strona główna     strona główna
wyszukiwarka zaawansowana szukaj
Komornik Sądowy przy SR w Gostyninie Ilona Mirowska
Działka, budynek mieszkalny
(nieruchomości - działki)

LICYTACJA ZAKOŃCZONA

Podstawowe informacje:
Data: 2015-10-30
Godzina: 10:00:00
Przedmiot sprzedaży: Działka, budynek mieszkalny
Cena wywoławcza: 146 000,00
Forma sprzedaży: II licytacja
KM: 17/11
Opis:

 

 

OGŁOSZENIE O LICYTACJI NIERUCHOMOŚCI

Komornik Sądowy  przy Sądzie Rejonowym w Gostyninie Ilona Mirowska (tel. (24) 235 90 50) ogłasza, że dnia

30 października 2015 r. o godz. 10:00

w budynku Sądu Rejonowego w Gostyninie mającego siedzibę przy ul. 3 Maja 43, odbędzie się

DRUGA LICYTACJA

nieruchomości należącej do: (…), położonej: 09-550 Szczawin Kościelny, dla której Wydział Ksiąg Wieczystych Sądu Rejonowego w Gostyninie prowadzi księgę wieczystą nr NKW 27956.

Suma oszacowania wynosi 219 000,00 zł, zaś cena wywołania jest równa 2/3 sumy oszacowania i wynosi 146 000,00 zł.

Przedmiotowa nieruchomość zlokalizowana jest w centralnej części miejscowości Szczawin Kościelny na terenie osiedla budynków mieszkalnych jednorodzinnych przy skrzyżowaniu ul. Osiedlowej z ul. Kwiatową. Szczawin Kościelny jest miejscowością gminną, oddaloną o około 13 km od centrum Gostynin.

Działka nr 297 – o kształcie prostokąta ze ściętym narożnikiem i powierzchni 653 m2. Działka zabudowana jest budynkiem mieszkalnym jednorodzinnym. Część działki utwardzona kostką betonową, pozostały teren działki porośnięty dziką roślinnością trawiastą z niewielką ilością krzewów ozdobnych. teren działki w znacznej części ogrodzony. W części frontalnej ogrodzenia zamontowano przesuwaną bramę oraz rozwieralną furtkę. Działka z dwóch stron posiada dostęp do dróg publicznych utwardzonych nawierzchnią asfaltową. Nieruchomość posiada przyłącza do następujących sieci infrastruktury technicznej: woda z wodociągu gminnego, kanalizacja sanitarna odprowadzana do gminnego kolektora kanalizacji sanitarnej, energia elektryczna.

Budynek mieszkalny jednorodzinny wolnostojący, o dwóch kondygnacjach użytkowych (parter, piętro) poddaszu gospodarczym oraz całkowitym podpiwniczeniu. Podpiwniczenie budynku użytkowane do celów garażowo-gospodarczych, parter użytkowany do celów mieszkalnych, piętro niewykończone, poddasze gospodarcze, nieużytkowe. Fundamenty betonowe. Ściany zewnętrzne warstwowe, murowane z pustaków żużlowych oraz suporeksu z wewnętrzną wkładką ze styropianu. Elewacje nietynkowane. Stropy żelbetowe, monolityczne. Dach dwuspadowy o konstrukcji drewnianej, kryty eternitem falistym na łatach. Stolarka okienna parteru i piętra PCV w dobrym stanie technicznym, okna pomieszczeń piwnicznych oraz poddasza nieużytkowego - konstrukcji drewnianej w zadowalającym stanie technicznym. Stolarka drzwiowa zewnętrzna drewniana, klepkowa.  Budynek wyposażony w instalacje: wodno-kanalizacyjną, centralnego ogrzewania (piec olejowy), elektryczną. Powierzchnia użytkowa budynku 154,76 m2, powierzchnia całkowita 237,05 m2.

Dla terenu, na którym zlokalizowana jest przedmiotowa działka brak jest obowiązującego miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego. W studium uwarunkowań i kierunków rozwoju zagospodarowania przestrzennego gminy przedmiotowa działka zlokalizowana jest na terenach zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej i wielorodzinnej. Działka zlokalizowana jest w strefie chronionego krajobrazu.

Licytant przystępujący do przetargu zobowiązany jest złożyć rękojmię w wysokości 1/10 sumy oszacowania, tj. 21 900,00 zł w gotówce. Rękojmię można uiścić także na konto depozytowe sądu Bank Gospodarstwa Krajowego O. Warszawa 77 11301017 0021 1002 1190 0004 najpóźniej w dniu poprzedzającym przetarg. Zgodnie z przepisem art. 976 §1 kpc w przetargu nie mogą uczestniczyć osoby, które mogą nabyć nieruchomość tylko za zezwoleniem organu państwowego, a zezwolenia tego nie przedstawiły oraz inne osoby wymienione w tym artykule.

 

 

 

Miejsce: licytacji / przetargu / rozstrzygnięcia oferty:
Ulica:
Miasto:
Województwo:
Położenie przedmiotu sprzedaży:
Ulica:
Miasto: Szczawin Kościelny
Województwo: mazowieckie

samochody poleasingowesamochody poleasingowe
samochody poleasingowe
Praca   Polityka prywatności   Informacje prawne  Cookies

licytacje komornicze

  www.ikomornik.pl
Copyright © Dawro 2013. Wszelkie prawa zastrzeżone