strona główna     strona główna
wyszukiwarka zaawansowana szukaj
Komornik Sądowy przy SR w Opolu Maria Bujak
Budynek mieszkalny, dwukondygnacyjny w Niemodlinie.
(nieruchomości - budynki mieszkalne)

LICYTACJA ZAKOŃCZONA

Podstawowe informacje:
Data: 2016-03-03
Godzina: 09:00:00
Przedmiot sprzedaży: Budynek mieszkalny, dwukondygnacyjny w Niemodlinie.
Cena wywoławcza: 207 000,00
Forma sprzedaży: I licytacja
KM: 2173/14
Opis:

 

 

OGŁOSZENIE O LICYTACJI NIERUCHOMOŚCI

 

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Opolu Maria Bujak (tel. (77) 423 01 60) ogłasza, że dnia

 

3 marca 2016 r. o godz. 9:00

 

w budynku Sądu Rejonowego w Opolu mającego siedzibę przy ul. Ozimskiej 60a, w sali nr 129, odbędzie się

 

PIERWSZA LICYTACJA

 

nieruchomości stanowiącej: budynek mieszkalny, jednorodzinny, dwukondygnacyjny ze strychem, w całości podpiwniczony, wykonany systemem tradycyjnym, wybudowany ok. 1990 r., fundamenty – ławy betonowe. Ściany nadziemia murowane, z pustaków ceramicznych i bloczków żwirobetonowych (poziom piwnic). Stropy żelbetowe, dach dwuspadowy o konstrukcji drewnianej, kryty dachówką ceramiczną, zakładkową. Okna drewniane, skrzynkowe. Drzwi drewniane, indywidualne. Schody żelbetowe obłożone drewnem. Na elewacji tynk cyklinowany. Budynek wyposażony w instalację wodną, kanalizacyjną, elektryczną, gazową, c.o. własne z kotłowni węglowej. Budynek gospodarczy – stolarnia, parterowy, w zabudowie zwartej z budynkiem na działce sąsiedniej. Budynek wybudowany również ok. 1990 r. z bloczków betonowych. Strop żelbetowy. Dach płaski o konstrukcji drewnianej, kryty blachą trapezową. Budynek ten wyposażony jest w instalację elektryczną, a woda na zewnątrz budynku gospodarczego;

należącej do dłużników: (…),

położonej: 49-100 Niemodlin, ul. Korfantego, dla której Wydział Ksiąg Wieczystych Sądu Rejonowego w Opolu prowadzi księgę wieczystą nr KW OP1O/00069993/3.

Suma oszacowania wynosi 276 000,00 zł, zaś cena wywołania jest równa 3/4 sumy oszacowania i wynosi 207 000,00 zł.

Licytant przystępujący do przetargu zobowiązany jest złożyć rękojmię w wysokości 1/10 sumy oszacowania, tj. 27 600,00 zł. Rękojmię należy uiścić na konto komornika:

Raiffeisen Bank Polska SA O. w Opolu 74 1750 1194 0000 0000 0628 6844

najpóźniej w dniu poprzedzającym przetarg. Rękojmia może być również złożona w książeczce oszczędnościowej banków uprawnionych według prawa bankowego zaopatrzonej w upoważnienie właściciela książeczki do wypłaty całego wkładu stosownie do prawomocnego postanowienia sądu o utracie rękojmi.

Zgodnie z przepisem art. 976 § 1 kpc w przetargu nie mogą uczestniczyć osoby, które mogą nabyć nieruchomość tylko za zezwoleniem organu państwowego, a zezwolenia tego nie przedstawiły oraz inne osoby wymienione w tym artykule. Kandydaci na nabywców licytacyjnych pozostający w związku małżeńskim i których stosunki majątkowe kształtowane są umową małżeńską, powinni na licytację stawić się wraz z notarialnym odpisem przedmiotowej umowy. Osoby pozostające w związku małżeńskim przystępujące do licytacji bez współmałżonka(ki) aby móc uczestniczyć w licytacji muszą przedstawić notarialne pełnomocnictwo do dokonywania czynności prawnej w imieniu nieobecnego.

 

Miejsce: licytacji / przetargu / rozstrzygnięcia oferty:
Ulica:
Miasto:
Województwo:
Położenie przedmiotu sprzedaży:
Ulica: Korfantego
Miasto: Niemodlin
Województwo: opolskie

samochody poleasingowesamochody poleasingowe
samochody poleasingowe
Praca   Polityka prywatności   Informacje prawne  Cookies

licytacje komornicze

  www.ikomornik.pl
Copyright © Dawro 2013. Wszelkie prawa zastrzeżone