strona główna     strona główna
wyszukiwarka zaawansowana szukaj
Komornik Sądowy przy SR w Opatowie Bartłomiej Szyszka Kancelaria Komornicza w Opatowie
Działki w zabudowie produkcyjnej – Fabryka Maszyn Ożarów S.A.
(nieruchomości - działki)

LICYTACJA ZAKOŃCZONA

Podstawowe informacje:
Data: 2016-02-29
Godzina: 09:50:00
Przedmiot sprzedaży: Działki w zabudowie produkcyjnej – Fabryka Maszyn Ożarów S.A.
Cena wywoławcza: 3 076 125,00
Forma sprzedaży: I licytacja
KM: 1332/13
Opis:

 

 

OBWIESZCZENIE

 

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Opatowie Bartłomiej Szyszka Kancelaria Komornicza w Opatowie zawiadamia na podstawie art. 953 kpc w związku z art. 955 kpc, że w dniu

 

29 lutego 2016 r. o godz. 9:50

 

w sali nr III Sądu Rejonowego w Opatowie odbędzie się:

 

PIERWSZA LICYTACJA

 

nieruchomości położonej w obrębie Sobów, gm. Ożarów, w postaci:

-    Działki nr ewid. 57/22 o pow. 0,0400 ha, stanowiąca grunty orne R IVb, w kształcie wąskiego wydłużonego prostokąta, aktualne w części wykorzystywana jak droga i w części służy jako dojazd do działki nr ewid. 58/77.

-    Działka nr ewid. 57/25 o pow. 0,7572 ha, stanowiąca grunty orne R IVb i R V. Położona poza halą Nr 2 i halą Nr 3. Kształt działki nieregularny, część hali Nr 3 położona jest na ww. działce. Teren działki możliwy jest do zagospodarowania i do zabudowy. Tworzy integralną całość z nw. działką nr ewid. 58/79 zabudowaną.

-    Działka nr ewid. 58/79 o pow. 3,2418 ha, stanowiąca grunty orne R IIIb o pow. 0,0318 ha, użytki rolne zab. B-RIIIb, B-RIVa i B-RIVb o pow. 3,2100 ha. W kształcie regularnym, ogrodzona, w pełni zabudowana zabudową produkcyjno-usługowo-magazynową. Podjazdy do zabudowy utwardzone. Poza nw. zabudową znajduje się tu stacja Trafo oraz rampa betonowa służąca wcześniej do mycia samochodów.

Zabudowa ww. działki to:

-    Budynek portierni z zapleczem socjalnym: Jest to budynek o konstrukcji murowanej ze stropodachem kryty blachą, otynkowany. Wewnątrz znajduje się pomieszczenie portierni z pomieszczeniem socjalnym oraz przyległe pomieszczenia typu handlowe lub stołówka z zapleczem kuchennym i sanitarno-magazynowym i socjalnym. Posadzki wyłożone ceramiką, sufity wyłożone panelami. Ściany w pomieszczeniach sanitarnych pomalowane farbą olejną. Stolarka okienna i drzwiowa PCV. Stan techniczny budynku dobry. Powierzchnia zabudowy – 143,00 m2. Powierzchnia użytkowa – 113,00 m2.

-    Budynek hydroforni: Jest to budynek wolnostojący, murowany z dachem drewnianym czterospadowym kryty blachą, strop betonowy. W budynku znajdują się 4 pomieszczenia związane z dostawą wody dla fabryki, wyposażone w odpowiednie urządzenia. Stolarka okienna i drzwiowa drewniana. Powierzchnia zabudowy – 124,00 m2. Powierzchnia użytkowa – 106,00 m2.

-    Hala Nr 1: Jest to budynek wolnostojący w części o konstrukcji stalowej z wypełnieniem ścian i konstrukcji dachu płytami dwuwarstwowymi ocieplonymi i w części murowany ze stropem betonowym. W części stalowej hala produkcyjna i w 1/4 części murowanej na parterze część magazynowa, zaś na półpiętrze pomieszczenia biurowo-socjalne. Posadzki wyłożone ceramiką. Schody na półpiętro stalowe. Stan techniczny hali i zaplecza socjalno-biurowo-magazynowego dobry. Powierzchnia zabudowy – 975,00 m2. Powierzchnia użytkowa – 864,00 m2.

-    Budynek sprężarkowni: Jest to budynek wolnostojący, murowany ze stropodachem kryty blachą, drzwi metalowe, ściana frontowa otynkowana. Wewnątrz pomieszczenie z urządzeniami do wytwarzania sprężonego powietrza, posadzki betonowe. Powierzchnia zabudowy – 39,00 m2. Powierzchnia użytkowa – 35,00 m2.

