strona główna     strona główna
wyszukiwarka zaawansowana szukaj
Komornik Sądowy przy SR w Opatowie Bartłomiej Szyszka Kancelaria Komornicza w Opatowie
Zabudowana nieruchomość o powierzchni 1,12 ha
(nieruchomości - działki)

LICYTACJA ZAKOŃCZONA

Podstawowe informacje:
Data: 2015-11-09
Godzina: 09:30:00
Przedmiot sprzedaży: Zabudowana nieruchomość o powierzchni 1,12 ha
Cena wywoławcza: 257 775,00
Forma sprzedaży: I licytacja
KM: 1114/10
Opis:

 

 

OBWIESZCZENIE

 

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Opatowie Bartłomiej Szyszka Kancelaria Komornicza w Opatowie zawiadamia na podstawie art. 953 kpc w związku z art. 955 kpc, że w dniu

 

9 listopada 2015 r. o godz. 9:30

 

w Sądzie Rejonowym w Opatowie I Wydział Cywilny, sala nr III odbędzie się:

 

PIERWSZA LICYTACJA

 

Nieruchomości położonej w miejscowości Sadłowice, gmina Wojciechowice, która posiada założoną księgę wieczystą w IV Wydziale Ksiąg Wieczystych Sądu Rejonowego w Opatowie o numerze KI1T/00029152/3.

Nieruchomość znajduje się w sąsiedztwie luźnej zabudowy siedliskowej przy drodze o nawierzchni asfaltowej. Nieruchomość składa się z działki gruntowej nr ewid. 37/2 o pow. 1,12 ha stanowiącej: grunty orne RII o pow. 0,26 ha, grunty orne RIIIb o pow. 0,45 ha, sad S-RII o pow. 0,08 ha, łąka ŁIII o pow. 0,15 ha, użytki rolne zabudowane B-RII o pow. 0,08 ha, użytki rolne zabudowane B-RIIIa o pow. 0,10 ha. Działka w kształcie regularnego prostokąta, węższym bokiem przylega do ww. drogi o nawierzchni asfaltowej. Uzbrojenie działki to: energia elektryczna i woda z sieci. Zabudowa działki to budynek mieszkalny jednorodzinny wolnostojący jednopiętrowy z dachem drewnianym kopertowym, krytym blachą, ściany murowane z pustaków bez tynków zewnętrznych, podłogi pokryte wykładziną, panelami oraz w kuchni i łazience ceramiką. Ściany otynkowane i pomalowane farbami emulsyjnymi, w łazience z wc i częściowo w kuchni wyłożone ceramiką. Stolarka okienna z PCV i drewniana. C.O. własne. Powierzchnia zabudowy – 95 m2, powierzchnia użytkowa – 161,50 m2. Stary budynek mieszkalny aktualnie wykorzystywany jako budynek gospodarczy. Budynek o konstrukcji murowanej z cegły z zewnątrz, bez tynków. Dach drewniany dwuspadowy, kryty dachówką cementową o znacznym stopniu zużycia. Stolarka okienna i drzwiowa drewniana o znacznym stopniu zużycia. Wewnątrz znajduje się korytarz z podpiwniczeniem, pokój i kuchnia. Podłogi z desek, w kuchni trzon kuchenny o złym stanie technicznym. Powierzchnia zabudowy: 76,30 m2. Budynek gospodarczy typu obora o konstrukcji murowanej z dachem drewnianym dwuspadowym krytym dachówką cementową o znacznym stopniu zużycia. W budynku znajduje się pomieszczenie z wejściem do podpiwniczenia. Pomieszczenie obory z drewnianymi wrotami i pomieszczenie typu kurnik. Budynek aktualnie nie jest użytkowany. Powierzchnia zabudowy: 129,00 m2. Budynek stodoły, słupy murowane, ściany z desek, dach drewniany dwuspadowy kryty eternitem, stan techniczny słaby. Powierzchnia zabudowy – 252,00 m2. Ponadto na działce w części zabudowanej znajdują się ruiny – typu ściany z kamienia w części zdewastowane bez stropu i w części z dachem grożącym zawaleniem, budynek wymaga rozbiórki i aktualnie nie przedstawia wartości.

Nieruchomość stanowi własność dłużnika: (…).

 

Nieruchomość oszacowana jest na kwotę: 343 700,00 zł. Cena wywoławcza w powyższej licytacji wynosi 3/4 wartości oszacowania, tj. kwotę: 257 775,00 zł. Przystępujący do licytacji zobowiązany jest złożyć rękojmię w wysokości 10% ceny oszacowania nieruchomości najpóźniej w dniu poprzedzającym przetarg w gotówce lub w postaci książeczki oszczędnościowej Banków upoważnionych według prawa bankowego do jej wystawienia, zaopatrzonej w upoważnienie właściciela do wypłaty całego wkładu stosownie do prawomocnego postanowienia Sądu albo w inny wskazany przez komornika sposób. Po rozpoczęciu licytacji wadium nie będzie przyjmowane.

 

Miejsce: licytacji / przetargu / rozstrzygnięcia oferty:
Ulica:
Miasto:
Województwo:
Położenie przedmiotu sprzedaży:
Ulica:
Miasto: Sadłowice
Województwo: świętokrzyskie

samochody poleasingowesamochody poleasingowe
samochody poleasingowe
Praca   Polityka prywatności   Informacje prawne  Cookies

licytacje komornicze

  www.ikomornik.pl
Copyright © Dawro 2013. Wszelkie prawa zastrzeżone