strona główna     strona główna
wyszukiwarka zaawansowana szukaj
Komornik Sądowy przy SR w Gostyninie Ilona Mirowska
Nieruchomości Leśniewicach
(nieruchomości - działki)

LICYTACJA ZAKOŃCZONA

Podstawowe informacje:
Data: 2016-01-15
Godzina: 10:00:00
Przedmiot sprzedaży: Nieruchomości Leśniewicach
Cena wywoławcza: 101 333,33
Forma sprzedaży: II licytacja
KM: 2103/13
Opis:

 

 

OGŁOSZENIE O LICYTACJI NIERUCHOMOŚCI

 

Komornik Sądowy  przy Sądzie Rejonowym w Gostyninie Ilona Mirowska (tel. (24) 235 90 50) ogłasza, że dnia

 

15 stycznia 2016 r. o godz. 10:00

 

w budynku Sądu Rejonowego w Gostyninie mającego siedzibę przy ul. 3 Maja 43 w sali nr 2, odbędzie się

 

DRUGA LICYTACJA

 

nieruchomości należącej do: (…),

położonej: 09-500 Gostynin, Leśniewice,

dla której Wydział Ksiąg Wieczystych Sądu Rejonowego w Gostyninie prowadzi księgę wieczystą nr NKW PL1G/00010683/0.

Suma oszacowania wynosi 152 000,00 zł, zaś cena wywołania jest równa 2/3 sumy oszacowania i wynosi 101 333,33 zł, rękojmia 15 200,00 zł.

Wyceniana nieruchomość zlokalizowana jest we wsi Leśniewice znajdującej się w gminie Gostynin, na terenie powiatu gostynińskiego, w województwie mazowieckim. Wieś Leśniewice położona jest na obszarach graniczących z terenami miasta Gostynina, w średniej odległości: około 20 km od centrum miasta Kutno oraz około 12 km od węzła komunikacyjnego łączącego drogę krajową nr 60 z autostradą A1. W bezpośrednim sąsiedztwie wycenianej działki – dominują nieruchomości z zabudową zagrodową oraz niezabudowane nieruchomości użytkowane rolniczo.

Działka nr 152/6 – o wydłużonym kształcie i powierzchni 3 000 m2. Działka posiada bezpośredni dostęp do drogi utwardzonej nawierzchnią asfaltową, a także posiada przyłącze do wodociągu gminnego oraz przyłącze energii elektrycznej oraz posiada dostęp do sieci gazowej.  Kanalizacja sanitarna odprowadzona do szamba zlokalizowanego na terenie działki. Na terenie nieruchomości znajduje się budynek mieszkalny z częścią gospodarczą, budynek garażowy oraz wiata. Zabudowana część nieruchomości ogrodzona. Teren przy zabudowaniach w części utwardzony, w pozostałej części porośnięty roślinnością trawiastą z drzewami i krzewami ozdobnymi i owocowymi. Tereny zielone wymagają przeprowadzenia zabiegów pielęgnacyjnych.

Budynek mieszkalno-gospodarczy – wolnostojący, parterowy z poddaszem obecnie nieużytkowym, o konstrukcji murowanej.  Elewacje w części nietynkowane, w pozostałej części tynkowane, w części ocieplone. Strop betonowy, monolityczny. Dach drewniany, dwuspadowy pokryty blachodachówką. Budynek częściowo wyposażony w instalacje: elektryczną, wodno-kanalizacyjną oraz centralnego ogrzewania. Budynek w części mieszkalnej użytkowany, w części gospodarczej w stanie niewykończonym. Powierzchnia zabudowy budynku wynosi 215 m2.

Budynek garażowy – w zabudowie zwartej z zabudową na działce sąsiedniej, parterowy, docelowo z poddaszem gospodarczym, o konstrukcji murowanej. Elewacje nietynkowane. Dach jednospadowy drewniany, pokryty blachodachówką. Budynek obecnie nieużytkowany, w stanie niewykończonym (surowym otwartym). Powierzchnia zabudowy budynku wynosi 42,1 m2.

Dla terenu, na którym zlokalizowana jest przedmiotowa działka brak jest obowiązującego miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego. W studium uwarunkowań i kierunków rozwoju zagospodarowania przestrzennego gminy przedmiotowa działka zlokalizowana jest w obszarze przekształceń i intensyfikacji istniejących układów osadniczych wg dominującej funkcji rolniczej.

Licytant przystępujący do przetargu zobowiązany jest złożyć rękojmię w wysokości 1/10 sumy oszacowania, w gotówce. Rękojmię można uiścić także na konto  depozytowe sądu:

Bank Gospodarstwa Krajowego O. w Warszawie

77 1130 1017 0021 1002 1190 0004

najpóźniej w dniu poprzedzającym przetarg.

Zgodnie z przepisem art. 976 §1 kpc w przetargu nie mogą uczestniczyć osoby, które mogą nabyć nieruchomość tylko za zezwoleniem organu państwowego, a zezwolenia tego nie przedstawiły oraz inne osoby wymienione w tym artykule.

 

Miejsce: licytacji / przetargu / rozstrzygnięcia oferty:
Ulica:
Miasto:
Województwo:
Położenie przedmiotu sprzedaży:
Ulica:
Miasto: Leśniewice
Województwo: mazowieckie

samochody poleasingowesamochody poleasingowe
samochody poleasingowe
Praca   Polityka prywatności   Informacje prawne  Cookies

licytacje komornicze

  www.ikomornik.pl
Copyright © Dawro 2013. Wszelkie prawa zastrzeżone