strona główna     strona główna
wyszukiwarka zaawansowana szukaj
Komornik Sądowy przy SR w Gostyninie Ilona Mirowska
Nieruchomość zabudowana
(nieruchomości - działki)

LICYTACJA ZAKOŃCZONA

Podstawowe informacje:
Data: 2015-09-18
Godzina: 10:00:00
Przedmiot sprzedaży: Nieruchomość zabudowana
Cena wywoławcza: 126 666,67
Forma sprzedaży: II licytacja
KM: 1387/14
Opis:

 

 

OGŁOSZENIE O LICYTACJI NIERUCHOMOŚCI

 

Komornik Sądowy  przy Sądzie Rejonowym w Gostyninie Ilona Mirowska (tel. (24) 235 90 50) ogłasza, że dnia

 

18 września 2015 r. o godz. 10:00

 

w budynku Sądu Rejonowego w Gostyninie mającego siedzibę przy ul. 3 Maja 43, odbędzie się

 

DRUGA LICYTACJA

 

nieruchomości należącej do: (…), położonej: 09-541 Pacyna, Podczachy, dla której Wydział Ksiąg Wieczystych Sądu Rejonowego w Gostyninie prowadzi księgę wieczystą nr NKW: PL1G/00026278/3.

Suma oszacowania wynosi 190 000,00 zł, zaś cena wywołania jest równa 2/3 sumy oszacowania i wynosi 126 666,67 zł. Rękojmia 19 000,00 zł.

Szacowana nieruchomość położona jest we wsi Podczachy zlokalizowanej w gminie Pacyna, na terenie powiatu gostynińskiego. Wieś Podczachy – jest niewielką wsią położoną w średniej odległości około 3 km od miejscowości gminnej Pacyna i drogi wojewódzkiej nr 583 oraz w odległości około 14 km od centrum miasta Żychlin i w odległości ok. 26 km od centrum miasta powiatowego Gostynin. W bezpośrednim sąsiedztwie frontowej części działki dominują nieruchomości z zabudową jednorodzinną i siedliskową oraz tereny produkcyjno- składowo-magazynowe, tylna część działki graniczy z terenami niezabudowanymi użytkowanymi rolniczo. W niedalekiej odległości od działki znajdują się także nieruchomości z rozproszoną zabudową zagrodową oraz tereny leśne.

Działka nr 114/1 – zabudowana, o regularnym kształcie i powierzchni 1 900 m2. Działka posiada bezpośredni dostęp do drogi publicznej oraz przyłącza wodne i energii elektrycznej. Ponadto na działce znajduje się szambo i studnia. Działka zabudowana budynkiem mieszkalnym i budynkiem gospodarczo-garażowym. Na terenie działki zlokalizowane są także budowle: drewniana altanka oraz grill murowany z kamienia polnego. Teren przy budynkach w części utwardzony nawierzchnią betonową, pozostała część nieruchomości zagospodarowana na ogród z roślinnością ozdobną i owocową. Teren działki zachwaszczony, wymagający przeprowadzenia zabiegów pielęgnacyjnych. Teren nieruchomości w części ogrodzony.

Budynek mieszkalny – wolnostojący, jednokondygnacyjny z poddaszem częściowo użytkowym, wykonany w technologii tradycyjnej murowanej. Elewacje budynku w znacznej części tynkowane i pokryte powłokami malarskimi, elewacje poddasza w części oblicowane panelami PCV. Dach dwuspadowy, niesymetryczny pokryty eternitem falistym. Stolarka okienna w przeważającej części typu PCV w średnim stanie technicznym, częściowo w ramach drewnianych lub stalowych o znacznym stopniu zużycia. Stolarka drzwiowa zewnętrzna drewniana o znacznym stopniu zużycia. Przed wejściem do budynku znajduje się zadaszony ganek z tarasem pokrytym gresem. Powierzchnia zabudowy budynku wynosi 143 m2. Budynek wyposażony w instalacje: wodno-kanalizacyjną, elektryczną, centralnego ogrzewania.

Budynek gospodarczo-garażowy – wolnostojący, jednokondygnacyjny, z poddaszem magazynowym, wykonany w technologii tradycyjnej. Ściany murowane z pustaków żużlowych oraz cegły ceramicznej pełnej. Elewacje tynkowane i pokryte powłokami malarskimi. Strop betonowy wsparty belką z dwuteownika stalowego. Dach konstrukcji drewnianej pokryty eternitem falistym. Stolarka okienna drewniana o znacznym stopniu zużycia. Stolarka drzwiowa zewnętrzna – drewniana typu gospodarczego obita z zewnątrz blachą płaską, o znacznym stopniu zużycia. Powierzchnia zabudowy budynku 72 m2. Do budynku doprowadzona jest woda oraz energia elektryczna. W budynku zlokalizowany jest piec CO zasilający instalację w budynku mieszkalnym.

Dla analizowanego terenu brak jest obecnie obowiązującego miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego.  W studium uwarunkowań i kierunków rozwoju zagospodarowania przestrzennego gminy Pacyna, przedmiotowa działka znajduje się na obszarach zabudowanych przeznaczonych do zagospodarowania w miejscowych planach zagospodarowania wg dominującej lub wyłącznej funkcji mieszkaniowej związanej z gospodarstwem rolnym.

Licytant przystępujący do przetargu zobowiązany jest złożyć rękojmię w wysokości 1/10 sumy oszacowania w gotówce. Rękojmię można uiścić także na konto depozytowe sądu

Bank Gospodarstwa Krajowego O. Warszawa

77 1130 1017 0021 1002 1190 0004

najpóźniej w dniu poprzedzającym przetarg.

Zgodnie z przepisem art. 976 §1 kpc w przetargu nie mogą uczestniczyć osoby, które mogą nabyć nieruchomość tylko za zezwoleniem organu państwowego, a zezwolenia tego nie przedstawiły oraz inne osoby wymienione w tym artykule.

 

 

 

 

Miejsce: licytacji / przetargu / rozstrzygnięcia oferty:
Ulica:
Miasto:
Województwo:
Położenie przedmiotu sprzedaży:
Ulica:
Miasto: Podczachy
Województwo: mazowieckie

samochody poleasingowesamochody poleasingowe
samochody poleasingowe
Praca   Polityka prywatności   Informacje prawne  Cookies

licytacje komornicze

  www.ikomornik.pl
Copyright © Dawro 2013. Wszelkie prawa zastrzeżone