strona główna     strona główna
wyszukiwarka zaawansowana szukaj
Komornik Sądowy przy SR w Gostyninie Ilona Mirowska
Działka nr 85/4 o pow. 1 531 m2, budynek mieszkalny, mieszkalno-garażowy, gospodarczy
(nieruchomości - działki)

LICYTACJA ZAKOŃCZONA

Podstawowe informacje:
Data: 2015-12-04
Godzina: 10:00:00
Przedmiot sprzedaży: Działka nr 85/4 o pow. 1 531 m2, budynek mieszkalny, mieszkalno-garażowy, gospodarczy
Cena wywoławcza: 61 500,00
Forma sprzedaży: I licytacja
KM: 479/14
Opis:

 

 

OGŁOSZENIE O PIERWSZEJ LICYTACJI NIERUCHOMOŚCI

 

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Gostyninie Ilona Mirowska (tel. (24) 235 90 50) ogłasza, że dnia

 

4 grudnia 2015 r. o godz. 10:00

 

w nowym budynku Sądu Rejonowego w Gostyninie z siedzibą przy ul. 3 Maja 43, w sali nr 2, odbędzie się

 

PIERWSZA LICYTACJA

 

- nieruchomości należącej do: (…), położonej: 09-520 Łąck, Władysławów, dla której Wydział Ksiąg Wieczystych Sądu Rejonowego w Gostyninie prowadzi księgę wieczystą o numerze PL1G/00033501/8.

Suma oszacowania wynosi 82 000,00 zł, zaś cena wywołania jest równa 3/4 sumy oszacowania i wynosi 61 500,00 zł.

Wyceniana nieruchomość zlokalizowana jest we wsi Władysławów znajdującej się w gminie Łąck, na terenie powiatu płockiego, w województwie mazowieckim. W bezpośrednim sąsiedztwie szacowanej działki dominują nieruchomości z zabudową mieszkaniową jednorodzinną oraz niezabudowane nieruchomości rolne, ponadto w niedalekiej odległości znajdują się także nieruchomości z zabudową zagrodową.

 Działka nr 85/4 – o nieforemnym kształcie i powierzchni 1 531 m2. Działka posiada bezpośredni dostęp do drogi utwardzonej nawierzchnią asfaltową, a także posiada przyłącze do wodociągu gminnego oraz przyłącze energii elektrycznej. Kanalizacja sanitarna odprowadzona do zbiornika na nieczystości płynne zlokalizowana na terenie działki. Na terenie nieruchomości znajduje się budynek mieszkalny, budynek mieszkalno-garażowy oraz budynek gospodarczy, zabudowa znajdująca się na terenie nieruchomości ma znaczący stopień zużycia. Teren działki w przeważającej części ogrodzony, w niewielkiej części ogrodzony, w niewielkiej części utwardzony. Pozostała część nieruchomości przeznaczona na trawnik z niewielką ilością roślinności ozdobnej.

Budynek mieszkalny – wolnostojący, jednokondygnacyjny z poddaszem gospodarczym oraz częściowym podpiwniczeniem. Budynek o konstrukcji tradycyjnej, murowanej, z elewacjami częściowo ocieplonymi, częściowo otynkowanymi. Dach w części dwuspadowy, w części jednospadowy, pokryty w części blachą płaską. Budynek wyposażony w instalacje wodno-kanalizacyjną, elektryczną oraz grzewczą. Powierzchnia zabudowy budynku wynosi 127 m2. Budynek mieszkalno-garazowy – wolnostojący, jednokondygnacyjny z poddaszem gospodarczym oraz częściowym podpiwniczeniem. Budynek o konstrukcji tradycyjnej, murowanej, z elewacjami częściowo ocieplonymi, częściowo otynkowanymi, częściowo bez wypraw elewacyjnych. Dach w części dwuspadowy, w części jednospadowy, pokryty w części blachą płaską, w części eternitem. Budynek wyposażony w instalacje wodno-kanalizacyjną, elektryczną oraz grzewczą. Powierzchnia zabudowy budynku wynosi 127 m2. Budynek gospodarczy – wolnostojący, jednokondygnacyjny, o konstrukcji tradycyjnej, murowanej, z elewacjami nietynkowanymi. Dach dwuspadowy, pokryty blachą płaską. Budynek wyposażony w prowizoryczną instalację elektryczną. Powierzchnia zabudowy budynku wynosi 29 m2. Dla terenu na którym zlokalizowana jest przedmiotowa działka brak jest obowiązującego miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego. W studium uwarunkowań i kierunków rozwoju zagospodarowania przestrzennego gminy przedmiotowa działka posiada następujące przeznaczenie: tereny przeznaczone do zabudowy i zagospodarowania oraz tereny zabudowane wg dominującej lub wyłącznej funkcji związanej z prowadzonym gospodarstwem rolnym. Na nieruchomości ustanowione jest prawo służebności gruntowej przechodu i przejazdu o wartości 2 000,00 zł.

Licytant przystępujący do przetargu powinien złożyć rękojmię w wysokości jednej dziesiątej sumy oszacowania, to jest 8 200,00 zł w gotówce.

Rękojmię można uiścić także na konto depozytowe sądu Bank Gospodarstwa Krajowego O. Warszawa 77 1130 1017 0021 1002 1190 0004 najpóźniej w dniu poprzedzającym przetarg.

Zgodnie z przepisem art. 976 §1 kpc w przetargu nie mogą uczestniczyć osoby, które mogą nabyć nieruchomość tylko za zezwoleniem organu państwowego, a zezwolenia tego nie przedstawiły oraz inne osoby wymienione w tym artykule.

 

Miejsce: licytacji / przetargu / rozstrzygnięcia oferty:
Ulica:
Miasto:
Województwo:
Położenie przedmiotu sprzedaży:
Ulica:
Miasto: Władysławów
Województwo: mazowieckie

samochody poleasingowesamochody poleasingowe
samochody poleasingowe
Praca   Polityka prywatności   Informacje prawne  Cookies

licytacje komornicze

  www.ikomornik.pl
Copyright © Dawro 2013. Wszelkie prawa zastrzeżone