strona główna     strona główna
wyszukiwarka zaawansowana szukaj
Komornik Sądowy przy SR w Opatowie Bartłomiej Szyszka Kancelaria Komornicza w Opatowie
Lokal mieszkalny o pow. uż. 69,00 m2, 3 pokoje
(nieruchomości - lokale mieszkalne)

LICYTACJA ZAKOŃCZONA

Podstawowe informacje:
Data: 2015-10-02
Godzina: 09:00:00
Przedmiot sprzedaży: Lokal mieszkalny o pow. uż. 69,00 m2, 3 pokoje
Cena wywoławcza: 165 750,00
Forma sprzedaży: I licytacja
KM: 1569/13
Opis:

 

 

OBWIESZCZENIE

 

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Opatowie Bartłomiej Szyszka Kancelaria Komornicza w Opatowie zawiadamia na podstawie art. 953 kpc w związku z art. 955 kpc, że w dniu

 

2 października 2015 r. o godz. 9:00

 

w I Wydziale Cywilnym Sądu Rejonowego w Opatowie, sala nr III odbędzie się:

 

PIERWSZA LICYTACJA

 

nieruchomości położonej przy ul. Kilińskiego 22, 27-500 Opatów, składającej się z lokalu nr 1, który położony jest na piętrze jednopiętrowego budynku mieszkalnego dwurodzinnego w m. Opatów przy ul. Kilińskiego 22. Jest to budynek wolnostojący w pełni podpiwniczony o konstrukcji murowanej z cegły. Dach dwuspadowy kryty blachą. Stropy betonowe. Lokal mieszkalny nr 1 składa się z: 3 pokoi, kuchni, łazienki z wc i korytarza o łącznej pow. użyt. 69,00 m2. Stan techniczny oraz standard utrzymania pomieszczeń dobry. Podłogi wyłożone panelami i parkietem, w łazience ceramika. Stolarka okienna i drzwiowa drewniana, okna nowe. Uzbrojenie to energia elektryczna, woda i kanalizacja częściowa, c.o. własne wspólne dla całego budynku w którym znajduje się lokal mieszkalny nr 1 i nr 2 oraz podpiwniczenie. Z prawem własności do ww. lokalu mieszkalnego związany jest udział w 1/3 części działki gruntowej nr ewid. 1358/2 o pow. 0,1302 ha oraz prawa własności do budynku garażowo- magazynowego, murowany z dachem krytym eternitem. W ww. budynku znajdują się 3 pomieszczenia z drzwiami drewnianymi typu wrota. Posadzka betonowa. Strop podwieszany. Powierzchnia zabudowy 80,00 m2. Nieruchomość stanowi własność dłużników: (…), posiada założoną księgę wieczystą w IV Wydziale Ksiąg Wieczystych Sądu Rejonowego w Opatowie nr KI1T/00011520/5.

Nieruchomość oszacowana jest na kwotę: 221 000,00 zł.

Cena wywoławcza w powyższej licytacji wynosi: 3/4 wartości oszacowania, tj. kwotę: 165 750,00 zł.

Przystępujący do licytacji zobowiązany jest złożyć rękojmię w wysokości 10% ceny oszacowania nieruchomości najpóźniej w dniu poprzedzającym przetarg w gotówce lub w postaci książeczki oszczędnościowej Banków upoważnionych według prawa bankowego do jej wystawienia, zaopatrzonej w upoważnienie właściciela do wypłaty całego wkładu stosownie do prawomocnego postanowienia Sądu albo w inny wskazany przez komornika sposób. Po rozpoczęciu licytacji wadium nie będzie przyjmowane.

 

Miejsce: licytacji / przetargu / rozstrzygnięcia oferty:
Ulica:
Miasto:
Województwo:
Położenie przedmiotu sprzedaży:
Ulica: Kilińskiego
Miasto: Opatów
Województwo: świętokrzyskie

samochody poleasingowesamochody poleasingowe
samochody poleasingowe
Praca   Polityka prywatności   Informacje prawne  Cookies

licytacje komornicze

  www.ikomornik.pl
Copyright © Dawro 2013. Wszelkie prawa zastrzeżone