strona główna     strona główna
wyszukiwarka zaawansowana szukaj
Komornik Sądowy przy SR w Gryfinie Jacek Pałka Kancelaria Komornicza w Chojnie
Kompleks hotelowo-restauracyjny w Moryniu.
(nieruchomości - budynki usługowo-przemysłowe)

LICYTACJA ZAKOŃCZONA

Podstawowe informacje:
Data: 2016-01-29
Godzina: 09:25:00
Przedmiot sprzedaży: Kompleks hotelowo-restauracyjny w Moryniu.
Cena wywoławcza: 2 077 500,00
Forma sprzedaży: I licytacja
KM: 667/15
Opis:

 

 

OBWIESZCZENIE

 

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Gryfinie Jacek Pałka Kancelaria Komornicza w Chojnie zawiadamia na podstawie art. 953 kpc w związku z art. 955 kpc, że w dniu

 

29 stycznia 2016 r. o godz. 9:25

 

w sali nr 10 Sądu Rejonowego w Gryfinie I Wydział Cywilny odbędzie się:

 

PIERWSZA    LICYTACJA

 

nieruchomości w postaci: kompleksu hotelowo-restauracyjnego, położonego nad Jeziorem Morzycko w miejscowości Moryń przy ul. Żeglarskiej 5, powiat gryfiński, województwo zachodniopomorskie. Nieruchomość składająca się z działki gruntowej zabudowanej, oznaczonej numerem ewidencyjnym 1/1 obrębu 3 miasta Moryń, o powierzchni 3 568 m2, dla której Sąd Rejonowy w Gryfinie prowadzi księgę wieczystą nr SZ1Y/00030180/0. Nieruchomość obejmuje jeden zwarty kompleks gruntowy zabudowany budynkami: m.in. budynkiem pensjonatowym, wiatą magazynowo-składową, portiernią. Obiekt w całości ogrodzony, w ogrodzeniu są dwie bramy rozsuwane (w tym główna wjazdowa) oraz furty z wyjściem na urządzone pomosty przy linii brzegowej Jeziora Morzycko.

 

Nieruchomość oszacowana jest na kwotę: 2 770 000,00 zł, natomiast cena wywoławcza w powyższej licytacji wynosi: 3/4 wartości oszacowania, tj. kwotę: 2 077 500,00 zł.

 

Przystępujący do licytacji zobowiązany jest złożyć rękojmię w wysokości 10% ceny oszacowania nieruchomości, tj. kwotę: 277 000,00 zł najpóźniej w dniu poprzedzającym przetarg.

 

Nieruchomość można oglądać w ciągu dwóch tygodni przed licytacją po wcześniejszym uzgodnieniu terminu z komornikiem. Operat szacunkowy tej nieruchomości znajduje się do wglądu w kancelarii komornika. Akta postępowania egzekucyjnego na dwa dni przed licytacją zostaną przesłane do Sądu Rejonowego w Gryfinie do I Wydziału Cywilnego; jednakże w kancelarii komornika pozostanie do wglądu odpis operatu.

 

Warunki licytacyjne podane zostaną przed licytacją. Wszelkie informacje można uzyskać w Kancelarii Komornika Sądowego Jacka Pałki oraz pod nr telefonu 91 46 12 293, zdjęcia nieruchomości można obejrzeć na stronie internetowej chojnakomornik.pl.

 

UWAGA! Licytacja może zostać odwołana bez podania przyczyny.

 

Miejsce: licytacji / przetargu / rozstrzygnięcia oferty:
Ulica:
Miasto:
Województwo:
Położenie przedmiotu sprzedaży:
Ulica: Żeglarska
Miasto: Moryń
Województwo: zachodniopomorskie

samochody poleasingowesamochody poleasingowe
samochody poleasingowe
Praca   Polityka prywatności   Informacje prawne  Cookies

licytacje komornicze

  www.ikomornik.pl
Copyright © Dawro 2013. Wszelkie prawa zastrzeżone