strona główna     strona główna
wyszukiwarka zaawansowana szukaj
Komornik Sądowy przy SR w Opatowie Bartłomiej Szyszka Kancelaria Komornicza w Opatowie
Zabudowana nieruchomość o powierzchni 244 m2
(nieruchomości - działki)

LICYTACJA ZAKOŃCZONA

Podstawowe informacje:
Data: 2015-10-29
Godzina: 09:00:00
Przedmiot sprzedaży: Zabudowana nieruchomość o powierzchni 244 m2
Cena wywoławcza: 107 850,00
Forma sprzedaży: I licytacja
KM: 1386/11
Opis:

 

 

OBWIESZCZENIE

 

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Opatowie Bartłomiej Szyszka Kancelaria Komornicza w Opatowie zawiadamia na podstawie art. 953 kpc w związku z art. 955 kpc, że w dniu

 

29 października 2015 r. o godz. 9:00

 

w Sądzie Rejonowym w Opatowie w I Wydziale Cywilnym, sala nr IV odbędzie się:

 

PIERWSZA LICYTACJA

 

Nieruchomości położonej w miejscowości Ćmielów, ul. Wąska 17 która posiada założoną księgę wieczystą w IV Wydziale Ksiąg Wieczystych Sądu Rejonowego w Opatowie o numerze: KI1T/00002544/3. Nieruchomość składa się z działki budowlanej nr ewid. 1868 o pow. 244 m2 oraz z zabudowy w postaci budynku mieszkalnego jednorodzinnego i budynku gospodarczego. Teren działki ogrodzony ogrodzeniem z siatki metalowej. Budynek mieszkalny jest budynkiem wolnostojącym, parterowym o konstrukcji murowanej ze stropodachem, krytym papą. Z zewnątrz ocieplony i otynkowany. W budynku znajduje się: korytarz przedzielony pomieszczeniem gospodarczym oraz łazienka z wc z możliwością wejścia od strony podwórka i od strony ulicy, 3 pokoje i kuchnia. Budynek w części podpiwniczony z jednym pomieszczeniem piwnicznym oraz w części ze strychem umożliwiającym wejście na stropodach budynku. W kuchni posadzka wyłożona ceramiką o znacznym stopniu zużycia w łazience z wc posadzka i częściowo ściany wyłożone ceramiką, w pozostałych pomieszczeniach podłogi z desek. W kuchni trzon kuchenny kaflowy. Stan techniczny oraz standard utrzymania pomieszczeń średni. Uzbrojenie: energia elektryczna, woda i kanalizacja. Powierzchnia zabudowy – 92,59 m2, powierzchnia użytkowa – 83,40 m2. Do budynku przylega murowana przybudówka typu kurnik z gołębnikiem o pow. 3,90 m2. Budynek gospodarczy jest to budynek murowany z dachem drewnianym jednospadowym, krytym dachówką cementową. Boczna ściana przylega do zabudowy sąsiedniej. W budynku znajdują się dwa pomieszczenia gospodarcze typu letnia kuchnia i pomieszczenie na opał. Strop drewniany. Posadzki betonowe. Stolarka okienna i drzwiowa o znacznym stopniu zużycia. Powierzchnia zabudowy – 14,30 m2.

Nieruchomość własność dłużnika: (...).

 

Nieruchomość oszacowana jest na kwotę: 143 800,00 zł. Cena wywoławcza w powyższej licytacji wynosi 3/4 wartości oszacowania, tj. kwotę: 107 850,00 zł. Przystępujący do licytacji zobowiązany jest złożyć rękojmię w wysokości 10% ceny oszacowania nieruchomości najpóźniej w dniu poprzedzającym przetarg w gotówce lub w postaci książeczki oszczędnościowej Banków upoważnionych według prawa bankowego do jej wystawienia, zaopatrzonej w upoważnienie właściciela do wypłaty całego wkładu stosownie do prawomocnego postanowienia Sądu albo w inny wskazany przez komornika sposób. Po rozpoczęciu licytacji wadium nie będzie przyjmowane. Nieruchomość można oglądać w ciągu dwóch tygodni przed licytacją po wcześniejszym uzgodnieniu terminu z komornikiem, elaborat szacunkowy tej nieruchomości znajduje się do wglądu w biurze komornika.

 

Miejsce: licytacji / przetargu / rozstrzygnięcia oferty:
Ulica:
Miasto:
Województwo:
Położenie przedmiotu sprzedaży:
Ulica: Wąska
Miasto: Ćmielów
Województwo: świętokrzyskie

samochody poleasingowesamochody poleasingowe
samochody poleasingowe
Praca   Polityka prywatności   Informacje prawne  Cookies

licytacje komornicze

  www.ikomornik.pl
Copyright © Dawro 2013. Wszelkie prawa zastrzeżone