strona główna     strona główna
wyszukiwarka zaawansowana szukaj
Komornik Sądowy przy SR w Oświęcimiu Waldemar Gajkowski Kancelaria Komornicza w Oświęcimiu
Zabudowana nieruchomość
(nieruchomości - działki)

LICYTACJA ZAKOŃCZONA

Podstawowe informacje:
Data: 2015-10-23
Godzina: 13:30:00
Przedmiot sprzedaży: Zabudowana nieruchomość
Cena wywoławcza: 103 323,00
Forma sprzedaży: I licytacja
KM: 2138/14
Opis:

 

 

OBWIESZCZENIE

 

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Oświęcimiu Waldemar Gajkowski Kancelaria Komornicza w Oświęcimiu zawiadamia na podstawie art. 953 kpc w związku z art. 955 kpc, że w dniu

 

23 października 2015 r. o godz. 13:30

 

w Wydziale I Cywilnym Sądu Rejonowego w Oświęcimiu, ul. Rynek Główny 14, 32-600 Oświęcim, sala 206 odbędzie się:

 

PIERWSZA LICYTACJA

 

nieruchomości położonej w miejscowości Brzeszcze, Szymanowskiego 2/III, stanowiącej własność dłużnika: (…), posiadającej założoną księgę wieczystą w Wydziale Ksiąg Wieczystych Sądu Rejonowego w Oświęcimiu nr KR1E/00042876/1, oznaczonej jako: lokal stanowiący odrębną nieruchomość, opisanej jako – lokal mieszkalny nr 9 położony w budynku nr 2/III przy ul. Szymanowskiego w miejscowości Brzeszcze. Lokal w budynku wielorodzinnym, 5-kondygnacyjnym, wzniesionym w elementów prefabrykowanych – wielka płyta, w latach 70., podpiwniczony, ocieplony bez windy. Lokal usytuowany na IV piętrze, składający się z 3 pokoi, kuchni, przedpokoju, łazienki, wc. Powierzchnia użytkowa 55,60 m2. Ściany i sufity – boazeria, malowania farbami emulsyjnymi, glazura, płytki ceramiczne; Podłogi posadzki – terrakota panele; Stolarka okienna – okna PCV; Stolarka drzwiowa – płytowa częściowo szklona, drzwi wejściowe antywłamaniowe; Ogrzewanie – centralne z MPEC, c.w. – piecyk gazowy; Instalacje – wodna, kanalizacyjna, elektryczna, gazowa. Standard przeciętny, stan techniczny przeciętny. Do lokalu przynależy piwnica o pow. 3,9 m2. Z własnością lokalu związany jest udział 595/24767 w częściach wspólnych nieruchomości, którą stanowi prawo użytkowania wieczystego oraz części budynku i urządzenia wspólnego użytku.

 

Nieruchomość oszacowana jest na kwotę: 137 764,00 zł.

Cena wywołania w powyższej licytacji wynosi: 103 323,00 zł (3/4 ceny oszacowania).

Wysokość rękojmi wynosi: 13 776,40 zł (10% ceny oszacowania nieruchomości).

Przystępujący do licytacji zobowiązany jest złożyć rękojmię w podanej wysokości:

- na rachunek bankowy komornika najpóźniej do dnia poprzedzającego licytację, tj. do dnia (22.10.2015), przy czym decyduje data faktycznego wpływu rękojmi na rachunek bankowy komornika (data uznania rachunku bankowego komornika)

- w gotówce w kasie kancelarii do dnia licytacji – tj. do dnia (23.10.2015) do godziny (12:30).

 

Nieruchomość tę można oglądać codziennie od dnia wywieszenia niniejszego obwieszczenia zaś elaborat szacunkowy tej nieruchomości znajduje się do wglądu w biurze komornika.

Prawa osób trzecich nie będą przeszkodą do przeprowadzenia licytacji i przysądzenia na własność na rzecz nabywcy bez zastrzeżeń, jeśli osoby te przed rozpoczęciem licytacji nie złożą dowodu, że wniosły powództwo o zwolnienie spod egzekucji tej nieruchomości lub innych przedmiotów razem z nią zajętych.

Użytkowanie służebności i praw użytkownika, jeśli nie są ujawnione w księdze wieczystej i nie zostaną zgłoszone najpóźniej na trzy dni przed rozpoczęciem licytacji nie będą uwzględniane w dalszym toku egzekucji i wygasną z chwilą uprawomocnienia się postanowienia o przysądzaniu własności.

 

Dodatkowe informacje pod nr tel. (33) 845 14 83

 

 

Miejsce: licytacji / przetargu / rozstrzygnięcia oferty:
Ulica:
Miasto:
Województwo:
Położenie przedmiotu sprzedaży:
Ulica: Szymanowskiego
Miasto: Brzeszcze
Województwo: małopolskie

samochody poleasingowesamochody poleasingowe
samochody poleasingowe
Praca   Polityka prywatności   Informacje prawne  Cookies

licytacje komornicze

  www.ikomornik.pl
Copyright © Dawro 2013. Wszelkie prawa zastrzeżone