strona główna     strona główna
wyszukiwarka zaawansowana szukaj
Komornik Sądowy przy SR w Oświęcimiu Waldemar Gajkowski Kancelaria Komornicza w Oświęcimiu
Zabudowana nieruchomość
(nieruchomości - działki)

LICYTACJA ZAKOŃCZONA

Podstawowe informacje:
Data: 2015-10-07
Godzina: 14:15:00
Przedmiot sprzedaży: Zabudowana nieruchomość
Cena wywoławcza: 332 666,67
Forma sprzedaży: II licytacja
KM: 6200/12
Opis:

 

 

OBWIESZCZENIE

 

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Oświęcimiu Waldemar Gajkowski Kancelaria Komornicza w Oświęcimiu zawiadamia na podstawie art. 953 kpc w związku z art. 983 kpc, że w dniu

 

7 października 2015 r. o godz. 14:15

 

w Wydziale I Cywilnym Sądu Rejonowego w Oświęcimiu, ul. Rynek Główny 14, 32-600 Oświęcim, sala 205, odbędzie się:

 

DRUGA LICYTACJA

 

nieruchomości położonej w miejscowości Brzeszcze, Obozowa, stanowiącej własność dłużnika: (…), posiadającej założoną księgę wieczystą w Wydziale Ksiąg Wieczystych Sądu Rejonowego w Oświęcimiu nr KR1E/00014170/7, oznaczonej jako: nieruchomość gruntowa zabudowana, opisanej jako: Nieruchomość położona przy ul. Obozowej w miejscowości Brzeszcze. Działka o nr 781/128 o pow. 6a 62 m2 zabudowana budynkiem mieszkalnym, jednorodzinnym nr 5A. Budynek murowany, 2-kondygnacyjny z poddaszem użytkowym, częściowo podpiwniczony, w zabudowie wolnostojącej, powierzchnia użytkowa 252,50 m2. Stan techniczny dobry do remontu modernizacyjnego i wykończenia pomieszczeń na poddaszu. Instalacje: elektryczna, kanalizacyjna miejska, gazowa, CO z pieca na węgiel, CW z piecyka gazowego. Działka ogrodzona siatką stalową na cokole betonowym. Dojazd do nieruchomości bezpośrednio z ulicy Obozowej o nawierzchni asfaltowej. Wg MPZP działka położona na terenie oznaczonym symbolem J.4.M.3 – strefa zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej zwartej lub wolnostojącej. Budynek budowany ze szlaki i pustaków żużlobetonowych, kilkudziesięcioletni, ocieplony. Dach dwuspadowy, konstrukcja drewniana, częściowo ocieplony styropianem. Pokrycie dachu - ondulina, obróbki blacharskie z blachy stalowej, rynny i rury spustowe – PCV. Elementy wykończenia wnętrz – ściany – boazeria ścienna, panele, tynk cementowo-wapienny malowany farbami emulsyjnymi, w łazienkach i kuchni płytki ceramiczne, – sufity – boazeria, sufity podwieszane z płyt kartonowo gipsowych, – stolarka okienna i drzwiowa - okna drewniane zespolone i PCV, drzwi drewniane częściowo szklone i starego i nowego typu, podłogi – mozaika parkietowa, panele podłogowe, płytki ceramiczne.

 

Nieruchomość oszacowana jest na kwotę: 499 000,00 zł.

Cena wywołania w powyższej licytacji wynosi: 332 666,67 zł (2/3 ceny oszacowania).

Wysokość rękojmi wynosi: 49 900,00 zł.

(10% ceny oszacowania nieruchomości)

Przystępujący do licytacji zobowiązany jest złożyć rękojmię w podanej wysokości:

- na rachunek bankowy komornika najpóźniej do dnia poprzedzającego licytację, tj. do dnia (6.10.2015 r.), przy czym decyduje data faktycznego wpływu rękojmi na rachunek bankowy komornika (data uznania rachunku bankowego komornika),

- w gotówce w kasie kancelarii do dnia licytacji – tj. do dnia (7.10.2015 r.) do godziny (12.45).

 

Nieruchomość tę można oglądać codziennie od dnia wywieszenia niniejszego obwieszczenia zaś elaborat szacunkowy tej nieruchomości znajduje się do wglądu w biurze komornika.

Prawa osób trzecich nie będą przeszkodą do przeprowadzenia licytacji i przysądzenia na własność na rzecz nabywcy bez zastrzeżeń, jeśli osoby te przed rozpoczęciem licytacji nie złożą dowodu, że wniosły powództwo o zwolnienie spod egzekucji tej nieruchomości lub innych przedmiotów razem z nią zajętych.

Użytkowanie służebności i praw użytkownika, jeśli nie są ujawnione w księdze wieczystej i nie zostaną zgłoszone najpóźniej na trzy dni przed rozpoczęciem licytacji nie będą uwzględniane w dalszym toku egzekucji i wygasną z chwilą uprawomocnienia się postanowienia o przysądzaniu własności.

 

Dodatkowe informacje pod nr tel. (33) 845 14 83

 

Miejsce: licytacji / przetargu / rozstrzygnięcia oferty:
Ulica:
Miasto:
Województwo:
Położenie przedmiotu sprzedaży:
Ulica: Obozowa
Miasto: Brzeszcze
Województwo: małopolskie

samochody poleasingowesamochody poleasingowe
samochody poleasingowe
Praca   Polityka prywatności   Informacje prawne  Cookies

licytacje komornicze

  www.ikomornik.pl
Copyright © Dawro 2013. Wszelkie prawa zastrzeżone