strona główna     strona główna
wyszukiwarka zaawansowana szukaj
Komornik Sądowy przy SR w Gostyninie Ilona Mirowska
Działka o pow. 1 237 m2, zabudowana budynkiem mieszkalnym
(nieruchomości - działki)

LICYTACJA ZAKOŃCZONA

Podstawowe informacje:
Data: 2015-10-16
Godzina: 10:00:00
Przedmiot sprzedaży: Działka o pow. 1 237 m2, zabudowana budynkiem mieszkalnym
Cena wywoławcza: 330 666,67
Forma sprzedaży: II licytacja
KM: 1995/13
Opis:

 

 

OGŁOSZENIE O LICYTACJI NIERUCHOMOŚCI

 

Komornik Sądowy  przy Sądzie Rejonowym w Gostyninie Ilona Mirowska (tel. (24) 235 90 50) ogłasza, że dnia

 

16 października 2015 r. o godz. 10:00

 

w budynku Sądu Rejonowego w Gostyninie mającego siedzibę przy ul. 3 Maja 43, odbędzie się

 

DRUGA LICYTACJA

 

nieruchomości należącej do: (…), położonej: 09-500 Gostynin, Bierzewice, dla której Wydział Ksiąg Wieczystych Sądu Rejonowego w Gostyninie prowadzi księgę wieczystą nr NKW  PL1G/00019981/2.

Suma oszacowania wynosi 496 000,00 zł, zaś cena wywołania jest równa 2/3 sumy oszacowania i wynosi  330 666,67 zł. Rękojmia 49 600,00 zł.

Wyceniana nieruchomość znajduje się na terenie gminy Gostynin, w miejscowości Bierzewice, na terenie osiedla domków jednorodzinnych  o rezydencjonalnym typie zabudowy. Miejscowość Bierzewice jest zlokalizowana przy drodze wojewódzkiej, graniczy bezpośrednio z terenami miasta Gostynin i znajduje się w średniej odległości około 3 km od centrum miasta Gostynina oraz w średniej odległości około 4 km od jezior: Lucieńskiego, Białego, Sumino. Bierzewice są miejscowością bardzo atrakcyjnie postrzeganą do celów zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej.

Działka nr ewidencyjny 210 – ma regularny kształt, powierzchni 1 237 m2, posiada przyłącza wodne, kanalizacyjne, energii elektrycznej, gazowe oraz posiada dostęp do utwardzonej drogi publicznej. Nieruchomość zabudowana budynkiem mieszkalnym jednorodzinnym oraz murowaną altanką gospodarczą. Niezabudowany teren działki w części utwardzony, w części przeznaczony na ogród przydomowy ze znaczną ilością roślinności ozdobnej oraz oświetleniem ozdobnym. Teren działki w całości ogrodzony.

Budynek mieszkalny jednorodzinny – jest obiektem wolnostojącym, niepodpiwniczonym, składającym się z dwóch kondygnacji mieszkalnych (parter, poddasze) oraz pomieszczenia garażowego zlokalizowanego w bryle budynku. Ściany zewnętrzne budynku mają konstrukcję szkieletową, drewnianą, od wewnątrz są pokryte płytami g-k, od zewnątrz są obmurowane pustakiem. Elewacje – częściowo pokryte okładziną kamienną, częściowo płytkami klinkierowymi, częściowo tynkiem strukturalnym z powłokami malarskimi, częściowo sidingiem. Strop międzykondygnacyjny i schody na poddasze drewniane. Dach o konstrukcji drewnianej, pokryty płytami „ONDULINE”. Okna i drzwi zewnętrzne drewniane, drzwi wewnętrzne płycinowe. W budynku znajdują się instalacje: wod.-kan., elektryczna, centralnego ogrzewania, alarmowa. Łączna powierzchnia użytkowa budynku wynosi 186,36m 2.

Dla terenu, na którym znajduje się wyceniana nieruchomość, brak obecnie obowiązującego miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego. W studium uwarunkowań i kierunków rozwoju zagospodarowania przestrzennego przedmiotowa nieruchomość znajduje się na terenach zabudowy i preferowanych do rozbudowy, obszary przekształceń i intensyfikacji istniejących układów osadniczych wg dominującej funkcji mieszkaniowej.

Licytant przystępujący do przetargu zobowiązany jest złożyć rękojmię w wysokości 1/10 sumy oszacowania w gotówce. Rękojmię można uiścić także na konto depozytowe sądu

Bank Gospodarstwa Krajowego O. Warszawa 77 1130 1017 0021 1002 1190 0004,

najpóźniej w dniu poprzedzającym przetarg.

Zgodnie z przepisem art. 976 §1 kpc w przetargu nie mogą uczestniczyć osoby, które mogą nabyć nieruchomość tylko za zezwoleniem organu państwowego, a zezwolenia tego nie przedstawiły oraz inne osoby wymienione w tym artykule.

 

 

 

 

Miejsce: licytacji / przetargu / rozstrzygnięcia oferty:
Ulica:
Miasto:
Województwo:
Położenie przedmiotu sprzedaży:
Ulica:
Miasto: Bierzewice, Soczewka
Województwo: warmińsko-mazurskie

samochody poleasingowesamochody poleasingowe
samochody poleasingowe
Praca   Polityka prywatności   Informacje prawne  Cookies

licytacje komornicze

  www.ikomornik.pl
Copyright © Dawro 2013. Wszelkie prawa zastrzeżone