strona główna     strona główna
wyszukiwarka zaawansowana szukaj
PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUGOWO HANDLOWE MARIUSZ KRAWCZYŃSKI P.U-H W UPADŁOŚCI LIKWIDACYJNEJ
Sprzedaż nieruchomości
(nieruchomości - działki)

LICYTACJA ZAKOŃCZONA

Podstawowe informacje:
Data: 2015-08-26
Godzina: 11:00:00
Przedmiot sprzedaży: Sprzedaż nieruchomości
Cena wywoławcza: 0,00
Forma sprzedaży: Przetarg ofertowy
KM:
Opis:

 

 

Syndyk Masy Upadłości Mariusza Krawczyńskiego prowadzącego działalność gospodarczą: Przedsiębiorstwo Usługowo Handlowe Mariusz Krawczyński P.U-H w upadłości likwidacyjnej ogłasza nieograniczony pisemny przetarg ofertowy na sprzedaż nieruchomości wchodzących w skład masy upadłości. Przedmiotem sprzedaży są prawa własności do czterech wyodrębnionych nieruchomości położonych w województwie śląskim, z czego dwie w powiecie raciborskim, gminie Kornowac w miejscowości Rzuchów:

A.   dom jednorodzinnym o powierzchni użytkowej 160,00 m2, wraz z działkami o powierzchni łącznej 0,968 ha przy ulicy Krzyżkowickiej 46;

B.   budynek kurnika wraz z działką o powierzchni 0,8518 ha;

oraz dwie w powiecie wodzisławskim w miejscowości Rydułtowy:

C.   działka o powierzchni 0,7440 ha zabudowana budynkami: handlowo-usługowym, pawilonem handlowym, budynkiem sklepu ogrodniczego i halą rozbioru drobiu;

D.   lokal mieszkalny w budynku wielorodzinnym o powierzchni użytkowej 38,80 m2 (2 pokoje z kuchnią).

Szczegółowy wykaz, opis nieruchomości oraz regulamin przetargu dostępny jest w Biurze Syndyka oraz na portalach: www.beconn.eu i www.allegro.pl. Dodatkowych informacji w przedmiocie przetargu oraz wgląd do operatu szacunkowego można uzyskać pod numerem telefonu 506 732 142 oraz pod adresem mailowym: syndyk.am@wp.pl.

Oferty wraz z potwierdzeniem wpłaty wadium składać należy listem poleconym w terminie do dnia 19 sierpnia 2015 r. na adres: Biuro Syndyka: 40-087 Katowice, ul. Sokolska 80 z dopiskiem „PRZETARG Krawczyński”. Syndyk zastrzega sobie prawo odstąpienia od przetargu lub jego unieważnienia w całości bądź w części bez podania przyczyny. Przetarg zostanie rozstrzygnięty na posiedzeniu jawnym w budynku Sądu Rejonowego w Gliwicach przy ul. Powstańców Warszawy  23 w dniu 26 sierpnia 2015 r. o godzinie 11:00 w sali nr 112.

 

Miejsce: licytacji / przetargu / rozstrzygnięcia oferty:
Ulica:
Miasto:
Województwo:
Położenie przedmiotu sprzedaży:
Ulica:
Miasto: Rzuchów, Rydułtowy
Województwo: śląskie

samochody poleasingowesamochody poleasingowe
samochody poleasingowe
Praca   Polityka prywatności   Informacje prawne  Cookies

licytacje komornicze

  www.ikomornik.pl
Copyright © Dawro 2013. Wszelkie prawa zastrzeżone