strona główna     strona główna
wyszukiwarka zaawansowana szukaj
Mosty Chrzanów sp. z o.o. w upadłości likwidacyjnej w Chrzanowie
Sprzedaż poszczególnych składników majątkowych
(nieruchomości - działki)

LICYTACJA ZAKOŃCZONA

Podstawowe informacje:
Data: 2015-09-13
Godzina: 00:00:00
Przedmiot sprzedaży: Sprzedaż poszczególnych składników majątkowych
Cena wywoławcza: 5 000,00
Forma sprzedaży: inne
KM:
Opis:

 

 

Syndyk masy upadłości

MOSTY CHRZANÓW spółka z o.o. w upadłości likwidacyjnej

w Chrzanowie

 

ogłasza

 

rozpoczęcie sprzedaży

poszczególnych składników majątkowych, w tym nieruchomości

 

 

Ze względu na wielość oraz różnorodność składników majątkowych, w tym nieruchomości w postaci działek ewidencyjnych, syndyk informuje, że:

 

-       Niniejsze obwieszczenie informuje jedynie o rozpoczęciu sprzedaży.

-       Cena oszacowania poszczególnych składników majątkowych w tym nieruchomości w postaci działek ewidencyjnych oraz wszystkie podstawowe elementy umowy sprzedaży, ujęte zostały w Regulaminie Sprzedaży z dnia 10 sierpnia 2015 roku.

-       Nieruchomości oraz pozostałe składniki majątkowe o wartości oszacowania powyżej 5 000,00 zł będą sprzedawane w trybie przetargowym poprzez składanie pisemnych ofert, zachowując obowiązek uiszczenia wadium w wysokości 10% kwoty oszacowania na rachunek bankowy nr: 49 1020 2384 0000 9702 0183 4324.

-       Pozostałe składniki majątkowe będą sprzedawane z wolnej ręki za kwotę nie mniejszą niż wartość oszacowania i wydawane po uiszczeniu oferowanej kwoty.

-       Terminy oglądania składników majątkowych, składania pisemnych ofert przetargowych oraz terminy otwarcia kopert przetargowych podane są w Regulaminie Sprzedaży.

-       Spis inwentarza nie będzie udostępniany do wglądu, ponieważ w sprzedaży obowiązywać będzie najwyżej zaoferowana przez oferenta kwota w danym dniu – po bezpośrednim oglądnięciu składnika majątkowego i zapoznaniu się z jego stanem technicznym.

-       Regulamin Sprzedaży jest do wglądu u syndyka masy upadłości w jego biurze w Krzeszowicach, ul. Walkowskiego 2, a także będzie wywieszony na tablicy ogłoszeniowej w siedzibie upadłego w Chrzanowie przy ul. Kroczymiech 28. Regulamin może być wysłany drogą mailową do oferenta na jego prośbę.

 

Dodatkowe wyjaśnienia, będzie można uzyskać tylko od syndyka drogą telefoniczną lub mailową: mobile: 603 111 155, e-mail: jn@syndyk-krzeszowice.pl.

 

 

Miejsce: licytacji / przetargu / rozstrzygnięcia oferty:
Ulica:
Miasto:
Województwo:
Położenie przedmiotu sprzedaży:
Ulica:
Miasto: Chrzanów
Województwo: małopolskie

samochody poleasingowesamochody poleasingowe
samochody poleasingowe
Praca   Polityka prywatności   Informacje prawne  Cookies

licytacje komornicze

  www.ikomornik.pl
Copyright © Dawro 2013. Wszelkie prawa zastrzeżone