-    Hala Nr 2: Jest to budynek murowany z dachem dwuspadowym w części kryty blachą i w części papą. Część sufitu wyłożone blachą, posadzki betonowe. W części hali oddzielone murem i luxferami pomieszczenie socjalne typu szatnie, magazynki, łazienki i wc, wewnątrz drzwi drewniane, zewnętrzne metalowe. Posadzki betonowe, w częściach socjalnych pokryte wykładziną PCV. Powierzchnia zabudowy – 1 068,00 m2. Powierzchnia użytkowa – 946,00 m2.

-    Hala Nr 3: Jest to budynek wolnostojący o konstrukcji stalowej, ściany i dach wyłożony płytą dwuwarstwową. Okna w ramach stalowych, drzwi stalowe, posadzka betonowa. Brak pomieszczeń socjalnych. Powierzchnia zabudowy – 1 817,00 m2. Powierzchnia użytkowa – 1 521,00 m2.

-    Budynek o konstrukcji stalowej: Ściany i dach kryty blachą. Wcześniej użytkowany jako magazynek na butle gazowe, nie jest związany z gruntem. Powierzchnia zabudowy – 33,00 m2.

-    Wiata stalowa typu magazyn: Usytuowana na fundamencie betonowym, ściany i stropodach z blachy, posadzka betonowa. Wyposażony w 5 szt. wrót metalowych. Powierzchnia zabudowy – 987,00 m2.

-    Kotłownia: Budynek murowany z nowym kominem stalowym. W części produkcyjnej 3 piece typu ‘Zębiec SW 840”. Na półpiętrze pomieszczenie socjalne dla palacza, schody na półpiętro metalowe. Stan urządzeń słaby. Powierzchnia zabudowy – 210,00 m2. Powierzchnia użytkowa – 197,00 m2.

-    Hala Nr 6: Jest to najstarsza zabudowa na terenie fabryki, wybudowana w latach 1950. Jest to budynek murowany w kształcie litery „T”. W budynku znajduje się hala warsztatowa z pomieszczeniem socjalnym i magazynowym i pomieszczeniem biurowym oraz w odnodze pomieszczenie wykorzystywane wcześniej jako warsztat samochodowy do kontroli pojazdów. Jest to pomieszczenie o zawyżonej wysokości z kanałami rewizyjnymi, wrota wjazdowe metalowe 2 szt. Dach dwuspadowy kryty blachą, ocieplony. Stan techniczny średni. Powierzchnia zabudowy – 1 160,00 m2. Powierzchnia użytkowa – 1 012,00 m2.

Przedmiotowe Działki posiadają założoną księgę wieczystą w Wydziale Ksiąg Wieczystych Sądu Rejonowego w Sandomierzu nr KI1S/00082695/9, będącej w użytkowaniu wieczystym dłużnika: (…).

Nieruchomość oszacowana jest na kwotę: 4 101 500,00 zł (cztery miliony sto jeden tysięcy pięćset zł) (brutto w tym 23% VAT).

Cena wywoławcza w powyższej licytacji wynosi: 3/4 wartości oszacowania tj. kwotę: 3 076 125,00 zł (trzy miliony siedemdziesiąt sześć tysięcy sto dwadzieścia pięć zł) (brutto w tym 23% VAT). Przystępujący do licytacji zobowiązany jest złożyć rękojmię w wysokości 10% ceny oszacowania nieruchomości najpóźniej w dniu poprzedzającym przetarg w gotówce lub w postaci książeczki oszczędnościowej banków upoważnionych według prawa bankowego do jej wystawienia, zaopatrzonej w upoważnienie właściciela do wypłaty całego wkładu stosownie do prawomocnego postanowienia sądu albo w inny wskazany przez komornika sposób.

Nieruchomość można oglądać w ciągu dwóch tygodni przed licytacją po wcześniejszym uzgodnieniu terminu z komornikiem.  

 

Miejsce: licytacji / przetargu / rozstrzygnięcia oferty:
Ulica:
Miasto:
Województwo:
Położenie przedmiotu sprzedaży:
Ulica:
Miasto: Sobów
Województwo: świętokrzyskie

samochody poleasingowesamochody poleasingowe
samochody poleasingowe
Praca   Polityka prywatności   Informacje prawne  Cookies

licytacje komornicze

  www.ikomornik.pl
Copyright © Dawro 2013. Wszelkie prawa zastrzeżone