strona główna     strona główna
wyszukiwarka zaawansowana szukaj
Komornik Sądowy przy SR w Gostyninie Ilona Mirowska
Nieruchomości
(nieruchomości - działki)

LICYTACJA ZAKOŃCZONA

Podstawowe informacje:
Data: 2015-09-04
Godzina: 10:00:00
Przedmiot sprzedaży: Nieruchomości
Cena wywoławcza: 319 800,00
Forma sprzedaży: I licytacja
KM: 985/14
Opis:

 

 

OGŁOSZENIE O LICYTACJI NIERUCHOMOŚCI

 

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Gostyninie Ilona Mirowska (tel. (24) 235 90 50) ogłasza, że dnia

 

4 września 2015 r. o godz. 10:00

 

w budynku Sądu Rejonowego w Gostyninie mającego siedzibę przy ul. 3 Maja 43, odbędzie się

 

PIERWSZA LICYTACJA

 

nieruchomości należącej do: (…), położonej: 09-530 Gąbin, Nowe Grabie gm. Gąbin, dla której Wydział Ksiąg Wieczystych Sądu Rejonowego w Gostyninie prowadzi księgę wieczystą nr NKW PL1G/00024162/3.

 

Suma oszacowania wynosi 426 400,00 zł, zaś cena wywołania jest równa 3/4 sumy oszacowania i wynosi 319 800,00 zł. rękojmia 42 640,00 zł.

Przedmiotowa nieruchomość zlokalizowana jest we wsi Nowe Grabie, w województwie mazowieckim, na terenie powiatu płockiego, w gminie Gąbin. Wieś Nowe Grabie znajduje się w średniej odległości około 6 km od centrum miasta Gąbin oraz w średniej odległości ok.15 km od centrum miasta Płocka. W sąsiedztwie przedmiotowej nieruchomości dominują działki z zabudową mieszkaniową jednorodzinną, niezabudowane nieruchomości przeznaczone w m.p.z.p. pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną oraz tereny leśne.

Działka nr 99/8 – ma kształt regularnego czworoboku i powierzchnię 4 027 m2. Na terenie działki znajduje się budynek mieszkalny jednorodzinny, budynek gospodarczy z wiatą oraz zadaszona altanka rekreacyjna. Teren nieruchomości ogrodzony, w znacznej części porośnięty dziką roślinnością trawiastą, miejscowo zadrzewiony. Nieruchomość posiada własne ujęcie wody, przydomową oczyszczalnie ścieków, dostęp do energii elektrycznej oraz przylega do prowizorycznie utwardzonych dróg publicznych.

Budynek mieszkalny – jest to obiekt parterowy, z poddaszem użytkowym, częściowo podpiwniczony.

Budynek wykonany w technologii tradycyjnej murowanej, ocieplony, z dachem wielospadowym krytym blacho-dachówką. Całkowita powierzchnia użytkowa budynku wynosi 214,60 m2. Budynek częściowo zdewastowany wymaga prac remontowo-wykończeniowych.

Budynek gospodarczy – jest to obiekt parterowy, bez podpiwniczenia. Budynek wykonany w technologii tradycyjnej murowanej, częściowo ocieplony, z dachem dwuspadowym krytym papą. Całkowita powierzchnia użytkowa budynku wynosi 165,11 m2. Budynek o podstawowym standardzie wykończenia. Do budynku gospodarczego przylega wiata o konstrukcji drewnianej z dachem jednospadowym pokrytym papą o powierzchni 42 m2. Budynek częściowo zdewastowany wymaga prac remontowo-wykończeniowych.

Zadaszona altanka rekreacyjna – o ścianach osłonowych oraz kominie wykonanych w technologii tradycyjnej murowanej, z dachem czterospadowym o konstrukcji drewnianej, krytym dachówką ceramiczną. Powierzchnia użytkowa wiaty wynosi 34,30 m2. Altanka wymaga prac remontowo-wykończeniowych.

W miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego Gminy Gąbin, przedmiotowa działka zlokalizowana jest na terenie zabudowy mieszkalnej jednorodzinnej.

Licytant przystępujący do przetargu zobowiązany jest złożyć rękojmię w wysokości 1/10 sumy oszacowania w gotówce. Rękojmię można uiścić także na konto depozytowe sądu Bank Gospodarstwa Krajowego O. Warszawa 77 1130 1017 0021 1002 1190 0004 najpóźniej w dniu poprzedzającym przetarg.

Zgodnie z przepisem art. 976 §1 kpc w przetargu nie mogą uczestniczyć osoby, które mogą nabyć nieruchomość tylko za zezwoleniem organu państwowego, a zezwolenia tego nie przedstawiły oraz inne osoby wymienione w tym artykule.

 

Miejsce: licytacji / przetargu / rozstrzygnięcia oferty:
Ulica:
Miasto:
Województwo:
Położenie przedmiotu sprzedaży:
Ulica:
Miasto: Nowe Grabie
Województwo: mazowieckie

samochody poleasingowesamochody poleasingowe
samochody poleasingowe
Praca   Polityka prywatności   Informacje prawne  Cookies

licytacje komornicze

  www.ikomornik.pl
Copyright © Dawro 2013. Wszelkie prawa zastrzeżone