strona główna     strona główna
wyszukiwarka zaawansowana szukaj
Komornik Sądowy przy SR w Opatowie Bartłomiej Szyszka Kancelaria Komornicza w Opatowie
Działka o pow. 0,24 ha, budynek mieszkalny,
(nieruchomości - działki)

LICYTACJA ZAKOŃCZONA

Podstawowe informacje:
Data: 2015-11-09
Godzina: 10:00:00
Przedmiot sprzedaży: Działka o pow. 0,24 ha, budynek mieszkalny,
Cena wywoławcza: 38 325,00
Forma sprzedaży: I licytacja
KM: 56/13
Opis:

 

 

OBWIESZCZENIE

 

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Opatowie Bartłomiej Szyszka Kancelaria Komornicza w Opatowie zawiadamia na podstawie art. 953 kpc w związku z art. 955 kpc, że w dniu

 

9 listopada 2015 r. o godz. 10:00

 

w I Wydziale Cywilnym Sądu Rejonowego w Opatowie, sala nr III odbędzie się:

 

PIERWSZA LICYTACJA

 

nieruchomości położonej w obrębie Czerników Karski nr 9, gmina Opatów składającej się z: działki nr ew. 208 oraz 207 wchodzących w skład nieruchomości dla których Sąd Rejonowy w Opatowie IV Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wieczystą o numerze KI1T/00035445/9.

- Działka ewidencyjna nr 208 o pow. 0,24 ha stanowi: sad S-R IVa o pow. 0,03 ha; pastwiska trwałe Ps IV o pow. 0,14 ha, lasy Ls V o pow. 0,03 ha; użytki rolne zab. B-R IVa o pow. 0,04 ha. Działka w kształcie regularnego prostokąta, węższym bokiem przylega do drogi o nawierzchni żwirowej. Bez nasadzeń drzew owocowych przedstawiających wartość rynkową, zaś las to nasadzenia pojedynczych drzew liściastych typu buk, osika i inne. Zabudowa ww. działki usytuowana jest przy ww. drodze i jest to drewniany budynek mieszkalny jednorodzinny. Dach drewniany dwuspadowy kryty eternitem. W części podpiwniczony z gankiem ze ścianami wyłożonymi eternitem. W budynku znajdują się: 2 pokoje, kuchnia, pomieszczenie gospodarcze z możliwością przystosowania jako łazienka z wc i ganek. Posadzki betonowe pokryte wykładziną PCV. Stolarka okienna w części nowa z PCV. Uzbrojenie to: energia elektryczna i woda z sieci. Powierzchnia zabudowy – 62,00 m2, powierzchnia użytkowa – 52,70 m2, rok budowy – 1900 r. Do ściany bocznej przylega drewniana przybudówka typu magazynek. Szopa o konstrukcji drewnianej, dach jednospadowy kryty papą. Ściany z desek w części obite papą. Stan techniczny słaby. Powierzchnia zabudowy 21,00 m2. Budynek stodoły, o konstrukcji drewnianej z dachem dwuspadowym, kryty pordzewiałą blachą. Konstrukcja dachu w części załamana. Część ścian załamana. Budynek nie nadaje się do remontu a jedynie do rozbiórki. Powierzchnia zabudowy – 67,00 m2. Budynek gospodarczy, o konstrukcji drewnianej, dach jednospadowy, kryty papą. Ściany drewniane z desek i częściowo z bali o złym stanie technicznym. Składa się z pomieszczenia tzw. letniej kuchni i pomieszczenia na opał. Powierzchnia zabudowy – 24,00 m2. Ww. zabudowa gospodarcza wybudowana w latach 1940-1945. Aktualnie w części nie jest użytkowana lub użytkowana dorywczo przez ww. opiekunów. Część działki zabudowanej w części ogrodzona z bramami wjazdowymi od ww. drogi i od zaplecza.

- Działka nr ewid. 207 o pow. 0,03 ha stanowiąca: -las Ls V stanowi przedłużenie ww. działki w części zabudowanej o nr ewid. 208. Zadrzewienie to pojedyncze drzewa liściaste typu buk, osika i inne przedzielone ciekiem wodnym.

Nieruchomość stanowi własność dłużnika Robert Paweł Uba.

 

Nieruchomość oszacowana jest na kwotę: 51 100,00 zł.

 

Cena wywoławcza w powyższej licytacji wynosi: 3/4 wartości oszacowania, tj. 38 325,00 zł.

Przystępujący do licytacji zobowiązany jest złożyć rękojmię w wysokości 10% ceny oszacowania nieruchomości najpóźniej w dniu poprzedzającym przetarg w gotówce lub w postaci książeczki oszczędnościowej Banków upoważnionych według prawa bankowego do jej wystawienia, zaopatrzonej w upoważnienie właściciela do wypłaty całego wkładu stosownie do prawomocnego postanowienia Sądu albo w inny wskazany przez komornika sposób.

 

Miejsce: licytacji / przetargu / rozstrzygnięcia oferty:
Ulica:
Miasto:
Województwo:
Położenie przedmiotu sprzedaży:
Ulica:
Miasto: Czerników Karski
Województwo: świętokrzyskie

samochody poleasingowesamochody poleasingowe
samochody poleasingowe
Praca   Polityka prywatności   Informacje prawne  Cookies

licytacje komornicze

  www.ikomornik.pl
Copyright © Dawro 2013. Wszelkie prawa zastrzeżone