strona główna     strona główna
wyszukiwarka zaawansowana szukaj
Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Szamotułach Lech Siuda Kancelaria Komornicza
Lokal mieszkalny o pow. 43,50 m2
(nieruchomości - lokale mieszkalne)

LICYTACJA ZAKOŃCZONA

Podstawowe informacje:
Data: 2015-11-18
Godzina: 12:30:00
Przedmiot sprzedaży: Lokal mieszkalny o pow. 43,50 m2
Cena wywoławcza: 108 900,00
Forma sprzedaży: I licytacja
KM: 2227/13
Opis:

 

 

OBWIESZCZENIE O PIERWSZEJ LICYTACJI NIERUCHOMOŚCI

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Szamotułach Lech Siuda na podstawie art. 953 kpc podaje do publicznej wiadomości, że w dniu

 

18 listopada 2015 r. o godz. 12:30

 

w budynku Sądu Rejonowego w Obornikach mającego siedzibę przy Piłsudskiego 47, w sali nr 3, odbędzie się

 

PIERWSZA LICYTACJA

 

lokalu mieszkalnego nr 10 o pow. użytkowej 43,50 m2 w zasobach Obornickiej Spółdzielni Mieszkaniowej położony na II piętrze; składający się z pokoju z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki i przedpokoju. Do lokalu przynależy piwnica nr 10, która została zaadaptowana na pomieszczenie socjalne do znajdującego się obok lokalu handlowo-usługowego, należącego do tego samego właściciela. Lokal mieszkalny znajduje się w budynku mieszkalnym wielorodzinnym, w zabudowie wolnostojącej 4-kondygnacyjny, podpiwniczony, wykonany w technologii tradycyjnej. Budynek wyposażony jest w instalacje elektryczną, gazową, telefoniczną, domofonową oraz wodno-kanalizacyjną,

należącego do dłużnika: (…),

położonego: Oborniki, ul. Droga Leśna 39,

dla którego Sąd Rejonowy w Obornikach IV Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wieczystą o numerze KW PO1A/00030074/1.

 

Suma oszacowania wynosi 145 200,00 zł, zaś cena wywołania jest równa 3/4 sumy oszacowania i wynosi 108 900,00.

Licytant przystępujący do przetargu powinien złożyć rękojmię w wysokości jednej dziesiątej sumy oszacowania, tj. 14 520,00. Rękojmia powinna być złożona w gotówce albo książeczce oszczędnościowej banków uprawnionych według prawa bakowego zaopatrzonej w upoważnienie właściciela książeczki do wypłaty całego wkładu stosownie do prawomocnego postanowienia sądu o utracie rękojmi. Rękojmię można uiścić także na konto komornika:

Bank Spółdzielczy Duszniki Centrala 36 9072 0002 2004 0402 3726 0001

najpóźniej w dniu poprzedzającym przetarg.

Zgodnie z przepisem art. 976 §1 kpc w przetargu nie mogą uczestniczyć osoby, które mogą nabyć nieruchomość tylko za zezwoleniem organu państwowego, a zezwolenia tego nie przedstawiły oraz inne osoby wymienione w tym artykule.

W ciągu dwóch ostatnich tygodni przed licytacją w każdy poniedziałek od godz. 12:00 do godz. 13:00 wolno przeglądać w kancelarii komornika operat szacunkowy biegłego sądowego.

Prawa osób trzecich nie będą przeszkodą do przeprowadzenia licytacji i przysądzenia własności na rzecz nabywcy bez zastrzeżeń, jeżeli osoby te przed rozpoczęciem przetargu nie złożą dowodu, że wniosły powództwo o zwolnienie nieruchomości lub przedmiotów razem z nią zajętych od egzekucji i uzyskały w tym zakresie orzeczenie wstrzymujące egzekucję.

Użytkowanie służebności i prawa dożywotnika, jeśli nie są ujawnione w księdze wieczystej lub przez złożenie dokumentu do zbioru dokumentów i nie zostaną zgłoszone najpóźniej na trzy dni przed rozpoczęciem licytacji, nie będą uwzględniane w dalszym toku egzekucji i wygasną z chwilą uprawomocnienia się postanowienia o przysądzaniu własności.

 

Miejsce: licytacji / przetargu / rozstrzygnięcia oferty:
Ulica:
Miasto:
Województwo:
Położenie przedmiotu sprzedaży:
Ulica: Droga Leśna
Miasto: Oborniki
Województwo: wielkopolskie

samochody poleasingowesamochody poleasingowe
samochody poleasingowe
Praca   Polityka prywatności   Informacje prawne  Cookies

licytacje komornicze

  www.ikomornik.pl
Copyright © Dawro 2013. Wszelkie prawa zastrzeżone