strona główna     strona główna
wyszukiwarka zaawansowana szukaj
Zastępca Komornika Sądowego przy Sądzie Rejonowym w Lwówku Śl. Bartłomiej Graba
Lokal mieszkalny o powierzchni 56,20 m2
(nieruchomości - lokale mieszkalne)

LICYTACJA ZAKOŃCZONA

Podstawowe informacje:
Data: 2016-02-03
Godzina: 14:10:00
Przedmiot sprzedaży: Lokal mieszkalny o powierzchni 56,20 m2
Cena wywoławcza: 82 766,67
Forma sprzedaży: II licytacja
KM: 1184/14
Opis:

 

 

OBWIESZCZENIE

 

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Lwówku Śląskim Małgorzata Powalska-Graba zawiadamia na podstawie art. 953 kpc w związku z art. 955 kpc oraz 983 kpc, że w dniu

 

3 lutego 2016 r. o godz. 14:10

 

w Wydziale Cywilnym Sądu Rejonowego z siedzibą w Lwówku Śl., sala 301, odbędzie się

 

DRUGA LICYTACJA

 

Lokalu mieszkalnego położonego w miejscowości Gryfów Śląski przy ul. Sikorskiego 5/1. Lokal mieszkalny nr 1 o Pu – 56,20 m2, położony jest na parterze, w budynku mieszkalnym wielorodzinnym w miejscowości Gryfów Śląski, ul. Sikorskiego 5, działka nr 147. Stan techniczny lokalu dobry, wyposażenie lokalu, funkcjonalność dobra, ogrzewanie c.o. etażowe, piec na opał stały zlokalizowany w piwnicy, dodatkowo ogrzewanie elektryczne, w całym mieszkaniu okna nowe z pcv, podłogi: deski podłogowe, pokryte panelami podłogowymi, w łazience, przedpokoju posadzka pokryta płytkami ceramicznymi, drzwi wejściowe antywłamaniowe, wewnętrzne drewniane nowe po wymianie, tynki gładzie gipsowe i tynki ozdobne woskowane, łazienka cała w glazurze, w kuchni ekran z płytek ceramicznych. Przeznaczenie w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego – teren zabudowy mieszkaniowej.

Z własnością lokalu związany jest udział w wysokości 1/6 w nieruchomości wspólnej, którą stanowi grunt oraz części budynku i urządzenia, które nie służą wyłącznie do użytku właścicieli lokali (KW JG1S/00010106/2)

Lokal mieszkalny stanowi własność dłużników na prawach wspólności ustawowej majątkowej małżeńskiej.

Dla przedmiotowego lokalu Sąd Rejonowy IV Wydział Ksiąg Wieczystych w Lwówku Śl. prowadzi księgę wieczystą o nr JG1S/00021916/3.

 

Nieruchomość oszacowana jest na kwotę: 124 150,00 zł. Cena wywoławcza w powyższej licytacji wynosi 2/3 wartości oszacowania, tj. kwotę: 82 766,67 zł.

 

Zgodnie z art. 962 § 1 przystępujący do przetargu obowiązany jest złożyć rękojmię w wysokości 1/10 części sumy oszacowania, tj. 12 415,00 zł w gotówce w Kancelarii najpóźniej w dniu poprzedzającym przetarg w godzinach pracy kancelarii lub na konto komornika: PKO BP S.A. 38 1020 2124 0000 8102 0058 3054 najpóźniej w dniu poprzedzającym przetarg (liczy się moment zaksięgowania środków na rachunku bankowym kancelarii komornika). Potwierdzenie dokonania przelewu należy okazać Komornikowi przed licytacją.

Prawa osób trzecich nie będą przeszkodą do licytacji i przysądzenia własności na rzecz nabywcy bez zastrzeżeń, jeżeli osoby te przed rozpoczęciem przetargu nie złożą dowodu, iż wniosły powództwo o zwolnienie nieruchomości lub przedmiotów razem z nią zajętych od egzekucji i uzyskały w tym zakresie orzeczenie wstrzymujące egzekucję.

Użytkowanie, służebności i prawa dożywotnika, jeżeli nie są ujawnione w księdze wieczystej lub przez złożenie dokumentu do zbioru dokumentów i nie zostaną zgłoszone najpóźniej na trzy dni przed rozpoczęciem licytacji, nie będą uwzględnione w dalszym toku egzekucji i wygasną z chwilą uprawomocnienia się postanowienia o przysądzeniu własności.

Nieruchomość tę można oglądać codziennie na dwa tygodnie przed licytacją, zaś operat szacunkowy tej nieruchomości znajduje się do wglądu w biurze komornika.

Licytacja może się nie odbyć bez podania przyczyn.

Szczegółowych informacji udziela Komornik pod numerem tel. (75) 647 77 99

 

Miejsce: licytacji / przetargu / rozstrzygnięcia oferty:
Ulica:
Miasto:
Województwo:
Położenie przedmiotu sprzedaży:
Ulica: Sikorskiego
Miasto: Gryfów Śląski
Województwo: dolnośląskie

samochody poleasingowesamochody poleasingowe
samochody poleasingowe
Praca   Polityka prywatności   Informacje prawne  Cookies

licytacje komornicze

  www.ikomornik.pl
Copyright © Dawro 2013. Wszelkie prawa zastrzeżone