strona główna     strona główna
wyszukiwarka zaawansowana szukaj
Komornik Sądowy przy SR w Opatowie Bartłomiej Szyszka Kancelaria Komornicza w Opatowie
Budynek mieszkalny o pow. 67, 20 m2, budynki gospodarcze
(nieruchomości - działki)

LICYTACJA ZAKOŃCZONA

Podstawowe informacje:
Data: 2016-02-29
Godzina: 10:20:00
Przedmiot sprzedaży: Budynek mieszkalny o pow. 67, 20 m2, budynki gospodarcze
Cena wywoławcza: 88 500,00
Forma sprzedaży: I licytacja
KM: 474/12
Opis:

 

 

OBWIESZCZENIE

 

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Opatowie Bartłomiej Szyszka Kancelaria Komornicza w Opatowie zawiadamia na podstawie art. 953 kpc w związku z art. 955 kpc, że w dniu

 

29 lutego 2016 r. o godz. 10:20

 

w sali nr III Sądu Rejonowego w Opatowie I Wydział Cywilny odbędzie się

 

PIERWSZA LICYTACJA

 

nieruchomości położonej w obrębie Sadowie gm. Sadowie w sąsiedztwie luźnej zabudowy siedliskowej na terenie pofałdowanym z dojazdem drogą utwardzoną tłuczeniem, która posiada założoną księgę wieczystą w IV Wydziale Ksiąg Wieczystych w Opatowie Sądu Rejonowego
w Opatowie o numerze KI1T/00038639/7. Nieruchomość składa się z działki budowlanej
nr ewid. 450/1 o pow. 3 024 m2 w kształcie zbliżonym do kwadratu, jednym z boków przylega
do ww. drogi. Część zabudowana działki oprócz budynku garażowego ogrodzona płotem drewnianym.

Zabudowa w/w działki to:

·         Budynek mieszkalny jednorodzinny, wolnostojący parterowy bez podpiwniczenia z dachem drewnianym dwuspadowym, krytym eternitem. Budynek jest w części drewniany i w części murowany, budynek jest ocieplony warstwą styropianu. W budynku znajdują się: 2 pokoje, kuchnia z trzonem kuchennym, korytarz i łazienka z wc z instalacją wodną z własnej studni. Stan techniczny oraz standard utrzymania pomieszczeń średni. W budynku znajduje się nowa instalacja c.o. z termy gazowej z nowymi kaloryferami w części pomieszczeń. Uzbrojenie: energia elektryczna – instalacja elektryczna wymieniona na nową, woda z własnego ujęcia. Powierzchnia zabudowy 79,00 m2, powierzchnia użytkowa 67,20 m2. Istnieje przyłącz gazu ziemnego, aktualnie nie użytkowany z powodu braku opłat za gaz. Stolarka okienna wymieniona na nową z PCV, wymienione parapety zewnętrzne i wewnętrzne.

·         Budynek gospodarczy, wolnostojący, murowany z dachem drewnianym, kryty dachówką cementową. W budynku znajduje się pomieszczenie typu magazynek z częścią warsztatową, obora i chlewik. Powierzchnia zabudowy – 147,00 m2.

·         Budynek garażowy – posadowiony poza ogrodzeniem części zabudowanej. Murowany z dachem drewnianym dwuspadowym, kryty eternitem. Brama garażowa metalowa. Powierzchnia zabudowy – 20,00 m2. Ponadto na działce znajduje się murowana piwnica obsypana wałem ziemnym o pow. 24 m2 p.z.

Nieruchomość wyżej opisana stanowi własność dłużnika: Sabiny Fryze.

Nieruchomość oszacowana jest na kwotę: 118 000,00 zł.

Cena wywoławcza w powyższej licytacji wynosi: 3/4 wartości oszacowania tj. kwotę: 88 500,00 zł. Przystępujący do licytacji zobowiązany jest złożyć rękojmię w wysokości 10% ceny oszacowania nieruchomości najpóźniej w dniu poprzedzającym przetarg w gotówce lub w postaci książeczki oszczędnościowej banków upoważnionych według prawa bankowego do jej wystawienia, zaopatrzonej w upoważnienie właściciela do wypłaty całego wkładu stosownie do prawomocnego postanowienia sądu albo w inny wskazany przez komornika sposób.  

 

Miejsce: licytacji / przetargu / rozstrzygnięcia oferty:
Ulica:
Miasto:
Województwo:
Położenie przedmiotu sprzedaży:
Ulica:
Miasto: Sadowie
Województwo: świętokrzyskie

samochody poleasingowesamochody poleasingowe
samochody poleasingowe
Praca   Polityka prywatności   Informacje prawne  Cookies

licytacje komornicze

  www.ikomornik.pl
Copyright © Dawro 2013. Wszelkie prawa zastrzeżone