strona główna     strona główna
wyszukiwarka zaawansowana szukaj
Komornik Sądowy przy SR w Oświęcimiu Waldemar Gajkowski Kancelaria Komornicza w Oświęcimiu
Lokal mieszkalny o pow. 35,60 m2.
(nieruchomości - lokale mieszkalne)

LICYTACJA ZAKOŃCZONA

Podstawowe informacje:
Data: 2016-02-08
Godzina: 14:00:00
Przedmiot sprzedaży: Lokal mieszkalny o pow. 35,60 m2.
Cena wywoławcza: 66 533,33
Forma sprzedaży: II licytacja
KM: 304/13
Opis:

 

 

 

 

OBWIESZCZENIE

 

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Oświęcimiu Waldemar Gajkowski Kancelaria Komornicza w Oświęcimiu zawiadamia na podstawie art. 953 kpc w związku z art. 983 kpc, że w dniu

 

8 lutego 2016 r. o godz. 14:00

 

w Wydziale I Cywilnym Sądu Rejonowego w Oświęcimiu, ul. Rynek Główny 14, 32-600 Oświęcim, sala 205 odbędzie się:

 

DRUGA LICYTACJA

 

nieruchomości położonej w miejscowości Rajsko, Ogrody 7, stanowiącej własność dłużnika: (…), posiadającej założoną księgę wieczystą w Wydziale Ksiąg Wieczystych Sądu Rejonowego w Oświęcimiu nr KR1E/00033033/4, oznaczonej jako: lokal stanowiący odrębną nieruchomość, opisanej jako: nieruchomość lokalowa nr 5 w budynku nr 7 położona przy ul. Ogrody w Rajsku. Lokal w budynku wielorodzinnym 2-kondygnacyjnym bez windy, wzniesionym w technologii tradycyjnej, budynek ocieplony i otynkowany po modernizacji. Powierzchnia użytkowa lokalu – 35,60 m2. Lokal usytuowany na I piętrze, składa się z 2 pokoi, kuchni, przedpokoju, łazienki z WC. Ściany i sufity – gładzie gipsowe, malowane farbami emulsyjnymi, boazeria, płytki ceramiczne w łazience. Podłogi i posadzki – terrakota, linoleum. Stolarka okienna – PCV. Stolarka drzwiowa – drewniana płytowa częściowo szklona, drzwi wejściowe płytowe starego typu. Ogrzewanie – centralne ogrzewanie z lokalnej kotłowni, CW z piecyka gazowego. Instalacje – wodna, kanalizacyjna, elektryczna, gazowa. Układ funkcjonalny – średnio korzystny, pokój przejściowy. Standard – przeciętny. Stan techniczny – do remontu modernizacyjnego. Do lokalu przynależy piwnica. Z własnością lokalu związany jest udział 31/200 w częściach wspólnych nieruchomości.

Nieruchomość oszacowana jest na kwotę: 99 800,00 zł.

Cena wywołania w powyższej licytacji wynosi: 66 533,33 zł (2/3 ceny oszacowania).

Wysokość rękojmi wynosi: 9 980,00 zł (10% ceny oszacowania nieruchomości).

Przystępujący do licytacji zobowiązany jest złożyć rękojmię w podanej wysokości:

- na rachunek bankowy komornika najpóźniej do dnia poprzedzającego licytację, tj. do dnia 5.02.2016 r., przy czym decyduje data faktycznego wpływu rękojmi na rachunek bankowy komornika (data uznania rachunku bankowego komornika);

- w gotówce w kasie kancelarii do dnia licytacji – tj. do dnia 8.02.2016 r. do godziny 12:30.

Nieruchomość tę można oglądać codziennie od dnia wywieszenia niniejszego obwieszczenia, zaś elaborat szacunkowy tej nieruchomości znajduje się do wglądu w biurze komornika.

Prawa osób trzecich nie będą przeszkodą do przeprowadzenia licytacji i przysądzenia na własność na rzecz nabywcy bez zastrzeżeń, jeśli osoby te przed rozpoczęciem licytacji nie złożą dowodu, że wniosły powództwo o zwolnienie spod egzekucji tej nieruchomości lub innych przedmiotów razem z nią zajętych.

Użytkowanie służebności i praw użytkownika, jeśli nie są ujawnione w księdze wieczystej i nie zostaną zgłoszone najpóźniej na trzy dni przed rozpoczęciem licytacji nie będą uwzględniane w dalszym toku egzekucji i wygasną z chwilą uprawomocnienia się postanowienia o przysądzaniu własności.

 

Dodatkowe informacje pod nr tel. 501 282 853

 

 

Miejsce: licytacji / przetargu / rozstrzygnięcia oferty:
Ulica:
Miasto:
Województwo:
Położenie przedmiotu sprzedaży:
Ulica: Ogrody
Miasto: Rajsko
Województwo: małopolskie

samochody poleasingowesamochody poleasingowe
samochody poleasingowe
Praca   Polityka prywatności   Informacje prawne  Cookies

licytacje komornicze

  www.ikomornik.pl
Copyright © Dawro 2013. Wszelkie prawa zastrzeżone