strona główna     strona główna
wyszukiwarka zaawansowana szukaj
Komornik Sądowy przy SR dla Krakowa-Nowej Huty Piotr Hanausek
Lokal mieszkalny o pow. 39 m2
(nieruchomości - lokale mieszkalne)

LICYTACJA ZAKOŃCZONA

Podstawowe informacje:
Data: 2015-12-10
Godzina: 12:00:00
Przedmiot sprzedaży: Lokal mieszkalny o pow. 39 m2
Cena wywoławcza: 87 266,67
Forma sprzedaży: II licytacja
KM: 1386/07
Opis:

 

 

 

OBWIESZCZENIE

 

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym dla Krakowa-Nowej Huty w Krakowie Piotr Hanausek mający siedzibę w Krakowie przy ul. Nowohuckiej 44/186 zawiadamia na podstawie art. 953 kpc w związku z art. 955 kpc, że w dniu

 

10 grudnia 2015 r. o godz. 12:00

 

w sali C-108 Wydziału I Cywilnego Sądu Rejonowego dla Krakowa-Nowej Huty w Krakowie, odbędzie się

 

DRUGA LICYTACJA NIERUCHOMOŚCI

a to:

 

- lokalu nr 2 położonego w domu piętrowym znajdującym się w Proszowicach (gmina Proszowice) przy ul. 3 Maja 112 objętego KW KR1H/00018432/3 – z którego własnością związana jest współwłasność w 1/4 części w nieruchomości objętej KW 11501. Budynek, w którym lokal się znajduje wybudowany w latach 50. XX w. w technologii tradycyjnej, dwukondygnacyjny; otynkowany; kryty dachem dwuspadowym; od strony ul. 3 Maja elewacja malowana a okna obłożone kamieniem dekoracyjnym; jedna ściana wspólna z sąsiednim domem. Lokal mieszkalny nr 2 składa się z pokoju, kuchni, łazienki i wspólnego przedpokoju. Powierzchnia mieszkania wg księgi wieczystej to 39 m2. Ściany tapetowane, w korytarzu obłożone panelem plastikowym; sufit ozdobnym wykończeniem styropianowym. Na podłogach dywan i wykładzina. Łazienka flizowana w pełni wykończona. Budynek wyposażony w elektrykę, wodę i kanalizację miejską; ogrzewany piecem węglowym – instalacja wspólna dla całego domu. Nieruchomość stanowi własność (…).   

 

 (Księgę wieczystą dla wskazanej nieruchomości prowadzi Sąd Rejonowy dla Nowej-Huty w Krakowie Zamiejscowy V Wydział Ksiąg Wieczystych z siedzibą w Proszowicach przy ul. Kosynierów 28).

 

Nieruchomość oszacowana jest  na kwotę 130 900,00 zł.

Cena wywołania w powyższej licytacji wynosi 2/3 wartości oszacowania, tj. kwotę 87 266,67 zł.

Przystępujący do licytacji zobowiązany jest złożyć rękojmię w wysokości 10% ceny oszacowania nieruchomości, tj. kwotę 13 090,00 zł najpóźniej w dniu poprzedzającym licytację.

 

Rękojmię należy wpłacać w kasie kancelarii lub na konto Komornika Sądowego przy Sądzie Rejonowym dla Krakowa-Nowej Huty w Krakowie Piotra Hanauska:

nr 71 8619 0006 0030 0025 8007 0001,

podając na dowodzie wpłaty „rękojmia w sprawie VII KM 1386/07” oraz dokładny adres wpłacającego.

Rękojmi nie składają osoby wymienione w art. 964 kpc. Po rozpoczęciu licytacji wadium nie będzie przyjmowane.

 

W przetargu nie mogą uczestniczyć osoby wymienione w art. 976 kpc.

Nieruchomość można oglądać codziennie od dnia wywieszenia niniejszego obwieszczenia, zaś elaborat szacunkowy znajduje się do wglądu w biurze Komornika mieszczącym się w Krakowie przy ul. Nowohuckiej 44/186.

Prawa osób trzecich nie będą przeszkodą do przeprowadzenia licytacji i przysądzenia własności na rzecz nabywcy bez zastrzeżeń, jeśli osoby te przed rozpoczęciem licytacji nie złożą dowodu, że wniosły powództwo o zwolnienie nieruchomości lub przedmiotów razem z nią zajętych od egzekucji i uzyskały w tym zakresie orzeczenie wstrzymujące egzekucję.

Użytkowanie służebności i prawa dożywotnika, jeśli nie są ujawnione w księdze wieczystej lub przez złożenie dokumentu do zbioru dokumentów i nie zostaną zgłoszone najpóźniej na trzy dni przed rozpoczęciem licytacji, nie będą uwzględniane w dalszym toku postępowania i wygasną z chwilą uprawomocnienia się postanowienia o przysądzaniu własności.

 

Miejsce: licytacji / przetargu / rozstrzygnięcia oferty:
Ulica:
Miasto:
Województwo:
Położenie przedmiotu sprzedaży:
Ulica: 3 Maja
Miasto: Proszowice
Województwo: małopolskie

samochody poleasingowesamochody poleasingowe
samochody poleasingowe
Praca   Polityka prywatności   Informacje prawne  Cookies

licytacje komornicze

  www.ikomornik.pl
Copyright © Dawro 2013. Wszelkie prawa zastrzeżone