strona główna     strona główna
wyszukiwarka zaawansowana szukaj
Komornik Sądowy przy SR w Gostyninie Ilona Mirowska
Działki w Miałkówku
(nieruchomości - działki)

LICYTACJA ZAKOŃCZONA

Podstawowe informacje:
Data: 2015-10-09
Godzina: 10:30:00
Przedmiot sprzedaży: Działki w Miałkówku
Cena wywoławcza: 22 425,00
Forma sprzedaży: I licytacja
KM: 29/10
Opis:

 

 

OGŁOSZENIE O LICYTACJI NIERUCHOMOŚCI

 

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Gostyninie Ilona Mirowska (tel. (24) 235 90 50) ogłasza, że dnia

9 października 2015 r. o godz. 10:30

 

w budynku Sądu Rejonowego w Gostyninie mającego siedzibę przy ul. 3 Maja 43, odbędzie się

PIERWSZA LICYTACJA

 

nieruchomości należącej do: (…), położonej: 09-500 Gostynin, Miałkówek 51, dla której Wydział Ksiąg Wieczystych Sądu Rejonowego w Gostyninie prowadzi księgę wieczystą nr NKW 20585.

Działka nr 100/11. Suma oszacowania wynosi 122 500,00 zł, zaś cena wywołania jest równa 3/4 sumy oszacowania i wynosi 91 875,00 zł, rękojmia 12 250,00 .

Działka nr 100/12. Suma oszacowania wynosi 29 900,00 zł, zaś cena wywołania jest równa 3/4 sumy oszacowania i wynosi 22 425,00 zł, rękojmia 2 990,00 .

Wyceniana nieruchomość położona jest we wsi Miałkówek, zlokalizowanej w gminie Gostynin. W jej bezpośrednim sąsiedztwie dominują niezabudowane tereny użytkowane rolniczo lub zalesione z rozproszoną zabudową zagrodową, mieszkaniową lub letniskową. Jezioro Lucieńskie znajduje się w prostej linii około 1 km.

Działka nr 100/12 – niezabudowana o regularnym kształcie i powierzchni 3 001 m2. Działka przylega do drogi publicznej utwardzonej nawierzchnią asfaltową. Teren działki porośnięty roślinnością trawiastą oraz miejscowo pokryty samosiewnym zadrzewieniem sosnowym w młodym wieku. Działka nie posiada bezpośredniego dostępu do drogi publicznej. Działka posiada utrudniony dostęp do wodociągu gminnego oraz energii elektrycznej niskiego napięcia.

Działka nr 100/11 – zabudowana, o nieforemnym kształcie i powierzchni 28 640 m2, posiada bezpośredni dostęp do drogi publicznej. Działka posiada przyłącze do wodociągu gminnego, przyłącze do sieci energetycznej niskiego napięcia oraz szambo zlokalizowane na terenie działki. Na terenie działki znajduje się zabudowa na którą składa się budynek mieszkalny, budynek garażowy oraz budynek gospodarczo-garażowy. Teren przy zabudowaniach częściowo ogrodzony. Teren przy zabudowaniach oraz wzdłuż wydzielonych działek porośnięty roślinnością trawiastą z miejscowo występującym zadrzewieniem liściastym i iglastym w zróżnicowanym wieku. Pozostała część działki na powierzchni 2 ha porośnięta regularnym lasem sosnowym w wieku 12 lat.

Budynek mieszkalny – wolnostojący, jednokondygnacyjny, bez podpiwniczenia wykonany w technologii tradycyjnej, z dachem dwuspadowym o konstrukcji drewnianej pokrytym eternitem falistym. W budynku znajdują się instalacje wodno-kanalizacyjna, kanalizacyjna, elektryczna, centralnego ogrzewania. Powierzchnia zabudowy budynku wynosi 96 m2.

Budynek garażowy – wolnostojący, jednokondygnacyjny bez podpiwniczenia wykonany w technologii tradycyjnej z dachem jednospadowym o konstrukcji drewnianej pokrytym blachą trapezową. W budynku rozprowadzona jest prowizoryczna instalacja elektryczna. powierzchnia zabudowy budynku wynosi 44 m2.

Budynek gospodarczo-garażowy – wolnostojący, jednokondygnacyjny bez podpiwniczenia, wykonany w technologii tradycyjnej z dachem jednospadowym o konstrukcji drewnianej w części pokrytym eternitem falistym, w części blachą dachówkową. W budynku rozprowadzona jest instalacja elektryczna. Powierzchnia zabudowy budynku wynosi 60 m2.

W miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego przedmiotowe działki zlokalizowane są w części na terenie zabudowy letniskowej, w części na terenie zabudowy zagrodowej, w części na terenie lasów, w części na terenie zieleni krajobrazowo-ekologicznej oraz w części na terenie drogi wewnętrznej.

Licytant przystępujący do przetargu zobowiązany jest złożyć rękojmię w wysokości 1/10 sumy oszacowania, tj. 12 250,00 w gotówce. Rękojmię można uiścić także na konto depozytowe sądu Bank Gospodarstwa Krajowego O. Warszawa 77 1130 1017 0021 1002 1190 0004 najpóźniej w dniu poprzedzającym przetarg. Zgodnie z przepisem art. 976 §1 kpc w przetargu nie mogą uczestniczyć osoby, które mogą nabyć nieruchomość tylko za zezwoleniem organu państwowego, a zezwolenia tego nie przedstawiły oraz inne osoby wymienione w tym artykule.

 

 

 

Miejsce: licytacji / przetargu / rozstrzygnięcia oferty:
Ulica:
Miasto:
Województwo:
Położenie przedmiotu sprzedaży:
Ulica:
Miasto: Miałkówek
Województwo: mazowieckie

samochody poleasingowesamochody poleasingowe
samochody poleasingowe
Praca   Polityka prywatności   Informacje prawne  Cookies

licytacje komornicze

  www.ikomornik.pl
Copyright © Dawro 2013. Wszelkie prawa zastrzeżone