strona główna     strona główna
wyszukiwarka zaawansowana szukaj
Komornik Sądowy przy SR w Gostyninie Ilona Mirowska
Lokal mieszkalny o pow. uż. 51,29 m2, II pietro
(nieruchomości - lokale mieszkalne)

LICYTACJA ZAKOŃCZONA

Podstawowe informacje:
Data: 2015-10-09
Godzina: 10:00:00
Przedmiot sprzedaży: Lokal mieszkalny o pow. uż. 51,29 m2, II pietro
Cena wywoławcza: 47 048,25
Forma sprzedaży: I licytacja
KM: 1464.14
Opis:

 

 

OGŁOSZENIE O LICYTACJI NIERUCHOMOŚCI

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Gostyninie Ilona Mirowska (tel. (24) 235 90 50) ogłasza, że dnia

9 października 2015 r. o godz. 10:00

w budynku Sądu Rejonowego w Gostyninie mającego siedzibę przy ul. 3 Maja 43, odbędzie się

PIERWSZA LICYTACJA

nieruchomości należącej do: (…), położonej: 09-500 Gostynin, Kruk 2/24, Gorzewo, dla której Wydział Ksiąg Wieczystych Sądu Rejonowego w Gostyninie prowadzi księgę wieczystą nr NKW PL1G/00040917/9.

Suma oszacowania wynosi 62 731,00 zł, zaś cena wywołania jest równa 3/4 sumy oszacowania i wynosi 47 048,25 zł, rękojmia 6 273,10 zł.

Przedmiotowy lokal nr 24 usytuowany jest na II piętrze budynku mieszkalnego wielorodzinnego, zlokalizowanego w Gorzewie, ul. Kruk 2 w gminie Gostynin.

Budynek w którym znajduje się wyceniany lokal znajduje się: około 4 km od centrum miasta Gostynina, około 2 km od drogi krajowej nr 60 lub wojewódzkiej nr 573. W sąsiedztwie znajdują się zwarte tereny obszarów leśnych oraz szpital. W odległości około 1 km znajdują się tereny o zabudowie mieszkalnej jednorodzinnej i letniskowej. Szkoły, przedszkola, punkty obsługi ludności znajdują się w odległości min. 4 km. Teren uzbrojony jest w media: linia energetyczna, sieć wodociągowa, linia telefoniczna.

Budynek mieszczący przedmiotowy lokal jest to budynek trzyklatkowy, trzykondygnacyjny, podpiwniczony. W budynku znajdują się 33 mieszkania: na parterze w 2 wyższych kondygnacjach oraz jednoizbowe na strychu. W piwnicy znajduje się węzeł cieplny i komórki mieszkańców. Klatki nr 1 i 3 zapewniają dostęp do mieszkań w układzie hotelowo-koszarowym oraz do wspólnych pomieszczeń pralni, łazienek i w.c. Takie rozwiązanie jest dużym utrudnieniem dla mieszkających w tym układzie mieszkańców. Klatka nr 2 zapewnia dostęp jedynie do 2 mieszkań na parterze. Budynek wykonany w technologii tradycyjnej, murowany oddany do użytku w 2004 r. Fundamenty – żelbetowe, ściany – murowane z cegły ceramicznej na zaprawie cementowo-wapiennej, warstwowe, wykonane z pustką cieplną, elewacje – tynk cementowo-wapienny, stropy – gęsto-żebrowe, wykonane z pustaków Ackermana, konstrukcja dachu – drewniana, pokrycie dachu – papa, kominy murowane z cegły ceramicznej pełnej, tynki wewnętrzne – cementowo-wapienne, klatka schodowa – biegi powtarzalne żelbetowe, nawierzchnia z lastryka szlifowanego, rynny – z blachy ocynkowanej, obróbki – z blachy ocynkowanej, stolarka okienna i drzwiowa drewniana. Powierzchnia użytkowa budynku – 1626,15 m2, pow. użytkowa podpiwniczenia 531,20 m2.

Przedmiotowy lokal znajduje się na drugim piętrze budynku, powierzchnia użytkowa lokalu – 51,29 m2, przynależna piwnica – 9,48 m2. Lokal składa się z pokoju, kuchni, łazienki z w.c., przedpokoju i korytarza. Okładziny ścian wewnętrznych: tynk cementowo-wapienny, w łazience i w.c. glazura. Okładziny podłóg: płytki terakoty w kuchni, przedpokoju i łazience, w pokoju i korytarzu: parkiet drewniany. Okna z PCV, stolarka drzwiowa płycinowa. Lokal posiada instalację: elektryczną, grzewczą zdalaczynną, wodno-kanalizacyjną, ciepłą wodę, wentylację grawitacyjną. Standard wykończenia lokalu, funkcjonalność, stan techniczno-użytkowy – dobry.

Licytant przystępujący do przetargu zobowiązany jest złożyć rękojmię w wysokości 1/10 sumy oszacowania w gotówce. Rękojmię można uiścić także na konto depozytowe sądu Bank Gospodarstwa Krajowego O. Warszawa 77 1130 1017 0021 1002 1190 0004 najpóźniej w dniu poprzedzającym przetarg. Zgodnie z przepisem art. 976 §1 kpc w przetargu nie mogą uczestniczyć osoby, które mogą nabyć nieruchomość tylko za zezwoleniem organu państwowego, a zezwolenia tego nie przedstawiły oraz inne osoby wymienione w tym artykule.

 

 

 

Miejsce: licytacji / przetargu / rozstrzygnięcia oferty:
Ulica:
Miasto:
Województwo:
Położenie przedmiotu sprzedaży:
Ulica:
Miasto: Gorzewo
Województwo: mazowieckie

samochody poleasingowesamochody poleasingowe
samochody poleasingowe
Praca   Polityka prywatności   Informacje prawne  Cookies

licytacje komornicze

  www.ikomornik.pl
Copyright © Dawro 2013. Wszelkie prawa zastrzeżone