strona główna     strona główna
wyszukiwarka zaawansowana szukaj
Komornik Sądowy przy SR w Opatowie Bartłomiej Szyszka Kancelaria Komornicza w Opatowie
Zabudowana nieruchomość
(nieruchomości - działki)

LICYTACJA ZAKOŃCZONA

Podstawowe informacje:
Data: 2015-09-04
Godzina: 09:50:00
Przedmiot sprzedaży: Zabudowana nieruchomość
Cena wywoławcza: 314 733,33
Forma sprzedaży: II licytacja
KM: 892/12
Opis:

 

 

OBWIESZCZENIE

 

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Opatowie Bartłomiej Szyszka Kancelaria Komornicza w

Opatowie zawiadamia na podstawie art. 953 kpc w związku z art. 983 kpc, że w dniu

 

4 września 2015 r. o godz. 9:50

 

w Sądzie Rejonowym w Opatowie I Wydział Cywilny w Opatowie, sala nr III odbędzie się:

 

DRUGA LICYTACJA

 

nieruchomości w cenie której będzie uwzględniony 23% Vat, położonej w m. Jakubowice nr 42, gmina Ożarów w sąsiedztwie zabudowy typu „Sklep Wielobranżowy” i zabudowy siedliskowej. Składa się z działki budowlanej nr ewid. 170 stanowiącej użytki rolne o pow 0,38 ha. Działka w kształcie regularnego prostokąta, jednym z węższych boków przylega do drogi relacji Sandomierz-Ożarów o nawierzchni asfaltowej. Od ww. drogi ogrodzona ogrodzeniem ozdobnym ze słupkami murowanymi i fundamencie z cegły klinkierowej, po bokach ogrodzenie z siatki i elementów betonowych prefabrykowanych od zabudowy siedliskowej. Podjazd do zabudowy jest utwardzony. Na działce są ozdobne iglaki i trawnik.

Zabudowa działki to: budynek mieszkalno-użytkowy, usytuowany w dalszej odległości od ww. drogi. Jest to budynek wolnostojący, parterowy z użytkowym poddaszem z dachem drewnianym kryty blachodachówką. Strop typu kleina, schody betonowe. Budynek w części, tj. ściana frontowa i boczne ocieplone i pomalowane, ściana tylna nie jest ocieplona i nie jest otynkowana. Na parterze budynku stanowiącej część usługową znajduje się: 2 pomieszczenia biurowe, łazienka z wc, 2 pomieszczenia warsztatowo-garażowe, 2 pomieszczenia gospodarcze, wc oraz pomieszczenie kotłowni aktualnie bez pieca c.o. W pomieszczeniach biurowych i w łazience z wc posadzki wyłożone ceramiką, w łazience z wc ściany wyłożone ceramiką. W pomieszczeniach biurowych ściany ozdobne. W pomieszczeniach warsztatowych posadzki betonowe, w korytarzu posadzka betonowa, w pomieszczeniach socjalnych ceramika, w wc posadzka betonowa i lamperie na ścianach. Wrota do pomieszczeń warsztatowych metalowe. Na poddaszu znajduje się: pomieszczenie kuchni, korytarz i 4 pokoje w tym 2 pokoje w stanie surowym zamkniętym (bez tynków i posadzek). W kuchni i w korytarzu oraz schody wyłożone ceramiką. Ściany klatki schodowej wyłożone panelami. Część ścian na poddaszu wyłożone boazerią. Stolarka okienna z PCV, drzwi drewniane o podwyższonym standardzie, na parterze okna okratowane. Uzbrojenie to energia elektryczna, woda i kanalizacja sieciowa. Stan techniczny zabudowy dobry, standard pomieszczeń wykończonych dobry. Budynek aktualnie nie jest zamieszkały i nieużytkowany. Dane techniczne: Powierzchnia zabudowy – 187,50 m2, powierzchnia użytkowa z garażem – 262,80 m2. Nieruchomość stanowi własność dłużnika: (…).

Posiada założoną księgę wieczystą w Wydziale Ksiąg Wieczystych Sądu Rejonowego w Sandomierzu o

nr KI1S/00044574/7.

Nieruchomość oszacowana jest na kwotę: 472 100,00 zł.

Cena wywoławcza w powyższej licytacji wynosi: 2/3 wartości oszacowania, tj. kwotę: 314 733,33

.

Przystępujący do licytacji zobowiązany jest złożyć rękojmię w wysokości 10% ceny oszacowania nieruchomości najpóźniej w dniu poprzedzającym przetarg w gotówce lub w postaci książeczki oszczędnościowej Banków upoważnionych według prawa bankowego do jej wystawienia, zaopatrzonej w upoważnienie właściciela do wypłaty całego wkładu stosownie do prawomocnego postanowienia Sądu albo w inny wskazany przez komornika sposób.

 

Miejsce: licytacji / przetargu / rozstrzygnięcia oferty:
Ulica:
Miasto:
Województwo:
Położenie przedmiotu sprzedaży:
Ulica:
Miasto: Jakubowice
Województwo: świętokrzyskie

samochody poleasingowesamochody poleasingowe
samochody poleasingowe
Praca   Polityka prywatności   Informacje prawne  Cookies

licytacje komornicze

  www.ikomornik.pl
Copyright © Dawro 2013. Wszelkie prawa zastrzeżone