strona główna     strona główna
wyszukiwarka zaawansowana szukaj
Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Obornikach Magdalena Wylegała
Lokal mieszkalny
(nieruchomości - lokale mieszkalne)

LICYTACJA ZAKOŃCZONA

Podstawowe informacje:
Data: 2015-09-04
Godzina: 09:30:00
Przedmiot sprzedaży: Lokal mieszkalny
Cena wywoławcza: 76 984,67
Forma sprzedaży: II licytacja
KM: 2866/14
Opis:

 

 

OGŁOSZENIE O LICYTACJI NIERUCHOMOŚCI

 

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Obornikach Magdalena Wylegała (tel. (61) 646 11 16, fax (61) 646 11 16) ogłasza, że dnia

 

4 września 2015 r. o godz. 9:30

 

w budynku Sądu Rejonowego w Obornikach mającego siedzibę przy ul. Piłsudskiego 47 w sali nr 3, odbędzie się

 

DRUGA LICYTACJA

 

lokalu mieszkalnego położonego: 64-600 Oborniki, ul. Stefanowicza 33/1 stanowiącego współwłasność (…), dla której Sąd Rejonowy w Obornikach Wydział IV Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wieczystą nr KW PO1O/00031030/8.

Stan prawny nieruchomości jest w pełni uregulowany. Lokal obejmuje dwa pokoje, łazienkę (razem z wc), kuchnię, przedpokój o łącznej powierzchni 44,40 m2, do lokalu przynależy pomieszczenie piwniczne o powierzchni 3,60 m2. W dziale IV księgi wieczystej dotyczącym hipotek brak jakichkolwiek wpisów. Lokal usytuowany jest na parterze w budynku czterokondygnacyjnym bez windy. Budynek mieszkalny został wykonany w technologii tradycyjnej w połowie lat 60. XX wieku. Budynek w dobrym stanie technicznym. Lokal o podwyższonym wykończeniu. Układ pomieszczeń korzystny. Lokal wyposażony w instalację elektryczną, wodno-kanalizacyjną oraz centralnego ogrzewania i gazu. W łazience jest brodzik (a nie jak biegły podał omyłkowo wanna), umywalka i miska ustępowa. Ciepła woda z podgrzewacza gazowego. Lokal w bardzo dobrym stanie technicznym. Stolarka okienna nowa z PCV. Posadzki zróżnicowane, w jednym pokoju – tym od strony ulicy są panele (a nie jak biegły podał: w pokojach panele). W kuchni i w łazience płytki na posadzce oraz na ścianach. Powłoki malarskie w technice emulsyjnej. Natomiast sama nieruchomość położona jest w strefie śródmiejskiej miasta, położone korzystne dla funkcji mieszkalnej, zabudowa osiedlowa z bliskością placówek handlowych, urzędów, szkoły, szpitala.

Suma oszacowania wynosi 115 477,00 zł, zaś cena wywołania jest równa 2/3 sumy oszacowania i wynosi 76 984,67 zł.

Licytant przystępujący do przetargu zobowiązany jest złożyć rękojmię w wysokości 1/10 sumy oszacowania, tj. 11 547,70 zł w gotówce najpóźniej w dniu poprzedzającym przetarg.

Zgodnie z przepisem art. 976 §1 kpc w przetargu nie mogą uczestniczyć osoby, które mogą nabyć nieruchomość tylko za zezwoleniem organu państwowego, a zezwolenia tego nie przedstawiły oraz inne osoby wymienione w tym artykule.

 

Miejsce: licytacji / przetargu / rozstrzygnięcia oferty:
Ulica:
Miasto:
Województwo:
Położenie przedmiotu sprzedaży:
Ulica:
Miasto: Tłukawy
Województwo: dolnośląskie

samochody poleasingowesamochody poleasingowe
samochody poleasingowe
Praca   Polityka prywatności   Informacje prawne  Cookies

licytacje komornicze

  www.ikomornik.pl
Copyright © Dawro 2013. Wszelkie prawa zastrzeżone