strona główna     strona główna
wyszukiwarka zaawansowana szukaj
Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Nowym Targu Maciej Sadyś
Działka o pow. 0,2160 ha
(nieruchomości - działki)

LICYTACJA ZAKOŃCZONA

Podstawowe informacje:
Data: 2016-03-08
Godzina: 14:15:00
Przedmiot sprzedaży: Działka o pow. 0,2160 ha
Cena wywoławcza: 729 030,00
Forma sprzedaży: I licytacja
KM: 1380/12
Opis:

 

 

OBWIESZCZENIE

 

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Nowym Targu Maciej Sadyś zawiadamia na podstawie art. 953 kpc w związku z art. 955 kpc, że w dniu

 

8 marca 2016 r. o godz. 14:15

 

w sali nr 014 Sądu Rejonowego w Nowym Targu, ul. Ludźmierska 29, 34-400 Nowy Targ odbędzie się:

 

PIERWSZA LICYTACJA

 

nieruchomości położonej w miejscowości Nowy Targ, ul. Gazdy, gm. Nowy Targ, powiat nowotarski, woj. małopolskie, posiadającej założoną księgę wieczystą w Wydziale Ksiąg Wieczystych Sądu Rejonowego w Nowym Targu o numerze KW NS1T/00084136/8 składającej się z działki ewidencyjnej nr 8422/11 o powierzchni 0,2160 ha zabudowanej budynkiem mieszkalnym, stanowiącej własność dłużników: (…).

Przedmiotowa nieruchomość położona jest w Nowym Targu przy ul. Gazdy, w północnej części miejscowości, w znacznej odległości od centrum. Działka ewidencyjna nr 8422/11 zabudowana obiektami i urządzeniami budowlanymi: budynkiem mieszkalnym, grillem ogrodowym, ogrodzeniem trwałym w trakcie budowy oraz nasadzeniami (ozdobna zieleń ogrodowa). Od strony północno-wschodniej działka przylega do drogi asfaltowej – ul. Gazdy, przy czym z uwagi na bliskość skarpy od strony wschodniej dojazd do nieruchomości jest utrudniony i faktycznie realizowany poprzez częściowy przejazd przez działkę 8422/15 nie będącej przedmiotem wyceny, stanowiącej własność innej niż dłużnicy osoby. Działka ewidencyjna 8422/11 ma nieregularny kształt umożliwiający racjonalne zagospodarowanie. Środkowa i północna część działki ma teren płaski. Pozostałą część działki stanowią skarpy o nachyleniu w kierunkach zachodnim, południowym i wschodnim. Działka uzbrojona jest w sieć: energetyczną i telekomunikacyjną. Woda z własnej studni, odprowadzanie ścieków do szamba. Działka ewidencyjna 8422/11 zabudowana jest budynkiem mieszkalnym. Teren częściowo ogrodzony – ogrodzenie w trakcie budowy. Wzdłuż wschodniej, południowej i zachodniej granicy działki teren porośnięty roślinnością krzewiastą i pojedynczymi drzewami. W południowej części działki posadowiony jest grill ogrodowy. Od strony zachodniej, południowej i wschodniej nieruchomość przylega do istniejącego cieku wodnego – potok Gazdy. W najbliższym sąsiedztwie zlokalizowane są działki zabudowane  budynkami mieszkalnymi oraz droga asfaltowa. Budynek mieszkalny o pow. użytkowej 356,45 m2 (łączna powierzchnia wszystkich pomieszczeń wynosi 399,74 m2), jednorodzinny, podpiwniczony, murowany, wolnostojący. Nieruchomość wymaga nakładów niezbędnych do całkowitego wykończenia budynku. W piwnicy zlokalizowane są pomieszczenia kotłowni oraz pomieszczenia obecnie o nieokreślonej funkcji. Pomieszczenia otynkowane wraz z wykonanymi instalacjami, brak posadzek, brak malowania ścian oraz białego montażu. Na parterze budynku zlokalizowane są pomieszczenia mieszkalne. Pomieszczenia w całości wykończone – standard wykończenia bardzo wysoki. Na poddaszu zlokalizowane jest pomieszczenie mieszkalne. Oprócz łazienki pomieszczenia wykończone, standard wykończenia wysoki (…).

 

Nieruchomość oszacowana jest na kwotę: 972 040,00 zł.

Cena wywoławcza w powyższej licytacji wynosi: 3/4 wartości oszacowania, tj. kwotę: 729 030,00 zł. Przystępujący do licytacji zobowiązany jest złożyć rękojmię w wysokości 97 204,00 zł, tj. 10% ceny oszacowania nieruchomości najpóźniej w dniu poprzedzającym przetarg w kancelarii Komornika w gotówce lub w postaci książeczki oszczędnościowej Banków upoważnionych według prawa bankowego do jej wystawienia, zaopatrzonej w upoważnienie właściciela do wypłaty całego wkładu stosownie do prawomocnego postanowienia Sądu lub dokonać wpłaty na konto bankowe Kancelarii Komornika Sądowego przy Sądzie Rejonowym w Nowym Targu nr

56 1020 3466 0000 9102 0034 7328

Powszechna Kasa Oszczędności Bank Polski SA O. 1 w Nowym Targu

podając cel wpłaty i sygnaturę akt sprawy.

Nieruchomość można oglądać w ciągu dwóch tygodni przed licytacją, w kancelarii komornika do wglądu znajduje się operat szacunkowy sporządzony przez biegłego sądowego, sprawa jest ponadto prowadzona w Sądzie Rejonowym w Nowym Targu pod sygnaturą I Co 1544/12.

 

Miejsce: licytacji / przetargu / rozstrzygnięcia oferty:
Ulica:
Miasto:
Województwo:
Położenie przedmiotu sprzedaży:
Ulica: Gazdy 
Miasto: Nowy Targ 
Województwo: małopolskie

samochody poleasingowesamochody poleasingowe
samochody poleasingowe
Praca   Polityka prywatności   Informacje prawne  Cookies

licytacje komornicze

  www.ikomornik.pl
Copyright © Dawro 2013. Wszelkie prawa zastrzeżone