako nieruchomość stanowiąca działki nr 1484/21 o pow. 2a 82 m2, dz. nr 1491/3 o pow. 1a 44 m2. Nieruchomość zabudowana budynkiem mieszkalnym położonym przy ul. Starowiejskiej nr 321. Nieruchomość gruntowa w kształcie regularnym. Teren działki częściowo ogrodzony ogrodzeniem ze sztachet drewnianych rozpiętych między betonowymi słupkami na podmurówce, działka zagospodarowana – nasadzenia drzew i krzewów ozdobnych. W najbliższym sąsiedztwie znajdują się działki zabudowane budynkami mieszkalnymi jednorodzinnymi i typową zabudową zagrodową, tereny zielone, łąki, pola uprawne.

Dojazd do nieruchomości jest korzystny, pośredni dostęp do drogi asfaltowej, na odległości ok 200 m drogą gruntową utwardzoną. Uzbrojenie: sieć energetyczna, wodociągowa, kanalizacja do szamba.

Budynek z 2006 roku, piętrowy z poddaszem użytkowym, niepodpiwniczony. Budynek w zabudowie wolnostojącej z garażem. Budynek wykończony praktycznie w całości, do wykończenia balkon zewnętrzny, brak tynków zewnętrznych, do wykonania podjazd, dobudowanie i remont ogrodzenia. W budynku brak gazu. Fundamenty: żelbetowe wylewane na mokro. Ściany: murowane warstwowe z pustaków żużlobetonowych, ocieplenie – styropian 4 cm. Stropy: żelbetowe wylewane na mokro. Dach: dwuspadowy, o konstrukcji drewnianej. Pokrycie dachu: ondulina falista. Rynny i rury spustowe: PCV. Ściany i stropy: tynk cementowo – wapienny malowany. Stolarka okienna drewniana nowego typu marki Urzędowski. Stolarka drzwiowa: drewniana typowa szklona oraz pełna.

Powierzchnia użytkowa: 168,10 m2, pow. całkowita 204,98 m2. Posadzki: terrakota, panele podłogowe, parkiet jesion oraz dębowy. Instalacje: elektryczne, wod-kan., ogrzewanie centralne z pieca na miał. Stan techniczny: dobry. Standard pomieszczeń: podwyższony.

 

Nieruchomość oszacowana jest na kwotę: 336 800,00 zł.

Cena wywołania w powyższej licytacji wynosi: 224 533,33 zł (2/3 ceny oszacowania).

Wysokość rękojmi wynosi: 33 680,00 zł (10% ceny oszacowania nieruchomości).

Przystępujący do licytacji zobowiązany jest złożyć rękojmię w podanej wysokości:

- na rachunek bankowy komornika najpóźniej do dnia poprzedzającego licytację, tj. do dnia (6.10.2015r.), przy czym decyduje data faktycznego wpływu rękojmi na rachunek bankowy komornika (data uznania rachunku bankowego komornika),

- w gotówce w kasie kancelarii do dnia licytacji – tj. do dnia (7.10.2015 r.) do godziny (12:45).

 

Nieruchomość tę można oglądać codziennie od dnia wywieszenia niniejszego obwieszczenia zaś elaborat szacunkowy tej nieruchomości znajduje się do wglądu w biurze komornika.

Prawa osób trzecich nie będą przeszkodą do przeprowadzenia licytacji i przysądzenia na własność na rzecz nabywcy bez zastrzeżeń, jeśli osoby te przed rozpoczęciem licytacji nie złożą dowodu, że wniosły powództwo o zwolnienie spod egzekucji tej nieruchomości lub innych przedmiotów razem z nią zajętych.

Użytkowanie służebności i praw użytkownika, jeśli nie są ujawnione w księdze wieczystej i nie zostaną zgłoszone najpóźniej na trzy dni przed rozpoczęciem licytacji nie będą uwzględniane w dalszym toku egzekucji i wygasną z chwilą uprawomocnienia się postanowienia o przysądzaniu własności.

 

Dodatkowe informacje pod nr tel. (33) 845 14 83

 

 

Miejsce: licytacji / przetargu / rozstrzygnięcia oferty:
Ulica:
Miasto:
Województwo:
Położenie przedmiotu sprzedaży:
Ulica: Starowiejska
Miasto: Osiek
Województwo: małopolskie

samochody poleasingowesamochody poleasingowe
samochody poleasingowe
Praca   Polityka prywatności   Informacje prawne  Cookies

licytacje komornicze

  www.ikomornik.pl
Copyright © Dawro 2013. Wszelkie prawa zastrzeżone