strona główna     strona główna
wyszukiwarka zaawansowana szukaj
Komornik Sądowy przy SR w Gostyninie Ilona Mirowska
Nieruchomość
(nieruchomości - działki)

LICYTACJA ZAKOŃCZONA

Podstawowe informacje:
Data: 2015-09-11
Godzina: 10:00:00
Przedmiot sprzedaży: Nieruchomość
Cena wywoławcza: 475 000,00
Forma sprzedaży: II licytacja
KM: 6/14
Opis:

 

 

OGŁOSZENIE O LICYTACJI UŁAMKOWEJ CZĘŚCI NIERUCHOMOŚCI

 

Komornik Sądowy  przy Sądzie Rejonowym w Gostyninie Ilona Mirowska (tel. (24) 235 90 50) ogłasza, że dnia

 

11 września 2015 r. o godz. 10:00

 

w budynku Sądu Rejonowego w Gostyninie mającego siedzibę przy ul. 3 Maja 43, odbędzie się

 

DRUGA LICYTACJA

 

1/2 niewydzielonej części nieruchomości należącej do: (…),

położonej: 09-520 Łąck, Koszelówka, dla której Wydział Ksiąg Wieczystych Sądu Rejonowego w Gostyninie prowadzi księgę wieczystą nr NKW PL1G/00019829/9.

Suma oszacowania wynosi 712 500,00 zł, zaś cena wywołania jest równa 2/3 sumy oszacowania i wynosi  475 000,00 zł, rękojmia  71 250,00 zł.

Szacowana nieruchomość zlokalizowana jest w miejscowości Koszelówka znajdującej się w gminie Łąck, na terenie powiatu płockiego. Miejscowość Koszelówka – położona jest w sąsiedztwie jeziora Zdworskiego, w średniej odległości około 22 km od centrum miasta Płocka i centrum miasta Gostynina oraz w średniej odległości około 10 km od  drogi krajowej nr 60.

Wyceniana nieruchomość – zlokalizowana jest w średniej odległości około kilkuset metrów od jeziora Zdworskiego. W bezpośrednim sąsiedztwie opiniowanych działek dominują nieruchomości z zabudową letniskową, mieszkaniową jednorodzinną oraz tereny leśne. Ponadto w bezpośrednim sąsiedztwie opiniowanych działek dominują nieruchomości z zabudową letniskową, mieszkaniową jednorodzinną oraz tereny leśne. Ponadto w bezpośrednim sąsiedztwie znajduje się nieruchomość wykorzystywana do celów działalności gospodarczej, a w niedalekiej odległości znajdują się także ośrodki wczasowe.

Działki o numerach ewidencyjnych 121/2, 121/3 – zagospodarowane są łącznie i tworzą jedną nieruchomość o regularnym kształcie i powierzchni 30 500 m2. Nieruchomość posiada dostęp do drogi publicznej o nawierzchni asfaltowej oraz dostęp do drogi gruntowej. Stopień wyposażenia nieruchomości w urządzenia infrastruktury technicznej: przyłącze wodne z wodociągu, przyłącze energii elektrycznej, kanalizacja sanitarna odprowadzona do zbiornika na nieczystości płynne zlokalizowanego na terenie przedmiotowej nieruchomości, ponadto nieruchomość monitorowana i wyposażona w wideo-domofon. Nieruchomość zabudowana jest rezydencjonalnym budynkiem mieszkalnym jednorodzinnym, budynkiem pomocniczym oraz wiatą o konstrukcji stalowej. W części sąsiadującej z budynkiem mieszkalnym zlokalizowany jest staw oraz otwarty basen rekreacyjny. Teren nieruchomości w znacznej części ogrodzony. Niezabudowany teren nieruchomości w znacznej części porośnięty lasem: sosnowym i brzozowym, pozostała część działki przeznaczona na utwardzone pieszo-jezdne ciągi komunikacyjne lub zagospodarowana na trawniki z miejscowo występującą dużą ilością atrakcyjnie zagospodarowanej urządzonej roślinności ozdobnej.

Rezydencjonalny budynek mieszkalny – parterowy, z poddaszem użytkowym, częściowo podpiwniczony, wybudowany w technologii tradycyjnej murowanej, ocieplony, z dachem wielospadowym pokrytym dachówką karpiówką. W budynku znajdują się instalacje: wodno-kanalizacyjna, centralnego ogrzewania, elektryczna, solarna. Powierzchnia zabudowy budynku wg. dokumentacji technicznej wynosi 464,3 m2, powierzchnia użytkowa budynku wg. dokumentacji technicznej wynosi 669,7 m2. Budynek w zadowalającym stanie techniczno-użytkowym.

W miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego przedmiotowa nieruchomość zlokalizowana jest w przeważającej części na terenach leśnych bez prawa zabudowy oraz na terenach zabudowy mieszkaniowej, niewielka część nieruchomości znajduje się na terenach zabudowy mieszkaniowej sezonowej, wód śródlądowych, zalesień, ulic lokalnych oraz na terenach ulic dojazdowych.

Licytant przystępujący do przetargu zobowiązany jest złożyć rękojmię w wysokości 1/10 sumy oszacowania w gotówce. Rękojmię można uiścić także na konto depozytowe sądu

Bank Gospodarstwa Krajowego O. Warszawa

77 1130 1017 0021 1002 1190 0004

najpóźniej w dniu poprzedzającym przetarg.

Zgodnie z przepisem art. 976 §1 kpc w przetargu nie mogą uczestniczyć osoby, które mogą nabyć nieruchomość tylko za zezwoleniem organu państwowego, a zezwolenia tego nie przedstawiły oraz inne osoby wymienione w tym artykule.

 

 

 

Miejsce: licytacji / przetargu / rozstrzygnięcia oferty:
Ulica:
Miasto:
Województwo:
Położenie przedmiotu sprzedaży:
Ulica:
Miasto: Koszelówka
Województwo: mazowieckie

samochody poleasingowesamochody poleasingowe
samochody poleasingowe
Praca   Polityka prywatności   Informacje prawne  Cookies

licytacje komornicze

  www.ikomornik.pl
Copyright © Dawro 2013. Wszelkie prawa zastrzeżone