strona główna     strona główna
wyszukiwarka zaawansowana szukaj
Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Zakopanem Bogusław Klocek
Zabudowana nieruchomość o powierzchni 0,1045 ha
(nieruchomości - działki)

LICYTACJA ZAKOŃCZONA

Podstawowe informacje:
Data: 2015-10-27
Godzina: 10:00:00
Przedmiot sprzedaży: Zabudowana nieruchomość o powierzchni 0,1045 ha
Cena wywoławcza: 270 005,25
Forma sprzedaży: I licytacja
KM: 126/15
Opis:

 

 

OBWIESZCZENIE

 

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Zakopanem Bogusław Klocek Kancelaria Komornicza w Zakopanem zawiadamia na podstawie art. 953 kpc w związku z art. 955 kpc, że w dniu

 

27 października 2015 r. o godz. 10:00

 

w sali nr 226 Sądu Rejonowego w Zakopanem, odbędzie się

 

PIERWSZA LICYTACJA NIERUCHOMOŚCI

 

gruntowej położonej w obr. 52 Zakopane, gm. Zakopane, powiat tatrzański, składającej się z działki nr 109/4 o powierzchni 0,1045 ha zabudowanej budynkiem mieszkalnym jednorodzinnym (ul. Cyrhla 15B). Obiekt w całości murowany – z cegły i pustaków, nieocieplony i nieotynkowany, powierzchnia użytkowa 243,20 m2, budynek kilkudziesięcioletni, stan techniczny do remontu i modernizacji, częściowo wykończony, poddasze w stanie surowym otwartym, standard poniżej przeciętnego do modernizacji, ogrzewanie z pieca na węgiel i drewno, brak gazu na działce, pozostałe pełne miejskie uzbrojenie. Zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania terenu działka położona w terenie usług turystycznych. I linia zabudowy do ul. Cyrhla, narożna z ul. Kiełbasówka. W bezpośrednim sąsiedztwie zabudowa jednorodzinna oraz pensjonatowa, wjazd na działkę z drogi gminnej asfaltowej. Nieruchomość objęta KW nr NS1Z/00022954/0 w Wydziale Ksiąg Wieczystych Sądu Rejonowego w Zakopanem.

Nieruchomość należy do: (…).

 

Nieruchomość oszacowana jest na kwotę: 360 007,00 zł brutto.

Cena wywoławcza w powyższej licytacji wynosi: 3/4 wartości oszacowania, tj. kwotę: 270 005,25 zł.

Przystępujący do licytacji zobowiązany jest złożyć rękojmię w wysokości 10% ceny oszacowania nieruchomości, tj. kwotę: 36 000,70 zł najpóźniej w dniu poprzedzającym przetarg w kancelarii komornika na rachunek bankowy komornika, lub w postaci książeczki oszczędnościowej Banków upoważnionych według prawa bankowego do jej wystawienia, zaopatrzonej w upoważnienie właściciela do wypłaty całego wkładu stosownie do prawomocnego postanowienia sądu o utracie rękojmi.

Po rozpoczęciu licytacji wadium nie będzie przyjmowane.  

Nieruchomość można oglądać w ciągu dwóch tygodni przed licytacją po wcześniejszym uzgodnieniu terminu z komornikiem. Elaborat Szacunkowy tej nieruchomości znajduje się do wglądu w kancelarii komornika. Akta postępowania egzekucyjnego na dwa tygodnie przed licytacją zostaną przesiane do Sądu Rejonowego w Zakopanem do Wydziału I Cywilnego; jednakże w kancelarii komornika pozostanie do wglądu odpis elaboratu.

Prawa osób trzecich nie będą przeszkodą do przeprowadzenia licytacji przysądzenia własności na rzecz nabywcy bez zastrzeżeń, jeżeli osoby te przed rozpoczęciem licytacji nie złożą dowodu, iż wniosły powództwo o zwolnienie spod egzekucji tej nieruchomości lub innych przedmiotów razem z nią zajętych i uzyskały w tym zakresie orzeczenie wstrzymujące egzekucję.

Użytkowanie, służebności i prawa dożywotnika. jeżeli nie są ujawnione w księdze wieczystej i nie zostaną zgłoszone najpóźniej na trzy dni przed rozpoczęciem licytacji, nie będą uwzględnione w dalszym toku egzekucji i wygasną z chwilą uprawomocnienia się postanowienia o przysądzeniu własności.

 

Miejsce: licytacji / przetargu / rozstrzygnięcia oferty:
Ulica:
Miasto:
Województwo:
Położenie przedmiotu sprzedaży:
Ulica: Cyrhla
Miasto: Zakopane
Województwo: małopolskie

samochody poleasingowesamochody poleasingowe
samochody poleasingowe
Praca   Polityka prywatności   Informacje prawne  Cookies

licytacje komornicze

  www.ikomornik.pl
Copyright © Dawro 2013. Wszelkie prawa zastrzeżone