strona główna     strona główna
wyszukiwarka zaawansowana szukaj
Ivalis Polska Sp. z o.o. w upadłości likwidacyjnej
Sprzedaż należności - Ivalis Polska Sp. z o.o.
(inne - inne)

LICYTACJA ZAKOŃCZONA

Podstawowe informacje:
Data: 2016-01-12
Godzina: 12:00:00
Przedmiot sprzedaży: Sprzedaż należności - Ivalis Polska Sp. z o.o.
Cena wywoławcza: 397,14
Forma sprzedaży: inne
KM:
Opis:

 

 

Syndyk masy upadłości Ivalis Polska Sp. z o.o. w upadłości likwidacyjnej z siedzibą w Warszawie zaprasza do uczestniczenia w aukcji na sprzedaż należności upadłej Spółki.

Szczegółowe zestawienie sprzedawanych należności, „Opinia” biegłego sądowego z dnia 6 listopada 2015 r. oraz dokumenty źródłowe dotyczące sprzedawanych należności udostępniane są zainteresowanym do wglądu w biurze Syndyka masy upadłości Ivalis Polska Sp. z o.o. w upadłości likwidacyjnej, ul. Jasnodworska 7 lok. 103, 01-745 Warszawa, po uprzednim telefonicznym (+ 48 22 639 45 55) umówieniu się na termin wizyty.

Cena wywoławcza pakietu należności: 397,14 zł (słownie: trzysta dziewięćdziesiąt siedem złotych i czternaście gorszy).

Termin przeprowadzenia aukcji wyznacza się na dzień 12 stycznia 2016 r., godz. 12:00, w biurze Syndyka mieszczącym się przy ul. Jasnodworskiej 7 lok. 103, 01-745 Warszawa.

Przed rozpoczęciem aukcji osoby biorące w niej udział zobowiązane są wpłacić wadium w wysokości 100,00 zł (słownie: sto złotych) przelewem na rachunek bankowy masy upadłości najpóźniej w dniu 8 stycznia 2016 r., przy czym nie spełnia tego warunku złożenie dyspozycji polecenia zapłaty, lecz wyłącznie zaksięgowanie kwoty wadium na wyżej wymienionym rachunku najpóźniej w dniu 8 grudnia 2016 r.

Szczegółowe informacje na temat aukcji i wymogów formalnych, które muszą spełnić oferenci zainteresowani nabyciem pakietu należności, znajdują się w „Regulaminie aukcji na sprzedaż należności Ivalis Polska Sp. z o.o. w upadłości likwidacyjnej z siedzibą w Warszawie”, stanowiącym jeden z załączników do niniejszego ogłoszenia.

 

 Pobierz: Regulamin.docx

 

Pobierz: Regulamin.pdf

 

 

Miejsce: licytacji / przetargu / rozstrzygnięcia oferty:
Ulica:
Miasto:
Województwo:
Położenie przedmiotu sprzedaży:
Ulica:
Miasto: Warszawa
Województwo: mazowieckie

samochody poleasingowesamochody poleasingowe
samochody poleasingowe
Praca   Polityka prywatności   Informacje prawne  Cookies

licytacje komornicze

  www.ikomornik.pl
Copyright © Dawro 2013. Wszelkie prawa zastrzeżone