strona główna     strona główna
wyszukiwarka zaawansowana szukaj
Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Nowym Tomyślu Maciej Kozłowski Kancelaria Komornicza w Nowym Tomyślu
Lokal mieszkalny o pow. 57,50 m2, 1 pokój
(nieruchomości - lokale mieszkalne)

LICYTACJA ZAKOŃCZONA

Podstawowe informacje:
Data: 2015-10-07
Godzina: 08:20:00
Przedmiot sprzedaży: Lokal mieszkalny o pow. 57,50 m2, 1 pokój
Cena wywoławcza: 44 182,50
Forma sprzedaży: I licytacja
KM: 880/14
Opis:

 

 

OBWIESZCZENIE

 

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Nowym Tomyślu Maciej Kozłowski Kancelaria Komornicza w Nowym Tomyślu zawiadamia na podstawie art. 953 kpc w związku z art. 955 kpc, że w dniu

 

7 października 2015 r. o godz. 8:20

 

w sali nr 24  Sądu Rejonowego zs. w Nowym Tomyślu I Wydział Cywilny, odbędzie się

 

PIERWSZA LICYTACJA

 

Lokalu stanowiącego odrębną nieruchomości posiadającego założoną KW PO1N/00023265/4 w IV  Wydziale Ksiąg Wieczystych Sądu Rejonowego w Nowym Tomyślu,  położonego w Posadowie 7/2, usytuowanego na działce nr 93/2,  KW PO1N/00018869/0, stanowiącego własność (…).

Nieruchomość lokalowa nr 2 położona jest we wsi Posadowo w budynku nr 7.

Działka na której znajduje się budynek położona jest przy drodze asfaltowej z chodnikami, biegnącej  z Lwówka w kierunku Opalenicy. Budynek nr 7 położony jest w strefie granicznej wsi, w zabudowie wolnostojącej w otoczeniu budynków wielorodzinnych. Budynek mieszkalny jednokondygnacyjny z nieużytkowym poddaszem, w którym znajdują się trzy lokale mieszkalne z osobnymi wejściami. Dach dwuspadowy konstrukcji drewnianej krytym eternitem, podpiwniczony. Mury z cegły, budynek otynkowany, rok budowy lata 30. XX wieku. Lokal mieszkalny znajduje  się po lewej stronie frontowej części budynku i jest częściowo podpiwniczony (wejście z zewnątrz budynku). Wejście do lokalu po schodach betonowych. Lokal składa się z jednego pokoju, kuchni, korytarza, skrytki i łazienki z WC. Okna PCV, drzwi wewnętrzne

płycinowe, drzwi wejściowe drewniane.  Do lokalu przynależne pomieszczenie gospodarcze o pow. 8 m2 Powierzchnia użytkowa  57,50 m2.

 

Nieruchomość oszacowana jest na kwotę: 58 910, 00 zł.

Cena wywoławcza w powyższej licytacji wynosi: 3/4 sumy oszacowania, tj. kwotę: 44 182,50 zł.

Przystępujący do przetargu obowiązany jest złożyć rękojmię w wysokości jednej dziesiątej części sumy oszacowania, tj. 5 891,00 zł, najpóźniej w dniu poprzedzającym przetarg, w gotówce lub w postaci książeczki

oszczędnościowej Banków upoważnionych według prawa bankowego do jej wystawienia, zaopatrzonej w upoważnienie właściciela do wypłaty całego wkładu stosownie do prawomocnego postanowienia Sądu. Po rozpoczęciu licytacji wadium nie będzie przyjmowane. Wpłaty można dokonać w kasie kancelarii lub na rachunek kancelarii nr 31 1090 1900 0000 0001 1752 6873 z pod. nr sprawy Km 880/14.

Nieruchomość można oglądać w ciągu dwóch tygodni przed licytacją po wcześniejszym uzgodnieniu terminu

z komornikiem.

Elaborat szacunkowy tej nieruchomości znajduje się do wglądu w kancelarii  komornika. Akta postępowania egzekucyjnego na dwa tygodnie przed licytacją zostaną przesłane do Sądu Rejonowego w  Nowym Tomyślu I Wydział Cywilny, jednakże w kancelarii komornika pozostanie do wglądu odpis elaboratu.

Prawa osób trzecich nie będą przeszkodą do przeprowadzenia licytacji i przysądzenia własności na rzecz nabywcy bez zastrzeżeń, jeżeli osoby te przed rozpoczęciem licytacji nie złożą dowodu, iż wniosły powództwo o zwolnienie spod egzekucji tej nieruchomości lub innych przedmiotów razem z nią zajętych i uzyskały w tym zakresie orzeczenie wstrzymujące egzekucję.

Użytkowanie, służebności i prawa dożywotnika, jeżeli nie są ujawnione w księdze wieczystej i nie zostaną zgłoszone najpóźniej na trzy dni przed rozpoczęciem licytacji, nie będą uwzględnione w dalszym toku egzekucji i wygasną z chwilą uprawomocnienia się postanowienia o przysądzeniu własności.

 

Miejsce: licytacji / przetargu / rozstrzygnięcia oferty:
Ulica:
Miasto:
Województwo:
Położenie przedmiotu sprzedaży:
Ulica:
Miasto: Posadowo
Województwo: wielkopolskie

samochody poleasingowesamochody poleasingowe
samochody poleasingowe
Praca   Polityka prywatności   Informacje prawne  Cookies

licytacje komornicze

  www.ikomornik.pl
Copyright © Dawro 2013. Wszelkie prawa zastrzeżone